Piaggio Beverly SportTuring 350

Lo Juventino said:
Pa to je to iz tablice 24kw x 45 = 1080kn.
Beverly znam da mogu dobiti po 40000kn bez kofera, tako je bilo i ove zime.
Kofer jos 2000kn sa popustom.

Kazem ti, nema veze.
Ja sam isto sve skutere prodao u proljece, tada je visoka cijena pa se malo gubi. U postotku je dosta ali u cashu je to meni zanemarivo.





Sent from my iPhone using Tapatalk
To je super ako ga mozes dobiti za 40 , ja bi odmah kupio jedan da ima za 42 sa koferom ali mi se cini da cu morati pricekati bozic za tu cjenu.


Kad ga dobijas toliko povoljno pogledaj na racunu koja je godina proizvodnje jer 2018g neces dobiti za te novce budi siguran.
 
Za Bozic i kazem da dobijem za 40000, to je 100% jer sam pitao ovako povrsno koji cijenu mogu napraviti i rekli su 40000kn i 15-20% na dodatnu opremu.
Ali kako sam se opekao sa njim, nije mi bas zanimljiv iako mi je jedan poznanik/ veterinar rekao da ga ima vec skoro dvije godine i nikad nista problema.

Mora da sam ja bio beta tester...[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lo Juventino said:
Za Bozic i kazem da dobijem za 40000, to je 100% jer sam pitao ovako povrsno koji cijenu mogu napraviti i rekli su 40000kn i 15-20% na dodatnu opremu.
Ali kako sam se opekao sa njim, nije mi bas zanimljiv iako mi je jedan poznanik/ veterinar rekao da ga ima vec skoro dvije godine i nikad nista problema.

Mora da sam ja bio beta tester...[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
Za bozic ga ja dobijem za 40500kn sa koferom ali sada prije ljeta nema teorije.
 
Sada niti ja, zato sam i napisao "po zimi".
Dobro da si rekao za 40500kn, znaci moze jos nise :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lo Juventino said:
Sada niti ja, zato sam i napisao "po zimi".
Dobro da si rekao za 40500kn, znaci moze jos nise :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
Bio bi red da izbace novi model jer se ovaj poprilicno dugo zadržao samo sa nekim sitnim promjenama na sjedalu pa onda taj novi model platiti 48k.


U italiji nikad nije preko 34 000kn a ovaj police 350 nisam ni vidio kod nas
8cb1c288245a05320d406aedab63c6a5.jpg

 
OBAVIJEST ZA SVE VLASNIKE BEVERLYA 350, DRŽITE IH NA SIGURNOM I STAVITE ZAŠTITU, U ZADNJA DVA DANA SU DVA KOMADA UKRADENA NA PODRUČJU MAKARSKE RIVIJERE! I AKO IMA TKO GRIP LOCK VIŠKA ZA PRODATI U SPLITSKO DALMATINSKOJ ŽUPANIJI, TREBA MI!
 
Pozdrav,
odlučio sam si uzeti Beverly 350. Da li je netko uvozio iz Italije i/li zna nekoga tko to radi?
Tamo su značajno jeftiniji nego kod nas (dobrih ima za 2300-2400 eura) i pretpostavljam da uvoz + usluga je i dalje jeftinije nego ponuda kod nas.

Ili ako netko prodaje a da nije oglašen neka mi se slobodno javi.
Ponuda na njuškalu nije baš nešto a i 28k kn za 6 godina star motor koji je koštao 40k kn mi je previše.
Ovaj (https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-beverly-sport-touring-350-330-cm3-oglas-26123745) je najpovoljniji po omjeru cijene/godišta ali ne piše da ima ABS i ASR, ne znam od koje godine je obavezno to došlo.

Fran
 
Fran Zgb said:
Pozdrav,
odlučio sam si uzeti Beverly 350. Da li je netko uvozio iz Italije i/li zna nekoga tko to radi?
Tamo su značajno jeftiniji nego kod nas (dobrih ima za 2300-2400 eura) i pretpostavljam da uvoz + usluga je i dalje jeftinije nego ponuda kod nas.

Ili ako netko prodaje a da nije oglašen neka mi se slobodno javi.
Ponuda na njuškalu nije baš nešto a i 28k kn za 6 godina star motor koji je koštao 40k kn mi je previše.
Ovaj (https://www.njuskalo.hr/skuteri-preko-50/piaggio-beverly-sport-touring-350-330-cm3-oglas-26123745) je najpovoljniji po omjeru cijene/godišta ali ne piše da ima ABS i ASR, ne znam od koje godine je obavezno to došlo.

Fran

ABS/ASR je kod 350 bio od 2015. ali koliko mogu vidjeti na slikama ovaj iz oglasa nema ABS/ASR (nema na volanu signalnu lampicu ABS-a i botun za isključivanje ASR-a)
 
Thx na brzom odgovoru. Zasad preskacem onda taj, nije mi abs nesto neophodno ali za te novce bi ga volio imati.
 
Ma znam, ali nisam niti na jednom motoru imao dosad abs a vozio sam i dva skutera od 500 ccm, dva  od 250 ccm, motor 100 hp i sad zadnje versys od 65 hp.. Ako sam dosad prezivio mogu i dalje a ponuda kod nas je fest slaba da mogu (previse) birati
 
ivicaivica25 said:
... iz osobnog iskustva toplo bih preporučio ABS ...

Kaj nije neko pisao da je ta verzija s abs, nesto slabija, mada ne vidim povezivost izmedu abs i snage motora.