PH Križevci 25.6.

zweky

New member
Evo samo da kažete da niste znali na vrijeme  8)
Kao što satnica kaže
PH Brzinci i Oldtimeri


Vidimo se u Križevcima  (y)
 
Akcijaaaaaaaaaaaaa  (y)
Evo i Križevaca  :bananarace:
Svekoliki puće,dođite u Kž.gledat oldtimere,dečki su nabrijani na vožnju,valjda nebu jako vruće(da mi se Mudri ne otopi)  :mrgreen:
Ogi i Zoki još uvijek nemaju cure,pa zato žene,cure,navaliteeeee  :cheer:
Možda bu i sladoleda ko i prošle godine(Ogi uzmi Krašexpresa,ja bum one velike čaše  :slinavac:)
 
Dečki

Prognoza kaže da bu možda neki pljusak zviznuo u nedjelju, prema tome ko ima kišne nek ponese, ko nema  :misli:
 
Mogu se ja ubaciti s ovim mažoretkinjama?? Mogu i svoj štap ponijeti :cheer: :cheer:  :mrgreen:

Ako zapnem i naučim što trebam za ispit, a nađem i prijevoz za nedjelju, dođem i ja malo pogledati trke (y)
 
antefz6 said:
Dečki

Prognoza kaže da bu možda neki pljusak zviznuo u nedjelju, prema tome ko ima kišne nek ponese, ko nema  :misli:
kiša samo šminkere ko ti smeta da si motorček ne zamažu :LOL:
 
mato said:
kiša samo šminkere ko ti smeta da si motorček ne zamažu :LOL:
http://www.croportal.net/tekstovi.php?portal=1&rubrika=22&id=1315

daj ti snimi rađe ovo... dok se ti vozaš susjeda ti uživa
 
Jedva čekam tu trku (y) (y) Prošle godine sam direkt iz španjolske s maturalca došel na trku  :D :D još sam i zadnjih 25€ dal za Rossi majcu u Lorettu  (y)
 
mudrica34 said:
A imam iskustva  :mrgreen:
Mi vjerojatno u cik zore u pol 6 krećemo,jel ide još itko s tobom?  :misli:

nisam se sa nikim dogovaral .. mozda se Kittyca odluci ici pa mi se utrpa  :misli:
al ja nebum tak rano obzirom da trke pocinju u 14.45
 
Chimpa said:
nisam se sa nikim dogovaral .. mozda se Kittyca odluci ici pa mi se utrpa  :misli:
al ja nebum tak rano obzirom da trke pocinju u 14.45
Smijem?? :mrhappy:

:mrgreen:

Ako se odlučim ,ja ti na vrijeme javim pa se dogovorimo (y)
 
burnout said:
Jedva čekam tu trku (y) (y) Prošle godine sam direkt iz španjolske s maturalca došel na trku  :D :D još sam i zadnjih 25€ dal za Rossi majcu u Lorettu  (y)
Sjećam se majice.  (y) (y)
Nek pada kiša, jer ako vozim onda imam neku šansu na kišnoj utrci. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: :LOL:
 
Chimpa said:
jel imas mjesta u boxu za jedno cetverokotacno prometalo  :mrgreen:

Nije to Zagreb, pa da nemaš gdje parkirati  :mrgreen:

Mjesta na dvorištu ima, samo što je kuća unutar kruga po kojem se vozi, pa bi mogao imati poteškoća s ulaskom i izlaskom.

t.
 
tiki said:
Nije to Zagreb, pa da nemaš gdje parkirati  :mrgreen:

Mjesta na dvorištu ima, samo što je kuća unutar kruga po kojem se vozi, pa bi mogao imati poteškoća s ulaskom i izlaskom.

t.
jedna anegdota na tu temu :mrgreen:
prosle godine, dolazim ja na utrku skuterom i kaze mi redar da ugasim skuter i da ga preguram preko staze do boksova kad zavrsi trening. Bas je bila zavrsila klasa 600SST, a ja gurajuci prolazim pokraj redara i veli on meni: "moras mi vratit transponder" :mrgreen:
znam da imam facu i karizmu trkaca, ali da skuter lici na 600 cc motor... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Shokrefumi said:
jedna anegdota na tu temu :mrgreen:
prosle godine, dolazim ja na utrku skuterom i kaze mi redar da ugasim skuter i da ga preguram preko staze do boksova kad zavrsi trening. Bas je bila zavrsila klasa 600SST, a ja gurajuci prolazim pokraj redara i veli on meni: "moras mi vratit transponder" :mrgreen:
znam da imam facu i karizmu trkaca, ali da skuter lici na 600 cc motor... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kuži se čovjek u motore  :mrgreen: :LOL: