Pjeskarenje i plastificiranje felgi

Ma to ti najbolje moraju znati oni koji se bave time.
Odi do prvoga, koji ti je najbliži i lijepo popričaj sa čovjekom.
Vjerujem da će ti svatko reći dali bi ti to plastificirao i za koliko.
 
da ne otvaram novu temu,sa cim se sve moze skinut boja sa aluminija(felgi),znam za desol,sta jos ima?
 
fz6naked said:
Lavacol, pjeskarenje..  8)
(y)

nebi pjeskario,zanima me sto vise tih proizvoda,tako da znam sta sve ima,da mi nebi u ducanu uvalili nesto samo da prodaju
 
a bruning?  :misli: :0648:
2eeex5i.jpg
 
malaga said:
(y)

nebi pjeskario,zanima me sto vise tih proizvoda,tako da znam sta sve ima,da mi nebi u ducanu uvalili nesto samo da prodaju
lava,lavakol,desol,tnt,hemproskid(to ti je jedan te isti proizvod na istoj bazi,razlicitih proizvodjaca)  (y)
malaga said:
ajde dam tebi felge pa skini boju sa brusnim papirom :jesus:
moze...i 100€  :mrgreen:
 
dal postoji koja tekućina da skida eloksaciju sa aluminijskih felgi? i jesu one opće eloksirane ili kaj? :misli:
uzeo sam neku sm felgu al je tvornički gej zlatna
 
... već i zaboravio na ovu temu, ali moj oružar me je odgovorio od bruniranja,

kaže da bi se ipak to trebalo bolje održavati nakon obrade i kako to nije baš za
tu stvarčicu na motoru (lančanik) i to po njegovim povratnim informacijama, a vi kako vas volja  :mrgreen:
 
r4ptor said:
dal postoji koja tekućina da skida eloksaciju sa aluminijskih felgi? i jesu one opće eloksirane ili kaj? :misli:
uzeo sam neku sm felgu al je tvornički gej zlatna
Onaj tko ce ti je ponovo eloksirati zna kako se skida stara eloksacija. U svakom slucaju nemoj sam, potreban je poprilican oprez jer ono sto skida eloksaciju jede i aluminij.  :wink:
 
r4ptor said:
ja neću ponovo eloksirati  :mrgreen:
Bravo!
Probao sam eloksirati rucicu kvacila. Uspjeo sam eloksirati, ali ne i obojati eloksaciju. Zato je zica koja je drzala rucicu u kadici ispala vrhunski obojana.  :mrgreen:
...sad tek vidim da neces eloksirati. A sto ces raditi?

Permetal provjereno skida eloksaciju, samo kazem ti jos jednom oprez s tim. Sav drugi metal koji uhvati ce oksidirati.
 
malaga said:
(y)

nebi pjeskario,zanima me sto vise tih proizvoda,tako da znam sta sve ima,da mi nebi u ducanu uvalili nesto samo da prodaju

pa probaj mislima :mortal: :LOL:
 
Vidim da je netko koristio usluge Plastilak-a iz Novog Marofa, gledao sam na stranici njihovoj i nigdje ne piše da pjeskare, samo piše npr. "obnova i plastificiranje felgi", da li to znači da mogu pjeskarit? bilo bi mi odlično kad bi mogli odradit oboje pa da nemam muke s traženjem nekog drugog da pjeskari  (y)


Da li ima netko informaciju o cijeni? pjeskaril bi ramu, zadnju vilicu i neke sitnice male usput ( npr. trokut prednje vilice ) i ramu bi plastificiral, onako okvirno da znam kaj me očekuje za moj đep  :mrgreen:


P.S. Imam pitanje još za ovaj Desol, da li bi se s tim mogla skinut boja i s plastičnih djelova ili bi nagrizlo/naštetilo samoj plastici? kolko čitam to ide poprilično lagano dole pa ako može  :misli: mada mi se čini da nebude igralo to tak jednostavno  :LOL:
 
mi smo slali ramu i felge,ramu on pjeskari i uzima 400,00 a po felgi 300,00 a i nazoves ga i dogovoris se ,covik je ok i radi dosta dobro
 
jokeuf said:
mi smo slali ramu i felge,ramu on pjeskari i uzima 400,00 a po felgi 300,00 a i nazoves ga i dogovoris se ,covik je ok i radi dosta dobro
ne ide to baš tak lagano kak piše,a sa plastike ni slučajno nemoj skidat sa desolom (y)