Pjeskarenje i plastificiranje felgi

iluvatar said:
ne guli se nijedna sama od sebe :jesus:

da li se to izguli od prstiju i nogu, odpadne ili je dovoljno cvrsto i kvalitetno?

naravno.... ali ja o tome nisam ni govorio    :B:
 
Treba mi usluga pjeskarenja pa da ne otvaram novu temu.
Da bude blize vamo Vinkovcima, znaci vukovarsko-srijemska, brodsko-posavska ili osiječko- baranjska županija??
Molim pomoć!!!! HITNO JE!!!!!
 
B.E.R.O. said:
Treba mi usluga pjeskarenja pa da ne otvaram novu temu.
Da bude blize vamo Vinkovcima, znaci vukovarsko-srijemska, brodsko-posavska ili osiječko- baranjska županija??
Molim pomoć!!!! HITNO JE!!!!!
Sto treba pjeskariti?
 
B.E.R.O. said:
Ramu od jednog skutera i jos par metalnih dijelova!!!
:D :D
Pokusaj u Nustru, iza dvorca desno, pa do kraja, tip ima uvijek hrpu kamiona, i malih radnih strojeva pred kucom, i otpad iza kuce. Ima veliki stroj, ali nisam siguran da radi iz usluge.
 
Plastificiranje by Mac airbrush
Ja sam super zadovoljan. (y)
 
kosta said:
Plastificiranje by Mac airbrush
Ja sam super zadovoljan. (y)
 

:misli:  a kaj su to drvene gume :?:

a jesi je posliko... :rofl:
 
Alera Dugi said:
Pokusaj u Nustru, iza dvorca desno, pa do kraja, tip ima uvijek hrpu kamiona, i malih radnih strojeva pred kucom, i otpad iza kuce. Ima veliki stroj, ali nisam siguran da radi iz usluge.
Znam na koga mislis!!!
Hvala probat cu ali sam vec nesto rijesio!!!!
(y) (y)
 
? jel vidio tko kako izgleda plastifikacija koja imitira krom, jel ima to kakav odsjaj ili je to neko srebrnkasto plastificiranje :misli:
 
da nema to mozda veze sa onim ˝krom˝ bojama  :misli:


ako se dobro sjecam postojala je takva specijalna krom boja, neki specijalni nacin farbanja je bio, mislim cak da se i morala pec da se stvrdne ili tako nesto... lupam iz glave svasta sam nadrobio  :jesus:

mislim da se cak postizalo do 95% refleksije svijetlosti  :misli:


gugl iz jor frend  :mrgreen:
 
..ma te boje su preskupe ako želiš da ispadne kak spada, postoji i neki drugi postupak ''polijevanjem''..ali postoji i obična plastifikacija koja imitira krom, mislio sam ako je tko vidio tu plastifikaciju uživo kako to izgleda (dal liči na što :misli:) da malo podijeli doživljaje s nama :mrgreen: imam priliku tako nešto isplastificirat, al nebi htio da mi se dijelovi vrate srebrni ili nekakvi matirani :mrgreen: onda ih radije odmah napoliram i nosim na niklanje...
 
grgaSH said:
..ma te boje su preskupe ako želiš da ispadne kak spada, postoji i neki drugi postupak ''polijevanjem''..ali postoji i obična plastifikacija koja imitira krom, mislio sam ako je tko vidio tu plastifikaciju uživo kako to izgleda (dal liči na što :misli:) da malo podijeli doživljaje s nama :mrgreen: imam priliku tako nešto isplastificirat, al nebi htio da mi se dijelovi vrate srebrni ili nekakvi matirani :mrgreen: onda ih radije odmah napoliram i nosim na niklanje...

just do it, bez muke nema nauke  :mrgreen:
 
    ...u laži su kretke noge. Poliraj i ne razmišljaj o čarobnim krom-premazima. Ne postoje...
 
Iz usta iskusnog majstora: Crom boja je dobra za ono sto mozes obojati spricom u jednom prelazu. Za vece komade gdje preklapas mlaz nema trika da to bude vrhunski izvedeno. Uvijek se vidi mjesto gdje je spajano.
...e sad on je poprilican perfekcionista...  :misli:
 
grgaSH said:
? jel vidio tko kako izgleda plastifikacija koja imitira krom, jel ima to kakav odsjaj ili je to neko srebrnkasto plastificiranje :misli:

Grga baci oko na ovi link:

http://www.chrom-pulverbeschichten.ag.vu/bilder_galerie.html

i vidi ćeš ovo

DSC00018_002.jpg