Piaggio Vespa PX200

predivna vespa Bulett (y)

daj nam malo opiši
kad si ju nabavio
koje je godište
koliko ima km
gdje si najdalje bio s njome
koji su troškovi održavanja
jel misliš stavljati na nju kakvu dodatnu opremu

slobodno se raspiši, ipak je to kultno vozilo (y)
 
http://www.youtube.com/watch?v=D2daPNH93oc&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=PhKBEvSf4rE&feature=player_embedded  :mrgreen:
 
...evo da se i Ja javim ovdje  :mrgreen:

Vespa PX 200 E 1986. god. 1. vlasnik  :D

pređenih kilometara po satu 99867 km (sigurno ima oko 110 000 km, jedno vrijeme mi nije radio kilometar sat jer se "pojeo", izlizala plastična pužna osovina)

na 96 850 km prvi put promjenjena spojka (kvačilo) i križ brzina...
 
Diver said:
...evo da se i Ja javim ovdje  :mrgreen:

Vespa PX 200 E 1986. god. 1. vlasnik  :D

pređenih kilometara po satu 99867 km (sigurno ima oko 110 000 km, jedno vrijeme mi nije radio kilometar sat jer se "pojeo", izlizala plastična pužna osovina)

na 96 850 km prvi put promjenjena spojka (kvačilo) i križ brzina...

:naklon: :naklon:
Znači 110000 km je siguran vijek trajanja makine!  :mrgreen:
 
Bullet1275 said:
super je, šta je 100 iljada za vespu, to je realno za te godine, ko da moja ima manje, vespa je to


Hm,a ja imam u garaži 200-tku,84.godište,ja sam joj prvi vlasnik,na njoj je uglavnom čak i prva boja,a prešla je 26000 km (dvadesetšest). Zadnji put je bila regana prije 3 godine,sveukupno je vozila možda 7-8 godina,a gume sam mijenjao zato što su se od starosti počele raspadati. Uglavnom,pokrivena je dekicom i lagano zrije,kao i vino  :LOL: :LOL: :LOL:
 
Diver said:
...evo da se i Ja javim ovdje  :mrgreen:

Vespa PX 200 E 1986. god. 1. vlasnik  :D

pređenih kilometara po satu 99867 km (sigurno ima oko 110 000 km, jedno vrijeme mi nije radio kilometar sat jer se "pojeo", izlizala plastična pužna osovina)

na 96 850 km prvi put promjenjena spojka (kvačilo) i križ brzina...
Pozdrav prijatelju, nisam imao pojma da i Vespu imaš. Jesi li gdje dalje bio sa njom? Koliko se sjećam sa Tuonom si išao na Isle of Man
 
Nike, prijatelju  :D

...mali lapsus, na Isle of Man -u je bio moj kum, a skupa smo se bili našli prije jedno 3 god. u Puli na jednom od susreta  :mrgreen:

...s vespom samo lokalno Istra i bliža okolica (Ita. Slo. i Primorsko Goranska regija) i to dok sam bio mlađi...

a od 1987 god do sad skupi se kilometraža  (y)