Planovi za ovu godinu

črnomerec said:
slazem rutu za 6mj.,zg-bec-bratislava-prag-salzburg-orlovo gnijezdo-zg, neko bio nekaj slicno? prijedlozi, savjeti?

bio na tim segmentima.. malo vise vrimena provedi na istoku austrije.. jako je fino. pazi se policije u A, dosta ih ima, i ka cimavice su.. jesi razmislja nakon Bratislave krenut u drugom smjeru, Tatre, Zakopane, pa do Karpata (daleki jugoistok PL i SK i mozda malo ukrajine)? Mene to vuce za treci tjedan u 6. misecu, mozda se i mimoidemo... *bes Alpe, na usi mi izlaze, odsadilo  :mrgreen:
 
alpine said:
bio na tim segmentima.. malo vise vrimena provedi na istoku austrije.. jako je fino. pazi se policije u A, dosta ih ima, i ka cimavice su.. jesi razmislja nakon Bratislave krenut u drugom smjeru, Tatre, Zakopane, pa do Karpata (daleki jugoistok PL i SK i mozda malo ukrajine)? Mene to vuce za treci tjedan u 6. misecu, mozda se i mimoidemo... *bes Alpe, na usi mi izlaze, odsadilo  :mrgreen:
ma idem sa ženom, više mi je cilj prag i tri dana žderanja i lokanja u pragu, orlovo gnijezdo pri povratku, radi malo ideoloških i politickih razloga :mrgreen:
 
Pozdrav momci !

Imam u planu za koji tjedan do Beograda, želja mi je vidjeti gl. grad bivše Yuge pa ono, u sub ujutro bi krenul i ned popodne bi se vratio natrag, ono vožnja samo za vikend!!

Jel mi možete neki hotel/hostel preporučiti za jednu noć, naravno da imaju parking za motor i da nije sa 14 zvejezdica.

I kaj mogu/moram vidjeti u BG u tom kratkom vremenu?
 
danc00 said:
Pozdrav momci !

Imam u planu za koji tjedan do Beograda, želja mi je vidjeti gl. grad bivše Yuge pa ono, u sub ujutro bi krenul i ned popodne bi se vratio natrag, ono vožnja samo za vikend!!

Jel mi možete neki hotel/hostel preporučiti za jednu noć, naravno da imaju parking za motor i da nije sa 14 zvejezdica.

I kaj mogu/moram vidjeti u BG u tom kratkom vremenu?

u samom centru love ne previse nesto kao neki hostel :)
motor može u "baštu" odmah pokraj tita :p
do knez mihajlove imas 5 min!

Code:
https://www.booking.com/hotel/rs/hostel-forever.en-gb.html?aid=311984;label=hostel-forever-SVeXrRykG%2AU_PkWAKLppmwS162172742547%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atiaud-146342138230%3Akwd-36379913403%3Alp21274%3Ali%3Adec%3Adm;sid=b4742046c81501fd34db662528a3cd17;dest_id=-74897;dest_type=city;dist=0;hpos=1;room1=A%2CA;sb_price_type=total;srfid=8f554e79013dbc50b09493e16bd32319e318ab44X1;type=total;ucfs=1&#hotelTmpl
 
sehrz said:
u samom centru love ne previse nesto kao neki hostel :)
motor može u "baštu" odmah pokraj tita :p
do knez mihajlove imas 5 min!

Hehe, daj mi još jednom napiši kaj si htio reći, jedino sam zadnje skužio  :mrgreen:
 
danc00 said:
Hehe, daj mi još jednom napiši kaj si htio reći, jedino sam zadnje skužio  :mrgreen:

pa ne pišem dalmatinski :)

motora si moreš napelati vu dvor.
do centra si peške za pet minuta.
ne moraš preveč jezerač zvaditi!
Vila forever :p
 
odeš kroz vukovar, staneš na ovcari i odlucis da je ipak lijepše posjetiti hrvarsku obalu
 
črnomerec said:
odeš kroz vukovar, staneš na ovcari i odlucis da je ipak lijepše posjetiti hrvarsku obalu

Pa i idem kroz Vukovar-Ilok-N. Sad-BELGRADE...ma na obalu ću u ljeti  :021: (kužim kaj si reko al to je tema za druga vremena)

sehrz said:
pa ne pišem dalmatinski :)

motora si moreš napelati vu dvor.
do centra si peške za pet minuta.
ne moraš preveč jezerač zvaditi!
Vila forever :p
A bome ne pišeš ni zagorski  :mrgreen:

Kaj ima u tom vu dvor, tam mogu ostaviti motor.... A neki hotel koji nije skup?
 
preporuka za smještaj sa osiguranim parkingom za motor u pragu, bratislavi, becu, i salzburgu i okolici?
 
