Pitanje oko registracije

mate

Administrator
Situacija ovakva: kupljen novi skuter koji mi stoji na moru a glasi na firmu koja je u Zagrebu. Postoji li mogućnost da se nekako ZG pločica službeno dostavi u PU Šibenik ili moram standardno u Heinzlovu na potvrdu?
 
Ne da ti se čekat u redu? pa ti bar imaš vremena  :mrgreen:
 
mate said:
Situacija ovakva: kupljen novi skuter koji mi stoji na moru a glasi na firmu koja je u Zagrebu. Postoji li mogućnost da se nekako ZG pločica službeno dostavi u PU Šibenik ili moram standardno u Heinzlovu na potvrdu?
Standardno Rem...Heinzlova :mrgreen:
 
Imam jedno pitanje koje nije toliko vezano za motocikle...
Naime, papirnato sam vlasnik 2 auta... E sad, na ovome kojeg ne vozim ali glasi na mene imam narucenu reg oznaku...
Da li ja mogu prebaciti tu tablicu na ovaj auto koji sada vozim koji isto glasi na mene?
Hvala na odgovoru.  (y)
 
RRi said:
Imam jedno pitanje koje nije toliko vezano za motocikle...
Naime, papirnato sam vlasnik 2 auta... E sad, na ovome kojeg ne vozim ali glasi na mene imam narucenu reg oznaku...
Da li ja mogu prebaciti tu tablicu na ovaj auto koji sada vozim koji isto glasi na mene?
Hvala na odgovoru.  (y)
Naravno da možeš.
 
Jeli moguce registrirati motor na svoje ime bez A kategorije?
Dakle imam svu papirologiju, aktivnu policu osiguranja, imam B kategoriju...Jel oni provjeravaju dali vozac ima potrebnu kategoriju za vozilo koje zeli registrirati?