Pitanjce za kupovinu skutera

helecro

New member
Dali netko zna di u Osijeku ili okolici ima NOVIH gilera runner skutera za kupit? sta god sam googlo samo baotian i kymco
 
Ako nema blize uzmi u zagrebu i neka ti dostave iako kupit 50 kubika novo je promasaj zivota. Uzmi polovni u svojoj okolici ustedit ces masu i imat doslovno ko nov skuter za puno manje para
 
a gledao sam po njuskalu, sve gilere su onak 2003 god. zelim nes novije. ima jedna 2011, na slikama sve 5, uzivo dotucena do bola. a takvi su vecina koje sam isao pogledat.
 
JosipSt said:
Ako nema blize uzmi u zagrebu i neka ti dostave iako kupit 50 kubika novo je promasaj zivota. Uzmi polovni u svojoj okolici ustedit ces masu i imat doslovno ko nov skuter za puno manje para

Ako čovjek ima novce i hoće novi skuter od 50 kubika ne vidim razloga zašto bi mu to bio promašaj života. Dapače, ako možeš kupiti novo, to je svakako najbolja i najsigurnija opcija....sa garancijom. 
Pustimo osobne mogućnosti na stranu...ali neka digne ruku ko ne bi želio novi motor / skuter !!

A doslovno ko nov skuter za puno manje para....he,he...teško i nikako !!
 
50 kubika jos garancija nesmis stavit puvalicu ma nista taknit, a ako se moze sta onda puste kombinacije sta preporucuje piaggio, jedino ako je starij covik pa ga nije briga samo neka se kotrlja al takvi kupuju typhoona zipa nece runnera
 
50 kubika sa garancijom = garancija da ćeš se dvi-tri godine voziti bez ikakvih dodatnih troškova.

Nabrijana 50-ica = garancija da ćeš kad tad završiti na izvanrednom tehničkom i kaznom u džepu.

Pametnom dosta
 
Neznan tvornicku pedesetku, a nisi cua za el blokadu.
Sta cemo se raspravljat nama ni iz dzepa ni u dzep :LOL: :LOL:
 
U Osijeku imaš od novih YAmaha u Duo na čepinskoj i 200 m dalje Venus koji prodaje piaggio/gilera. Kymco je u Gundulićevoj kod Škosa.
 
dovla said:
U Osijeku imaš od novih YAmaha u Duo na čepinskoj i 200 m dalje Venus koji prodaje piaggio/gilera. Kymco je u Gundulićevoj kod Škosa.

da bio sam tamo, platio sam gileru i sad cekam, rekli su kroz tj dana bi trebala bit u salonu. trenutno je i na akciji, sa 22500 na 19500

hvala svima na preporukama :) i ne nisam mator, imam 25. i zelim nov skuter. skroz sam na pokretu zbog posla i obaveza pa radim dnevno 200tinjak km. pa zasto da tenkiram auto koji trosi 7, kad mogu sve to sa skuterom koji trosi 3-4. a nije mi ni u planu radit na njemu nista a ovako imam garanciju.
 
Ni ti baš taj runner mali potrošać za radit 200km dnevno  :jesus: , buš se sjetio ovog kaj sam napisao i ubrzo poželio nešto s injektorom i više ccm  (y)

puno si to platio http://www.amitrade.hr/index.php/novosti/19-akcija-piaggio-i-gilera
 
200 km dnevno :misli: :misli: pa ispod 125 nemas sta trazit. Lipo je josip reka zagreb ( podrazumijeva se ami trade ili moto mondo) ali sta je tu je sritno s pedesetkon nadan se da brzo nece bit na oglasu