Photo shooting - KAWASUKI

banditR

Well-known member
Pozzz !!! Poznajem tipa koji je "sklepao" ovo cudo.Kad me pozvao da mu slikam motor za njemacki Magazin - Fighters,ocekivao sam neku dobru preradu jer se tip vecinom bavi tim stvarima.Najprije sam skuzio oznaku na tanku "KAWASUKI".Buduci da ja vozim skoro serijskog Bandita tek sa drugim auspuffom i spiglima htio sam pitati tipa jel`ga to neko zaje... kad mu je lakirao tank.Dobro da nisam odvalio takvo glupavo pitanje jer sam tada skuzio 1200 ccm Banditovu masinu u Kawasakijevoj rami...Ludo!!!!Sto je najbitnije,tip je dobio tehnicki i on se na tom cudu voza okolo !!!!!!!!Evo vam nekoliko slicica pa prosudite sami.......
 
Neznam zašto se nebi vozio.. :misli: Motor dobro izgleda i mislim da je dosta dobar za vožnju. Lijepo i kvalitetno složeno.  (y)
 
strasilo said:
ništa bez Suzine mašine....  (y) (y)
Uvijek kad čujem "Uljara" sijetim se našeg Vanje - shit i život.
            Ma Suzu u Guzu i udri - dobra je.  (y)
           
 
limit said:
Ništa novo. Meni bolji ovi http://www.ktm.1000ps.at/modellnews.asp?thema_id=2348360
Ovako nešto ima Marko Held ali isto nije Kawasaki,predivno gledati kuplung u ulju i još kad ga upali kao da buljiš u
           vešmašinu a kad da gas - centrifuga a nigdje kapi ulja,dečko je preživ ali ima ideja i neki ga ne shvaćaju  (y)
 
Uvijek kad čujem "Uljara" sijetim se našeg Vanje - shit i život.
Dok smo živi...

Ovako nešto ima Marko Held ali isto nije Kawasaki,predivno gledati kuplung u ulju i još kad ga upali kao da buljiš u
           vešmašinu a kad da gas - centrifuga a nigdje kapi ulja,dečko je preživ ali ima ideja i neki ga ne shvaćaju  

Misliš na ovo...

index.php


index.php


Vezano za Kawasuki....
Vanja je krenuo ubacivati litru na svoju 600-tku...Ako bog  da sreće i zdravlja ima nas par zainteresiranih da se to odradi kako je htio..Mislim da nebi odstupala od ovog Kawasuki projekta..

 
kod mene ja sve spremno za složiti Vanjinu ULJARU...  (y)
 
Kao što sam rekao nas par...moram porazgovarati sa Heldom i ostalim dečkima.
Sorry na off-u... (y)
 
limit said:
Ništa novo. Meni bolji ovi http://www.ktm.1000ps.at/modellnews.asp?thema_id=2348360

e sad da je umisto ove šugave plave mat crna, ovaj motor bi bija bomba,ovako je gaymobil
 
Ma kawasuki je super, ali neznam gdje je našao ono prednje svjetlo, mora da je bio jaki mrak kad ga je montirao, pa nije vidio što čini
 
Mozda je on imao posjetu od kakve "zemske" u tom mraku,pa kad mu je naisla zena,morao je bilo sto montirati da se opravda sto je bio tako dugo u garazi.Naravno,to je onda tako i ostalo...(ha!ha!ha!-sala).Ne znam decki,meni se to svjetlo svidja na neki nacin bas zato sto ga nema svako.Posto me zanimalo vase misljenje-zato sam vas i pitao...Eh da,ne znam o kojoj rami Kawasakija se radi,pitat cu covjeka...