črnomerec said:
preporuka za smještaj sa osiguranim parkingom za motor u pragu, bratislavi, becu, i salzburgu i okolici?


Ja ti idem od 31.05.-- o4.06. u Prag. Tri dana kao što kažeš jela i cuge i dva dana na Harley susret ( tam negdje ispod Brna)
preko bookinga sve rezerviarao. Onako na prvu, izgleda mi odlično, al na drugu i treću čemo znati kad se tamo nacrtamo.
CCa 900 kn po paru 4 noćenja sa doručkom. Ako te što zanim ajvi se na PP...
 
... vago sam između zapadih  europa i ovoga, ovo je ipak odabir, neko bi nesto dodo, zanimljivo, u blizini rute, da ne raste puno kilometreaža? , ovo sam uplaniro u 10 dana
 

Attachments

  • Screenshot_2017-05-29-21-04-15-760_com.android.chrome.png
    Screenshot_2017-05-29-21-04-15-760_com.android.chrome.png
    890.5 KB · Views: 139
  • Screenshot_2017-05-29-21-05-32-080_com.android.chrome.png
    Screenshot_2017-05-29-21-05-32-080_com.android.chrome.png
    927.5 KB · Views: 155
Ubaci Kosovo
Sarande Vlore vozi uz more :0648:, rade nego preko Gjirokastera
Malo si me razocaral, mogli smo skupa drmnuti snaps na Innu :jesus:
 
Zašto ne ideš preko Bosne i spavaš u Sarajevu.
Kanjon vrbasa,jajce....crna gora.....
U ohridu se obavezno javi i spavaj kod Neima.
Nadi ga na netu.
Vrhunska hrana,pozicija,i cijena.....
Obozava nas motoriste...
 
gianni said:
Ubaci Kosovo
Sarande Vlore vozi uz more :0648:, rade nego preko Gjirokastera
Malo si me razocaral, mogli smo skupa drmnuti snaps na Innu :jesus:
ne pratim od pocetka pa ne znam o kojem periodu se radi ali ja nikad vise ne bi isao od Sarande do Vlore magistralom u 8.mj . To je pakao ,situacija za poginut koliko oces i nikad kraja. Cesta je lijepa ali ako ides u špici sezone sve kvari dozivljaj,isto kao sto izbjegavam nasu magistralu u sezoni i vozim ju 4.-5.mj i 9.-10.mj tako bi i ono izbjegao. Ne znam kako je 6. i 7. mjesec ali 8. je  :chainsaw:  U Vlori sam zapeo u takvom krkljancu kakvog u zivotu nisam vidio, nisam se sa motorom nikud mogao provuc. Trebalo mi je preko 1h dok sam usao u Vloru i izasao prema jugu. Na povratku smo isli preko Gjirokastera i picili tom sjevernijom magistralom,je dosadna ali na kraju ispada ugodnija za vozit.
 
vlais ng said:
Zašto ne ideš preko Bosne i spavaš u Sarajevu.
Kanjon vrbasa,jajce....crna gora.....
U ohridu se obavezno javi i spavaj kod Neima.
Nadi ga na netu.
Vrhunska hrana,pozicija,i cijena.....
Obozava nas motoriste...
taj dio bosne sam prosao, ali ovisi, mozda i odem natrag preko žabljaka, pa na sarajevo
 
luka737 said:
ne pratim od pocetka pa ne znam o kojem periodu se radi ali ja nikad vise ne bi isao od Sarande do Vlore magistralom u 8.mj . To je pakao ,situacija za poginut koliko oces i nikad kraja. Cesta je lijepa ali ako ides u špici sezone sve kvari dozivljaj,isto kao sto izbjegavam nasu magistralu u sezoni i vozim ju 4.-5.mj i 9.-10.mj tako bi i ono izbjegao. Ne znam kako je 6. i 7. mjesec ali 8. je  :chainsaw:  U Vlori sam zapeo u takvom krkljancu kakvog u zivotu nisam vidio, nisam se sa motorom nikud mogao provuc. Trebalo mi je preko 1h dok sam usao u Vloru i izasao prema jugu. Na povratku smo isli preko Gjirokastera i picili tom sjevernijom magistralom,je dosadna ali na kraju ispada ugodnija za vozit.
ma ti pravci su podlozni promjeni... idem za dva tjedna