Pjeskarenje i plastificiranje felgi

Stick said:
Mozes brojeve namazati sa masti otporonom na temperaturu pa se nece za taj dio uhvatiti plastificiranje.
Nikako nemoj preko brojeva jer bi mogao bez veze imat problema :LOL:


..Jel ova tema nebi trebala bit u tehnickim pitanjima  :misli:
:mrgreen: i kruh...crvene paprike mljevenee e  :0648: :LOL: :LOL: :LOL:
 
evo ukratko danas vidio plastificirane obruce za husu-supermoto
dvobojno plastificirano i napravljeno za pohvalu (radio sam to pa znam )
cijene necu spominjati jer...
uglavnom pjeskarenje i plastificiranje jeftinoca
 
cisto informativno, kolko bi me za mojeg husu izaslo plastificiranje felgi 3/4 crno, 1/4 žuto. Dal je to skuplje neg jednobojno (valda je)?
 
naplatci.jpg.jpg


Plastilak iz Novega Marofa. Pitaj njega.


Paka 20
42220 Novi Marof
Varaždinska županija
Hrvatska / Croatia

+385 (42) 612 068
+385 (42) 612 887

mobitel: 385 91 500 41 65 [Franjo Kuzmić, direktor] dostava: 385 91 612 00 68 OIB:02060989824, E-MAIL: [email protected]


http://plastilak.hr/component/option,com_frontpage/Itemid,1/
 
Upozorenje: u ovoj temi nije objavljeno najmanje 120 dana.
Osim ako ste sigurni da želite odgovoriti, molimo vas da razmislite o započinjanju nove teme..


Jesam :mrgreen:

Ajmo dalje, Znači imam dvije opjeskarene BMW moto oltimer felge koje želim plastificirati. Blaževića sam na PM al niš, ne trza.

Da li postoji netko na području slavonije da se bavi powdercoatingom?
 
U Brodu radi neka firma koja se bavi izradom metalnog namjestaja.
AnteK ima kontakt s njima, pitaj njega.
 
Alera Dugi said:
U Brodu radi neka firma koja se bavi izradom metalnog namjestaja.
AnteK ima kontakt s njima, pitaj njega.
Hvala na infu , ali vidiš meni treba ipak malo više od špric, pec-pec -totojo. Shema je dvobojna Ral9005 felga sa srebr(e)nom unutra di idu žbice ili ti špajle.

Ovako nekako:
00004038326n4.jpg
 
probaj nazvati 098/18 98 425 Šimić Tomislav, Lim-mont Cernik, kod Nove Gradiške. Ima uređaj za plastifikaciju, a dali ima taj RAL pitaj
 
Pitanje za poznavaoce struke: moze li se kromirana povrsina odmah plastificirati ili treba neka (i koja) priprema?
 
oceangoing said:
Pitanje za poznavaoce struke: moze li se kromirana povrsina odmah plastificirati ili treba neka (i koja) priprema?
može, ako nije krom uništen (y)
 
gfd said:
probaj nazvati 098/18 98 425 Šimić Tomislav, Lim-mont Cernik, kod Nove Gradiške. Ima uređaj za plastifikaciju, a dali ima taj RAL pitaj

Kaže da ne može ovako dvobojno..  :misli:


idemo dalje.. sad sam već u nedoumici i da ramu plastik-fantastik.


Ni blažević nemože izvest ovu crtu po sredini.. :(
 
... jel' itko plastificirao lančanik?


naime, ne mogu naći zadnji za svoj, ali da je +1 i da bude crn  :x

nemojte me niš' pitati - prije nisam gledao takve detalje, ali sad mi svakakve gluposti padaju na pamet, jer se manje vozam a više zahe...  :mrgreen:




znači ako netko je, nek' baci koju slikicu  (y) da vidim kako to izgleda nakon "par" km
 
DADO+ said:
... jel' itko plastificirao lančanik?


naime, ne mogu naći zadnji za svoj, ali da je +1 i da bude crn  :x

nemojte me niš' pitati - prije nisam gledao takve detalje, ali sad mi svakakve gluposti padaju na pamet, jer se manje vozam a više zahe...  :mrgreen:




znači ako netko je, nek' baci koju slikicu  (y) da vidim kako to izgleda nakon "par" km
Alu lancanik?
Zasto ne eloksirati?  :misli:
 
Moj GSX je sada crn sa poliranim djelovima.
Lijepo sam skinuo zadnji zupčanik, dobro ga oprao, malo pobrusio i samo sa sprejem ofarbao cijelog u crno.
Sa vremenom (odmah) mi se skinula boja na zubima (valjda-nisam niti zagledao) ali ionako su obično zubi prljaviji od podmazivanja a zupčanik je i dalje lijepo i uredno crn.
Neznam zašto nebi bio. Dio mu je sakriven u lancu, preko pola ga se ne vidi od vilice. Tako da što god da napraviš onaj dio koji ti se vidi će biti ok.