Pirelli Diablo Rosso IV

Update, 2979 km
Ako ćemo po pravilima guma je za minjanje. I dalje stojim pri tome da bolju gumu u ovoj klasi nisam imao. Rubovi su prošli marker, polunagib ima još malo, sredine ima dosta. Izvuć ću ja još 1000 km iz nje 😁
Slike markera po redu rub, polunagib, sredina
#placenioglas


:D :D

Znaci, dobra je?
 
Update, 2979 km
Ako ćemo po pravilima guma je za minjanje. I dalje stojim pri tome da bolju gumu u ovoj klasi nisam imao. Rubovi su prošli marker, polunagib ima još malo, sredine ima dosta. Izvuć ću ja još 1000 km iz nje 😁
Slike markera po redu rub, polunagib, sredina
Koji tlakovi su ti se pokazali za Zadar- Karlobag najbolji?
Ove sporije vožnje :mrgreen:
 
Ma super guma nema što. Sad uloženo/dobiveno i kilometraža itd su prica za sebe, moje osobno mišljenje je da je najbolja guma u sport klasi od ovih što sam ja voza.
Kilometraža je solidna, navući ću ju na 4000 vjerojatno što je masu u usporedbi sa racing gumama a bome i sa mitasom, ali košta osjetno priko 2000 kn jbg
 
  • Like
Reactions: Butko
Jeli pa Karlobag, na koliko si stavia?
Jeje, 2.35/2.4 lakšeg tempa, jer nisam rejseRR. :cry:
Ima sam nekoliko setova Rosso 3.
4 su bolje na jakim kočenjima, otvaranju gasa i čini mi se da će više izdržati. Nije primarno za ovu gumu, ali bolje drže po kiši, sklizavim uvjetima, isto tako bolje po mistu drži dok je hladna, a 3ici je tribalo malo više vrimena. Zadovoljan sa gumom i fala na savjetu (y)
Nadam se sljedeći tjedan skinit njufer i otići do Marofa. Što tamo staviti od tlakova? :unsure:
 
Last edited:
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Evo baš jučer sam od frenda dobio fotku njegove.

Gumom je prezadovoljan, Kronik je isto hvali. Mislim da ću je za iduću sezonu probat i montirat umjesto klasičnog M7.

IMG-20210926-WA0014.jpg
 
  • Like
Reactions: Butko
Jeje, 2.35/2.4 lakšeg tempa, jer nisam rejseRR. :cry:
Ima sam nekoliko setova Rosso 3.
4 su bolje na jakim kočenjima, otvaranju gasa i čini mi se da će više izdržati. Nije primarno za ovu gumu, ali bolje drže po kiši, sklizavim uvjetima, isto tako bolje po mistu drži dok je hladna, a 3ici je tribalo malo više vrimena. Zadovoljan sa gumom i fala na savjetu (y)
Nadam se sljedeći tjedan skinit njufer i otići do Marofa. Što tamo staviti od tlakova? :unsure:
Ja poslije s22 mislim III probat.
Jel IV opravdava razliku u cijeni?
 
Ja nisam vozio III ali sam cuo par losih recenzija, između ostalog i jedan neobjasnjivi pad na njoj. Te nedostatke sto su spominjali za tricu ja nisam na ovima primjetio
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Ja nisam vozio III ali sam cuo par losih recenzija, između ostalog i jedan neobjasnjivi pad na njoj. Te nedostatke sto su spominjali za tricu ja nisam na ovima primjetio
super, hvala!
inače, do sad sam M7rr vozil i super su mi bile, ali je uvijek u glavi ono da hoće neočekivano pustit ako se pretjera...
S22 sad su recimo prva liga (tvornička ugradnja) i vjerujem da su ove iz slobodne prodaje još i bolje tak da budem onda na njima ostal jer prednja bude još jednu zadnju satrala :D
nakon toga onda ipak budem vjv IV isprobal jer volim Pirelli još od doba skutera :devilish:
 
Ja poslije s22 mislim III probat.
Jel IV opravdava razliku u cijeni?
Bilo mi je u planu uzeti s22, ali mi je Matko preporučia IV.
Hoću li uzeti Rosso III iza IV? - Ne.
A gle, III je na akciji 1.800 kn, a ova 2.200-2.300. Kako kome igra cijena, jbg.
Ali je bolja guma, po meni dosta bolja.
 
  • Like
Reactions: zrakoplovac
Te Bridgestone S serija je vrhunska guma od početka ali vječito vuku boljku trajanja. Sport guma koja traje ko racing guma je totalno promašen proizvod, osim ako nije poprilično jeftinija, kao mitas npr
 
Te Bridgestone S serija je vrhunska guma od početka ali vječito vuku boljku trajanja. Sport guma koja traje ko racing guma je totalno promašen proizvod, osim ako nije poprilično jeftinija, kao mitas npr
Upravo to!
do sad imam 4400km i ide još 1500km…
Ali, treba uzeti u obzir da je asfalt u mojem kraju staklo, znači sigurno 50% manje jede gumu
 
Bilo mi je u planu uzeti s22, ali mi je Matko preporučia IV.
Hoću li uzeti Rosso III iza IV? - Ne.
A gle, III je na akciji 1.800 kn, a ova 2.200-2.300. Kako kome igra cijena, jbg.
Ali je bolja guma, po meni dosta bolja.
Pa to baš, ali bude i akcija zimska pa bude vjv i jeftinija III, al dobro, i najmanja sumnja u tu gumu mi je dovoljna da ju ne uzimam… bar ne za tu lovu, onda ima i drugih opcija (m7rr)
 
  • Like
Reactions: leCo
Pa to baš, ali bude i akcija zimska pa bude vjv i jeftinija III, al dobro, i najmanja sumnja u tu gumu mi je dovoljna da ju ne uzimam… bar ne za tu lovu, onda ima i drugih opcija (m7rr)
Sad je na akciji 1.800 kn, možda bude i jeftinija u zimu.
Ima sam par setova Rosso III, nikad problema nisam ima, ali sad kad s IV uspoređujem, vidim razlike.
Čak mi se opet počea sviđati moj motor, zbog Rosso IV. :mrgreen:
 
Roso 3 sam sada dobio s motorom, OK mi je, al S21 mi više paše. Čak se ne troši ''suludo'', sad sam na 3000, odradit će još 3 bez frke.

Sa DR3 ne znam što misliti, mirna i stabilna, ali tup? osjećaj, nekako napamet vozim.
 
Roso 3 sam sada dobio s motorom, OK mi je, al S21 mi više paše. Čak se ne troši ''suludo'', sad sam na 3000, odradit će još 3 bez frke.

Sa DR3 ne znam što misliti, mirna i stabilna, ali tup? osjećaj, nekako napamet vozim.
Što ti uopće voziš sad?