Piaggio Beverly SportTuring 350

piljun said:
Aj šuti kupuje motor napokon

Valjda [emoji1787]

Poslano sa mog SM-G965F koristeći Tapatalk
Ajte u qurac obojica ... uozbiljite se i prodajte beverly jer je prilika koja se ne propusta a nov skuter.


A za motor me zena ispilala da ga kupim i to vec par godina pa kad pila eto joj motor, nije kao @piljunov ali ce posluziti [emoji23]


A bev samo 260km , sad cu do kuce napraviti jos 2km [emoji23]

44 990kn je samo motor u ducanu a ja za 42 000 dajem kofer, ceradu i kacigu , nemoze povoljnije da ga hebes [emoji23]


e201d8f272481424520d097e613e02e1.jpg

 
Nemore Ante prdnio si u sjedalo i to dvaput. Neprodajem motore s isprđenim sjedalima :jesus: :LOL: 8)
 
darko_b said:
Nemore Ante prdnio si u sjedalo i to dvaput. Neprodajem motore s isprđenim sjedalima :jesus: [emoji38] 8)
Ma samo ti dodji pa ponjusi , ako osjetis kakav cudan miris mukte ga dajem [emoji23][emoji23]
 
Nije on pomorac( antezd). To je sjor nacelnik. Kradeze dir.  :LOL: :jesus:

Zato i minja ka bicve skutere. A motor bolje da ne kupi. Prodat ce ga sa 50 km. Jer nece znat gonjat.  Ako je to oni ante sta mislin. Ako nije ok :mrgreen:
 
ROMANISTA said:
Nije on pomorac( antezd). To je sjor nacelnik. Kradeze dir.  [emoji38] :jesus:

Zato i minja ka bicve skutere. A motor bolje da ne kupi. Prodat ce ga sa 50 km. Jer nece znat gonjat.  Ako je to oni ante sta mislin. Ako nije ok :mrgreen:
Krive informacije kolega dragi , ja ti nisam u nikakvoj partiji niti sam ikad bio... zivio.

Ustvari imam HDZ iskaznicu ali nisam nikad platio clanarinu jer se jos razmisljam jeli bolje hdz ili sdp [emoji23][emoji23]
 
antezd said:
Krive informacije kolega dragi , ja ti nisam u nikakvoj partiji niti sam ikad bio... zivio.

Ustvari imam HDZ iskaznicu ali nisam nikad platio clanarinu jer se jos razmisljam jeli bolje hdz ili sdp [emoji23][emoji23]

Hahhahhahahah. 

Sjor nacelnik. Jel demonstrancjun ili demostrancun. Koliko n ima.  :LOL:
 
ROMANISTA said:
Hahhahhahahah. 

Sjor nacelnik. Jel demonstrancjun ili demostrancun. Koliko n ima.  [emoji38]
Ne igraj se da ti nebi revizija dosla u firmu malo knjige procitati  [emoji23][emoji23][emoji23]
 
antezd said:
Ne igraj se da ti nebi revizija dosla u firmu malo knjige procitati  [emoji23][emoji23][emoji23]

U mene sve cisto :jesus:  Nisan ja u kradeze ili srpu :LOL:  ko svica san , neutralac. Hahha

Pazi kako ces gs vozit. Kad ga budes prodava za missc dva. Moremo se sta dogovorit. Iako ja volin prvi prnit u sic :LOL:
 
ROMANISTA said:
U mene sve cisto :jesus:  Nisan ja u kradeze ili srpu [emoji38]  ko svica san , neutralac. Hahha

Pazi kako ces gs vozit. Kad ga budes prodava za missc dva. Moremo se sta dogovorit. Iako ja volin prvi prnit u sic [emoji38]
Biti ces pravovremeno obavijesten [emoji23]
 
Ako ko prodaje ili bi minja beva350 za xtxa tu san. Motor uredan moze se isprobat. :)

Ps. A sta cu kad nemogu oglasit u oglasima hehe
 
Par poznanika servisira Bev u Globalu plus na Pešćenici, navodno odrade posao korektno. Meni je doduše lik u servisu izgrebao felgu prilikom zamjene guma i nakon toga se pravio blesav, ali drugi su zadovoljni koliko čujem.
 
Pozdrav
Koliko bi trebao izdrzati originalni remen na bev 350? Znam da su nekad ti remeni bili kao za cca 12k km ali sam cuo da ovi noviji na bevu drze 20k km pa ne znam ni sam. Se moze kak skuziti da je remen pri kraju ili kad pukne pukne?