Planovi za ovu godinu

črnomerec said:
cime placati na ovoj istocnoj strani?
U CG ojri, u BiH isto moze ojrima (cak te ne opljackaju na tecaju), a za Albaniju ne znam sto je bolje. Nismo puno stajali, ovo malo smo platili eurima.

S time da prema Mojkovcu mozes i preko Podgorice (s time da u grad ni ne ulazis), pa na sjever za Kulasin i Mojkovac, isto odlicna cesta. Nije ovako slikovita kao kroz AL, al je svejedno jako dobra.
 
e-mayl said:
od prilike :

https://www.google.hr/maps/dir/42.4269267,19.5151352/SH20,+Albanija/@42.3382972,19.4360357,15z/data=!4m8!4m7!1m0!1m5!1m1!1s0x134df17b0c938a23:0x8c9f395ba6c703b4!2m2!1d19.4352595!2d42.3367173

Jel od ovog dijela na sjever prema CG isto asfaltirana cesta?
 
Kobreti said:
Jel od ovog dijela na sjever prema CG isto asfaltirana cesta?
koliko su mi ovi moji rekli je, i da ju trebam proci svakako
 
esso_sa said:
Licno i nemam previse izbora, imam samo kozno odijelo (neperforirano). Racunam da su gore temp ispod 30 stepeni, tako da bi se trebalo moci prezivjeti. Hladne valove rjesavam oblacenjem kisnjaka preko odijela.

Upravo se vratio,
temp u dolinama 28-33, na planini do 10, ali često ne ispod 15...

Išao u textilnoj propuh jakni i hlačama, kad je ispod 15 navučeš majcu.
I to je naših 15 ako si u hladu, ako si na suncu sasvim je ugodno...

Većina je u zimskim jaknama i kožnim kombinezonima, ima tu i tamo koji u u trapericama, ali bez kofera, valjda lokalci.
Moje mišljenje je da ćete se rastopiti u bilo čemu debljem :wink:
 
Super Jura said:
Upravo se vratio,
temp u dolinama 28-33, na planini do 10, ali često ne ispod 15...

Išao u textilnoj propuh jakni i hlačama, kad je ispod 15 navučeš majcu.
I to je naših 15 ako si u hladu, ako si na suncu sasvim je ugodno...

Većina je u zimskim jaknama i kožnim kombinezonima, ima tu i tamo koji u u trapericama, ali bez kofera, valjda lokalci.
Moje mišljenje je da ćete se rastopiti u bilo čemu debljem :wink:

hvala, pRRipRReme su u toku :mrgreen:
 
Super Jura said:
Upravo se vratio,
temp u dolinama 28-33, na planini do 10, ali često ne ispod 15...

Išao u textilnoj propuh jakni i hlačama, kad je ispod 15 navučeš majcu.
I to je naših 15 ako si u hladu, ako si na suncu sasvim je ugodno...

Većina je u zimskim jaknama i kožnim kombinezonima, ima tu i tamo koji u u trapericama, ali bez kofera, valjda lokalci.
Moje mišljenje je da ćete se rastopiti u bilo čemu debljem :wink:
I ja se upravo vratio... Kožna jakna i moto traperice, ispod pododjelo iz Lidla samo gornji dio... Većinu vremena se znojio...  :mrgreen:
P.S. bez kufera i u trapericama a nisam lokalac...  :mrgreen: :jesus: :LOL:
 
U Italiji osim kamera u selima gdje ih ima Mon po dvije (ulaz-izlaz) nisam vidio ni jednog da klasicno stoji i zaustavlja vozila...  (y)
Dok me u Austriji u Villachu u vožnji dok sam stajao na semaforu zablokirao  i tražio dokumente nabrajajući prekrsaje koje sam počinio...  :mrgreen:
Izvukao sam se na šarm...  :mrgreen: (y)
 
Jel te u Italiji imaju znakove ispred kamere gdje te upozoravaju na mjerenje brzine (one kamere u kontejneru) ili klasicne kamere na stupovima?
 
Ekipa 8 dana iskoristivo Korzika ili Sardinija zajedno ništa.Gdje se odlučiti već smo se malo informirali mislim da bi Sardinija bio bolji izbor.Vaša mišljenja hvala. (y)
 
odvozeno Chioggia,Rimini,San benedete del tronto,Sorento,Amalfi Coast,Pompei,Rim.......
prevruce,previse iskomercializirano......Amalfi do jaja.....
 
vlais ng said:
odvozeno Chioggia,Rimini,San benedete del tronto,Sorento,Amalfi Coast,Pompei,Rim.......
prevruce,previse iskomercializirano......Amalfi do jaja.....
sreo decka u ksamilu sa ng bijelim gp i stormica sa njim, mislio sam da si ti, rekao je da te tna
 
Kobreti said:
Thx, nek javi netko ko prvi prodje :) meni je isto plan tamo proci negdje sredinom 8. mjeseca
evo baš prošo, fenomenalno!!!, nova cesta!
 

Attachments

  • IMG-20170630-WA0023.jpg
    IMG-20170630-WA0023.jpg
    430.8 KB · Views: 195
  • IMG-20170630-WA0021.jpg
    IMG-20170630-WA0021.jpg
    298.4 KB · Views: 192
  • IMG-20170630-WA0019.jpg
    IMG-20170630-WA0019.jpg
    301.2 KB · Views: 164