PH starih kanti 2022 !

Random par komada

IG90ae2.jpg


C8Hdrni.jpg


aHdHVZp.jpg


Tc0bbUx.jpg


tV8VLbU.jpg



Zlaja nije zadovoljan

z2W95Bs.jpg


Backup bike

HGKSmdb.jpg


Frane i čeza

7OZPzHF.jpg


I dvije fotke od @Riker , veliki povratak nakon više od godinu dana!

axNeN7A.jpg


wlHaIqt.jpg


Moja kišobran djevojka :D

CDP2VbZ.jpg


I status:

B1b0HlJ.png
 
Last edited:
a mogel si barem djevojci rec da noge obrije a ne ovak ko drvosjeca :D


salu na stranu - daj ako ti nije frka baci neki tutorial kako krenuti sa ovako necime. vozil sam nesto malo auto trkica ko mladji a ovo mi se cini ko fora nacin za uci u ovaj svijet isto.
 
  • Like
Reactions: piljun
a mogel si barem djevojci rec da noge obrije a ne ovak ko drvosjeca :D


salu na stranu - daj ako ti nije frka baci neki tutorial kako krenuti sa ovako necime. vozil sam nesto malo auto trkica ko mladji a ovo mi se cini ko fora nacin za uci u ovaj svijet isto.

Što se tiče starta, tu je pravilnik:


Ovo je klasa 9:

E. RASPLINJAČ Moraju se koristiti rasplinjači iz vremena za određenu Grupu, veličine su slobodne. Ne dozvoljavaju se rasplinjači sa ravnim ventilom ili sa membranom osim ako su tvorničke ugradnje. F. BUKA Obvezna ugradnja prigušivača. Dozvoljena buka najviše 105 dB. G. PALJENJE Slobodan izbor, osim onih koji upotrebljavaju druge parametre osim broja okretaja kao(tem. plinova, otvor gasa, temp.motora i sl.) Nije dozvoljeno korištenje quick shiftera ni drugih elektronskih uređaja vezanih uz mjenjac i prekidanje paljenja. H. HLAĐENJE Zadržati izvorni oblik i sustav. OBAVEZNA KADA ZA SKUPLJANJE ULJA

2.9. KLASA 9 SPORT PRODUCTION 750, 2T do 500 ccm, 4T do 750 ccm do 31.12.1987. • vilica Ø 43 mm max dozvoljeni uljni i plinski amortizeri • kotači 17,18 cola ili original do 5,5 širine max,žbice ili lijevani • kočnice poluplivajući diskovi do 320mm, kočiona kliješta sa 4 klipa max • dozvoljeni FCR karburatori i upotreba kišnih guma • vozači stariji od 40 g. mogu koristiti superbike upravljač kroz cijelu sezonu

KLASA 9: ........................... bijela podloga ........... crni broj

OBAVEZNE DORADE I IZMJENE • Upotreba bezolovnog benzina. • Odstraniti nogare,pokazivače smjera, retrovizore,te svjetlosna tijela. • Osigurati rostfrei žicom promjera najmanje 1 mm za osiguranje: vijke za ispust ulja. • Imati ispravne graničnike okretanja upravljača. • Komanda gasa mora se sama vraćati u zatvoreni položaj. • Komandne poluge moraju na krajevima biti polukružno zaobljene. • Poluga pokretača (ako postoji) mora se sama vraćati u početni položaj. • Nitijedan dio motocikla ne smije prelaziti okomicu zadnjeg kotača. • Na upravljaču je potrebno ugraditi stop-prekidač (ako ne postoji) . • Obvezna ugradnja sakupljača uljnih para(posuda plastična min.0,5L).

Što se vozača tiče, moraš pronaći klub i učlaniti se. Klub šalje zahtjev u HMS i izdaje ti se licenca. Osim toga, moraš napraviti i liječnički u nekoj medicini rada.

Ostalo se prijavljuješ utrku po utrku, imaš dva mehaničara sa sobom.
 
  • Like
  • Love
Reactions: go-go and c2h5oh
cit. "vozači stariji od 40 g. mogu koristiti superbike upravljač kroz cijelu sezonu"

Lajkam.
😂😂😂
 
  • Like
  • Haha
Reactions: pikacu79 and Nero
Ako je prvenstvo starih kanti onda su svi stariji od 40g.🤔
 
Prebacio se covik iz starih kanti na brzince ... 👍
 
Bravo Roso , super si to napisal ...
Gepezeyac, pokazao si svima kako se to dela , bravo , a i vozio si stvarno dobro ,jos malo i skroz bus se vrnul (y) (y) (y) (y)

Sta rec za moj nastup ... bio sam spreman i uvjeren da bum bar malo popravil svoje vreme nakraju krajeva , do sad nisam nikad montiral nove gume na staru damu .... sve predispozicije sam imal , ali , vec prvi trening jurim onako sam u sebi , spolegavam se u zavojima , sve struze ...reko mora bit da sam tu negde blizu svog standardnig vremena ....kad ono , lula , spor sam ko blato 46 nesto ...razmisljam , reko nema kaj , honda se guti nejde ....reko ajmo promjenit prenos bu bolje . Drugi trening , jos jace napinjem ...al sad s duljim prenosom kuzim da mi motor fakat neide kao na zadnjoj trci u brodu ...tuga ...nemrem si pomoc , makar sam spustio sekundu, skinuli su i drugi ....tuga . Plan za trku , sto bolje postartat vlovit brze i probat u zavetrini ubrzat ... ali Jovica sa fzrom 1000 se ubacuje ispred di prvog zavoja i smeta do ulaska u rupu di ga prolazim , ali brzi vlak je vec napustio stanicu ....4. Mjesto i nikad fizicki teza utrka ,od bacanja s motora do stiskanja iza vizira ....davanja gasa da bi rucicu okrenuo i kocenja ispod 100metara markera tak da mi je prednji kotac dolazio do kilera ....uzas .
Drugi dan , warmup , pokusvam otkrit toplu vodu nekim novim putanjama .... kao u zivom blatu se osjecam , cim se vise trudim , sve vise propadam ...1,47 a ubijen kaj da sam vozil 1,40 , ajde bar sam otkril probavajuci s Rosom da mi je motor sporji za 4 duzine na 300metara , al da iza njega koji je ko brdo u zavetrini jurim ko strela ....
Druga trka se cekala , kisa stane ,pa krene i tako nekoliko puta , a ja menjam kotace , vec mi je treci puta bilo pun k.... svega i odlucim sa suhima na kisu ...nisam sva sreca bil jedini , pa sam se dokopal bar 3. Mjesta , a jedino kaj me veselilo kaj je motor isel puno bolje kad je prestal taj jebeni pritisak prije kise ....tak da bu to dobro za Pozegu .
Cestitke svima na plasmanima , zavredili ste !!(y)(y)(y)(y)
 

Attachments

  • received_929308461335461.jpeg
    received_929308461335461.jpeg
    214 KB · Views: 0
  • received_781483026335707.jpeg
    received_781483026335707.jpeg
    167.5 KB · Views: 0
  • 20220829_085536.jpg
    20220829_085536.jpg
    270.9 KB · Views: 0
  • received_608337257513263.jpeg
    received_608337257513263.jpeg
    281 KB · Views: 0
Straš , svaka ti je na mjestu .... a znas da ti se uvijek veselim na tom zavoju ....samo drugi put kad me slikas golom guzicom ,daj nađi neku ljepšu , ovak imam traume ...:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Danas su me uspjeli nagovoriti da dođem na taj "moj" zavoj 4 idući vikend ... iako sam se nešto bio naprdio i rekao sam sebi da više neću ići na utrke ... i prošli sam vikend bio na pola sata od Grobnika i nisam došao... baš sam bio izgubio volju ... još me žena cimala da idemo i nisam ... krenulo mi na živce ...

Vidimo se u Požegi, ako se ipak ne predomislim ... :D

@Nero ... čitam ove tvoje dogodovštine i super mi je za čitati ... ;)
po ovome što pišeš, tu smo si negdje sa vremenima, možda bi se mogli i poganjati jednom .. :D ... samo moj motor ide kako treba, problem je u meni, ne u motoru .. :D .. kod tebe vidim motor zajebava .. :)
 
@Nero ... čitam ove tvoje dogodovštine i super mi je za čitati ... ;)
po ovome što pišeš, tu smo si negdje sa vremenima, možda bi se mogli i poganjati jednom .. :D ... samo moj motor ide kako treba, problem je u meni, ne u motoru .. :D .. kod tebe vidim motor zajebava .. :)

Uvijek!

Nije ni kod mene do motora, ovo sam ja, prerano kočim, a prekasno dajem gas :D

Motor može biti malo bolji, al ja mogu biti puno :)
 
  • Like
Reactions: prpa and strasilo
Uvijek!

Nije ni kod mene do motora, ovo sam ja, prerano kočim, a prekasno dajem gas :D

Motor može biti malo bolji, al ja mogu biti puno :)
Onda bi se mogli skupa učiti za naredne sezone ... :D ... kad ovi pRRavi trkači odu u pemziju, da ipak ostane netko na stazi ... :D
 
  • Love
Reactions: Nero
Jel ima na temi kakva dobra duša (kojoj se nisam zamjerio 😁) koja dolazi za vikend u Požegu negdje iz okolice Pule i da ima volju, želju i mjesta da iz PŽ poveze jednu mašinu od skutera u PU (ili okolicu)... ?!?! Bio bih zahvalan i voljan platiti neku prijateljsku cifru koja je manja od cijene dostavne službe.. 😁😁
Unaprijed hvala.. 👍
 
u Požegi sa sa dve plastične šikane , super staza i za jedne i druge ...al jebiga onda...
Ej stari... evo stavljena šikana... 😁
Pa se na treningu vozači bunili da im je šikana malo previše šikanasta, pa su ju malo razvukli, pa su na srugom treningu rekli da još uvijek nisu zadovoljni, pa se malo i raširila... I evo sad na prvoj utrci šikana služi samo da ih sa desne putanje pomakne malo više u sredinu i skoro da i ne koče .. jebemtišikanu... 🤣🤣
 
  • Haha
Reactions: sharky969
Ej stari... evo stavljena šikana... 😁
Pa se na treningu vozači bunili da im je šikana malo previše šikanasta, pa su ju malo razvukli, pa su na srugom treningu rekli da još uvijek nisu zadovoljni, pa se malo i raširila... I evo sad na prvoj utrci šikana služi samo da ih sa desne putanje pomakne malo više u sredinu i skoro da i ne koče .. jebemtišikanu... 🤣🤣
Daj koju sliju, manekeni su očito prezauzeti šminkanjem.
😁
 
  • Like
Reactions: prpa and MA-Zvone