PH BJELOVAR ???

Saša 69 said:
fala bogu jer neznam ko bi stigo slagat te motore tako brzo  :mrgreen:

Baš, ja se pitam tko će ih stić slagat u 6. mjesecu, kad je trka svaki vikend  :misli: :mrgreen:
 
ove nedjelje je utrka u Novoj rači,supermoto
bjelovar samo prijavljuje utrke a neorganizira ih već par godina
 
husaberg said:
ove nedjelje je utrka u Novoj rači,supermoto
bjelovar samo prijavljuje utrke a neorganizira ih već par godina

mislim da sam negdje pročitala da je protiv organizatora bjelovarske utrke pokrenut disciplinski postupak zbog nepravovremenog otkazivanja utrke prošle godine.  :?
 
Šteta da je odgođena ova trka mada mi s druge strane nije žao jer se o priči na relaciji gradska/sigurnost tolko pisalo da više nema smisla...no...da pitam redom

a) jel se zna koje klase se voze za PH , dal su to 125sp, 600sst i 1000sst a ostali napisani u 125gp i sbk voze samo AA ?
b) jel ona grobnička AA trka bodovana za PH, pitam s obzirom na broj prijavljenih i broj vozača koji su završili pojedine utrke?

Obzirom kolko je ljudi vozilo za PH na toj grobničkoj neznam kako bi se uopće vozile klase u Bjelovaru, šta sa 3 takmičara na startu ili ..?
Ova godina izgleda kao da nitko nije zainteresiran (čast iznimkama)pa se nameću ovako banalna pitanja.

S druge strane imaš na motohappeningu brdo ljudi u svim klasama i podklasama te kupovima tako da sve skupa uopće nema smisla....prvak države i višestruki prvak se ganjaju na amaterskoj utrci i voze vremena na nivou europskog prvenstva , ......s druge strane na utrci za PH (u sklopu AA) tjedan ranije svega par ljudi...???....
 
baxy, makar možda ne izgleda tako, ali nije svejedno vozit Happening bez opterečenja i bez presinga i vozit AA kojemu treba kompletno drugačije pristupit. Barem ja ne mogu tako, a što se tiće Keca, on bi vozio da je mogao ali zbog administrativnih propusta odlucio je utrku provest na klupi.
 
Saša 69 said:
baxy, makar možda ne izgleda tako, ali nije svejedno vozit Happening bez opterečenja i bez presinga i vozit AA kojemu treba kompletno drugačije pristupit. Barem ja ne mogu tako, a što se tiće Keca, on bi vozio da je mogao ali zbog administrativnih propusta odlucio je utrku provest na klupi.
Sve štma, a o ovoj Kecovoj klupi sam čuo neke glasine, pa me čisto informativno zanima koje su to administrativne pogreške se desile da Kec ove godine, nažalost ne nastupa u PH!!?!?!?