pitanje za tomosa

Nino777

Well-known member
Sep 18, 2019
533
366
63
Zagorje
Sve se može sjebati, pa čak i Tomos. Skupo ti malo popustiti gas i stisnuti kvačilo ili je neki drugi problem? Skineš 2 nanosekunde od 0-40 km/h?

ald1n'

New member
Sep 1, 2021
8
2
3
Sve se može sjebati, pa čak i Tomos. Skupo ti malo popustiti gas i stisnuti kvačilo ili je neki drugi problem? Skineš 2 nanosekunde od 0-40 km/h?
ma saltam sa kvacilom ali na punom gasu pa nez jel to lose saltat na punom gasu jer mi se pet puta pokvario brojac brzina od kako sam poceo saltat na punom gasu pa nez jel do saltanja na punom gasu ili do cega drugog?

Kawah

Well-known member
Jun 17, 2016
1,439
133
63
SimTam
Ti si tak osjećajno biće,stoga ti preporučam nešto senzibilno kao što si i sam.Tenk T34,jednostavno nemreš pogriješit ,šaltung odličan.🚜🚢možda.

• Haha
Reactions: hondimir

ald1n'

New member
Sep 1, 2021
8
2
3
Nemojte me zajebavat jel se moze sta sjebat na punom gasu kad saltas il ne moze?

ODST

Well-known member
Aug 26, 2010
1,067
575
113
1017
Nista mu nece biti, kao da ovi u moto gp pustaju gas, daj molim te...samo ti odvrni i saltaj

neven

Well-known member
May 18, 2002
678
369
63
ne znam, ja na svom tomos A3, skužio sam da bolje sam mjenja nego kad stisnem kvačilo, nekako na pun gas to ide fluidno, kad bi stiskao kvačilo, motor, ne znam kako da to opišem, ali motor bi usporio prije promjene brzine, ne znam.
tko zna, zna

El Mravac

Well-known member
May 6, 2020
607
658
93
Kvarner
ne znam, ja na svom tomos A3, skužio sam da bolje sam mjenja nego kad stisnem kvačilo, nekako na pun gas to ide fluidno, kad bi stiskao kvačilo, motor, ne znam kako da to opišem, ali motor bi usporio prije promjene brzine, ne znam.
Zvuči kao da imaš krivu mapu, a pogledao bi i da li su velocity stacks potrošeni.

• Haha
Reactions: neven