PI**E!!!

maff

New member
jučer u jutro se lijepo dignem u sedam, popapa, obučem kožu, žižme, kaciga u ruke, ruksak na leđa, sretan ko mala beba, idem prije ručka skočit do mora okupat se i, naravno provozat lijepo. dojdem do motora i prisjela mi vožnja. neka budala preko noći udubila tank mog motora!!! a nema ni ogrebotine, ničega, ko da je neko okinuo gumenim čekićem ili neka gorila šakom :x
stvarno ne kužim kolka pizda moraš bit da to napraviš nekom, čista zloba! nije neko velko udubljenje, ni lak nije puko, al osjećam se ko da mi je netko silovao motor. ubuduće ako vidim nekog da ga samo gleda izlazim van s onim američkim pendrekom pa da vidi!
 
neko te forsira u stuntere... :mrgreen:

šalim se, sorry što čujem, stvarno ne znam koji konj moraš bit da to nekom napraviš...
 
Ništa drugo nego za takve mamlaze uvest zaštitnu mjeru oduzimanja života :mrgreen:
 
Ma baš mi te žao ali ja uvijek govorim, teško onome tko mora ostaviti svoj motor preko noći na ulici. Ja ne bi spavao..... a ljudi su govna, pa ne treba puno da ti netko uhebe cijelu stvar ako iz ničeg drugog onda iz dosade....
 
kupi auto i parkiraj ga po zagrebu... idealno oko doma sportova za vrijeme koncerata/utakmica i naravno negdje na uskim parkiralistima :wink: ovo sto ti se dogodilo ce biti takva sitnica sto bi ti se autu dogodila :mrgreen:
 
kaj bi sad trebo eksperimentirat? :mrgreen:
m ajoj, šta je najbolje ne parkiram tam zadnje vrijeme motor jer je bilo sranja, al sam ga dopeljal da ne hodam u koži po vrućini do njega.
nisam za nasilne akcije, al ovo me fakat raspizdilo.uf!
 
žao mi tvog motora....ali gledaj to ovako...možda je još i dobro prošo,nema 3tjedna da su na Krku neznam dal Cigli ili Kawabikeru doslovno bacili motor na pod :mortal:
ustvari...... :chainsaw:
 
#Desmo# said:
žao mi tvog motora....ali gledaj to ovako...možda je još i dobro prošo,nema 3tjedna da su na Krku neznam dal Cigli ili Kawabikeru doslovno bacili motor na pod :mortal:
ustvari...... :chainsaw:

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
?????????????
 
Enduro fan said:
Možda je neko pao i treso glavon u motor :mrgreen:

tresnut ću ja njega galvom o motor ak ga vidim. drito u nazubljeni uteg na ručki.

cigla, ak nađeš ko je vama sjebo motore imaš još jednog za akciju.
 
Mozda od nekog posuđuješ curu svako toliko, a onaj saznaaaooo. Trust me imam iskustva sa tim