Piaggio Beverly SportTuring 350

Hvala ekipa.

Ovo je vise ni sam neznam koji po redu beverly i za po gradu je top.

Od boja nije bio bas neki veliki izbor.

@mate

350 je beverly
5d4430d3ee29b5879ba941201f01b9ab.jpg

 
antezd said:
Prebaci se u temu oltimer club croatia [emoji23]
Samo dodi sa tin prdekalon do Primostena ako vec ne moze piaggio izdrzat do ST


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Samo dodi sa tin prdekalon do Primostena ako vec ne moze piaggio izdrzat do ST


Sent from my internet mobile device
Kakvi šeki primošten , ovo je skuter za po gradu , za dalje relacije triba motor.
 
antezd said:
Kakvi šeki primošten , ovo je skuter za po gradu , za dalje relacije triba motor.
Onda bi rade kupia e-biciklu za 30 iljda kn nego motorin za 40


Sent from my internet mobile device
 
seki22 said:
Onda bi rade kupia e-biciklu za 30 iljda kn nego motorin za 40


Sent from my internet mobile device
Trazio sam t-max iz 2009g ali nisam uspio naci niti jedan da se prodaje a da je žute boje [emoji23]
 
antezd said:
Trazio sam t-max iz 2009g ali nisam uspio naci niti jedan da se prodaje a da je žute boje [emoji23]
Sad se prodava jedan oz 2011 Tech max
Cca 8000 km....
cca 6500 era.....
To je bila prilika......ali meni ne triba.....
Remenko je vec disaster to niti slucajno
Ovi najnoviji dvoguzni katastrofa epskih razmjera
Jedino oni prije dvoguznog remenko bez nosorog svitla i sa USD vilicom i LED svitlima ali i on ima ono cudno otvaranje sa kljucem koji to nije a i naravno instrument tabla je ocaj ka i u remenka i naravno remen umisto lanca u ulju i neadekvatna podnica



Sent from my internet mobile device
 
mate said:
Nekidan na kavi ovi iz Piaggia samo o 400 pričaju. Nisam vidio pa rekoh možda isto izgledaju. :mrgreen:
Ja nisam uspio naci nista na netu da izlazi novi model u ovoj godini a tako mi je i piaggio trgovac odgovorio a nista nema ni na piaggio sluzbenoj web stranici.

Ako izadje novi model ovaj ide na njuskalo jer je oglas vec kreiran, samo ga triba aktivirati.

Nisam ja kao @seki22 da kupi skuter i auto pa ga ostavlja u nasljedstvo [emoji6]
 
mate said:
Spominju i 65tkn. Nije moja liga. :mrgreen:
Kako nema nista na netu ?

Ako nadjes kakav link stavi pa da vidimo.

Jeli sta mjenjano u dizajnu ili je isti izgled samo drugi motor?


Na ovome koji sam sada kupio su stavili servis na 10 000km a na istome samo 2016g je bio na 20 000km.
 
Kako imate volju kupit skuter koji je skoro nepromjenjen ima 20 god.? :shock: :misli:
Svaka mona ga ima!!! :LOL:
 
Sinna said:
Kako imate volju kupit skuter koji je skoro nepromjenjen ima 20 god.? :shock: :misli:
Svaka mona ga ima!!! [emoji38]
Takav nam je lifestyle , kad si zadovoljan sa nečim onda se to me mjenja.
 
antezd said:
Takav nam je lifestyle , kad si zadovoljan sa nečim onda se to me mjenja.
(y) dobar je bev 350, ide sumanuto za skuter od manje od 350 ccm :)
a i lako ga je prodat kao polovnog
 
liberty said:
(y) dobar je bev 350, ide sumanuto za skuter od manje od 350 ccm :)
a i lako ga je prodat kao polovnog
Prosli sam prodao dosta brzo , 37 000kn nakon 2g i sa 4500km .... bez iti jedne crtice i sa produženim jamstvom.

Jako brzo se proda pogotovo ako je kao nov.
 
Kad se slegnu dojmovi, možeš li napisati osjeti li se razlika u ubrzanju/krajnjoj brzini s obzirom da je novi model papirnato slabiji zbog zadovoljavanja Euro normi?
 
Bullet1275 said:
Kad se slegnu dojmovi, možeš li napisati osjeti li se razlika u ubrzanju/krajnjoj brzini s obzirom da je novi model papirnato slabiji zbog zadovoljavanja Euro normi?
Jos se razradjiva ali nisam skuzio neku razliku ... testirati cu ga kad se napravi prvi servis.

Nebi trebala biti neka razlika,