Piaggio Beverly 250 moguci problem?

sovamo

New member
Pozdrav svima,

Radi se o skuteru Piaggio Beverly 250, 2007 godiste. Moram mjenjati lezaj getribe, koji drzi osovinu kvačila, ali imam jos jedan problem.

Znaci ujtro na prvom paljenju, kada dodam gas, motor nece da krene, pustim gas i onda cijeli dan normalno sve, nema problema nikako.

E kada kazem da nece da krene, ne gusi se niti nista, vec ponasa se doslovno kao da drzim prednju kocnicu i dodam gas. Provjeravao sam da slucajno kocnica ne ostane zaglavljena ili nesto… nije.

Primjetio sam kada se vozim npr uz zid kao neki cink cink zvuk, doslovno isti zvuk kao na videu ispod, a zvuk poslusajte na 0:40sec. Lezajevi radilice su ok.


Jeli moguce da su karike ili klip?
 
Pošto je kod tebe model s injektorom, ne bih znao što je problem s gasom, ali za cink cink zvuk, pogledaj onaj lim na auspuhu, da li je labav pa to nekao učvrsti !
 
Pošto je kod tebe model s injektorom, ne bih znao što je problem s gasom, ali za cink cink zvuk, pogledaj onaj lim na auspuhu, da li je labav pa to nekao učvrsti !
Nije lim, sumnjam na klip ili prstenove na klipu, jer na vecim obrtajima isto kao da pod nogama imam vece vibracije tipa na brzini od 90km/h