Pitanje o BIM-u i Nolan N101

dpanijan

Member
Pitanje glasi: da li sa kacigom po defaultu dolazi "podbradak" (zastita od vjetra ispod brade) ?
Naime, kupio sam si za Bozic kacigu, bez podbratka (nisam uopce mislio da bi trebao biti gore), a prije dva dana sam isao kupiti taj dodatak (malo hladna jutra). Decki u BIM-u prodali su mi podbradak nezapakiran, bez deklaracije.
Malo mi je bilo sumnjivo, pa sam napisao na newsima (a sada i ovdje), da cujem kakva ljudi imaju iskustva s tim i skoro svi vele da su podbradak dobili po defaultu.
Dakle, oprez u BIM-u.

Damir
 
Bio je na kacigi kad sam je kupio tamo. Možda je u međuvremenu nekom tamo pala kakva ideja na pamet o dodatnoj lovi :misli:
 
James1100 said:
Bio je na kacigi kad sam je kupio tamo. Možda je u međuvremenu nekom tamo pala kakva ideja na pamet o dodatnoj lovi :misli:

Vjerujem da je tako, nije u pitanju 48kn koliko sam to platio, ali mrzim kada me varaju.
Opet, prelijen sam ici tamo svadjati se bez cvrstog dokaza (nisam reagirao odmah kada sam uzeo kacigu), tako da ce se sve zaboraviti...  :palacdolje:

 
Ja sam kod njih kupio Nolan 101 Matrix (prije godinu dana) i dobio sam podbradak (bio je na kacigi). Valjda se promjenila politika.  :?
 
Lani kupio dvije kacige i čizme, i svaki put su dečki bili veoma ljubazni, popust itd. Vjerojatno je kod probanja netko maznuo podbradak iz "tvoje" kutije. Sa ženinom kacigom N100 clasic plus dobio 2 kom , jedan na kacigi, a jedan u vrećici s papirima. (y)!!
 
Eto tvoga podbratka!  :D
Na mojoj N-101 podbradak bio...
Zanima me tko je dobio moj zatamnjeni vizir koji mi je umarao desno oko očito zbog iskrivljivanja slike i stvarao dvoslike...
Sada imam novi koji sam dobio prilikom reklamacije i s kojim uopće nemam problema a moj stari je uredno vraćen u vrećicu od ovog zamijenjenog i na policu u isčekivanju novog kupca...  :LOL:
 
Vidim da dosta ljudi ima N101. Pitanje glasi koliko vam je kaciga stvarno bucna (vas subjektivni dojam), meni pri 150hm/h u odredjenom polozaju gotovo bolno rezonira u usima, uz podbradak i zatvorenu ventilaciju. Da se poigram sa drugim windshieldom ? Trenutno imam mali Suzukijev.
Druga stvar koja me zivcira je sto me remen sa kopcom pri vecim brzinama dosta steze po grlu, a ne stezem ga jako.
Nisam imao prilike isprobati druge kacige, ali nekako mi se cini da N101 bas i nije best-buy  :misli:
Osim navedenog sam zadovoljan kacigom, udobna je, VPS je odlicna fora ...  8)