Plaćanje parkinga Paris !

Nisu,nema tamo puno stranaca s motorima pa je pandur iskoristio priliku da nekome napiše kaznu, lokalima neče

Ne znam tko mu je napisao ali vjv komunalac jer se policija sa tim uopce ne jebe ovdje kod nas... jbg
 
pretposatvljam da bi onda motori kad ih ne koristimo trebali levitirati
ako parkiras na auto parking, ovi s autima ti j.mater, ak parkiras van toga komunalci/ policajci se caste, a pravih parkinga za motore u ciijeloj lijepoj nasoj mozes na prste nabrojati
 
Dobio je moj stari u Stonu kaznu za parking, od policije,ne od komunalca,i to je motor parkirao da nikome ne smeta

Dobio sam i ja u Stonu 2018. Motor je imao strane tablice, i kazna je dosla na stranu adresu nakon 1g, uvecana za neke troskove. Nisam platio.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Dene
Dobio sam i ja u Stonu 2018. Motor je imao strane tablice, i kazna je dosla na stranu adresu nakon 1g, uvecana za neke troskove. Nisam platio.:mrgreen:
Meni je stari dobio kaznu 300kn,ako platiš odmah( 8dana) 150kn,tako da nije strašno
 
dobro da sam vidio, taman sam isplanirao road trip do pariza
ništ, bumo se zadovoljili marofom

Taman mi murjak vrancuski uručuje kaznu za 4 dana parkinga u parisu. Sav sam se štresirao.
Bogu hvala, probudio sam se...... upalio telku da se uvjerim u javu. Anka Mrak na telki. Sve je dobro.
Idemo dalje!!
 
  • Wow
Reactions: MOONSHIELD
Dobio sam i ja u Stonu 2018. Motor je imao strane tablice, i kazna je dosla na stranu adresu nakon 1g, uvecana za neke troskove. Nisam platio.:mrgreen:

Bila mi je stvar principa. Motor nikome nije smetao. Naplata kazni za parking motorima je dno dna, nevisno o tome sto vozim motor. Nek utjeruju kjm.
 
  • Like
Reactions: Dene
pa di vas to u stonu oglobi....
ja tamo sto puta sa ri tablicama (većinom u malom).... parkiram d stignem....
nikad ništa.....
 
U Ljubljani mi zaljepili kaznu na rezervar.
Doduše parkirao na trotoaru uza zid.
Nisam platio. Nikad došla.
 
  • Like
Reactions: Dene