Planovi za ovu godinu

Direktor said:
Čim se snijeg otusi svaki vikend (petak-nedjelja) Aple od nemila do nedraga, 7. mjesec Nordkapp, 8. prema Turskoj u Aziju.
Livno prije 5.8. Čavoglave, 17/18.11. Vukovar i 21.12 odjava motora. Puca mi kurac za one koji nemaju para. NHF.
I da, sve to na R!

dobar zalogaj  (y)
 
Super Jura said:
Kapa do poda i još niže ako ide :naklon:  (y)

A zasto si ti tajanstven?
Suti,sutis a onda puknes putopis u 1 mj :mrgreen:
 
Ufff pa sezona za vužnju motorom je još daleko, najranije 4. mjesec. Točna odluka pada obično 2-3 dana prije puta. Budemo vidjeli??? Samo zam da bu guzica bolila.
 
Plan je koncem 6 mj.-početkom 7 mj. vlakom do Hamburga pa uz Atlantsku obalu preko Zapadno Frizijskih otoka do Denquerka a onda prava cravno doma ....  :021:

Sveukupno oko 10-tak dana.

Vojo
 
vlais ng said:
A zasto si ti tajanstven?
Suti,sutis a onda puknes putopis u 1 mj :mrgreen:

Imam još 11 mjeseci fore  :mrgreen:

Nešto smo spori ove godine u planiranju. Smjer Korzika, Sardinija, možda Sicilija.
 
8)

... ja samo čitam vaše planove i premda imam svojih, neću ih tu napisati kako se ne bi izjalovili  :mrgreen:

    nije da sam praznovjeran ili da želim nekoga ureći, ali nikada ne znaš što budućnost donosi

              :LOL:
 
za sada u planu 6 mjesec Bugarska i kupanje u Crnom moru,možda Turska bumo vidjeli,vidim da se da nešto povezati dana za 1 Maj pa bi i tu moglo biti nekog  puta,8 mjesec bez obaveza samo su financije granica i naravno 9 mjesec Faak am See Austrija,ova lokalna navozavanja po susretima ne računam :021: (y)
 
vojo said:
Plan je koncem 6 mj.-početkom 7 mj. vlakom do Hamburga pa uz Atlantsku obalu preko Zapadno Frizijskih otoka do Denquerka a onda prava cravno doma ....  :021:

Sveukupno oko 10-tak dana.

Vojo


Bit cemo svakako u kontaktu ja idem od villacha do dusseldorfa auto vlakom,pa belgija,nizozemska.

Mislim da je ovo jedina linija imas li ti sta drugo?

http://media.dbautozug.de/katalog/Sommer2013/GB/mobile/index.htm

http://www.dbautozug.de/autozug-en/destinations/germany/baltic_sea.html
 
vlais ng said:
Bit cemo svakako u kontaktu ja idem od villacha do dusseldorfa auto vlakom,pa belgija,nizozemska.

Mislim da je ovo jedina linija imas li ti sta drugo?

http://media.dbautozug.de/katalog/Sommer2013/GB/mobile/index.htm

http://www.dbautozug.de/autozug-en/destinations/germany/baltic_sea.html

Sory možda sam nešto propustio???? Glupo pitanje, auto vlakom??? Predpostavljam da će te motore staviti na vlak??  :misli:
Svrha putovanja?  :misli:
Nemojte me krivo svatit ali kad budem pemzoner razmatrat ću putovanje vlakom ili avionom.  :D Neznam kako je drugim koi putuju motorom ali meni je sami put cilj pa gdje završim?
 
vlais ng said:
Bit cemo svakako u kontaktu ja idem od villacha do dusseldorfa auto vlakom,pa belgija,nizozemska.

Mislim da je ovo jedina linija imas li ti sta drugo?

http://media.dbautozug.de/katalog/Sommer2013/GB/mobile/index.htm

http://www.dbautozug.de/autozug-en/destinations/germany/baltic_sea.html

Da, to je jedino meni poznato - koristim Autozug Deutsche Bundesbahna ....

rodorodo said:
Sory možda sam nešto propustio???? Glupo pitanje, auto vlakom??? Predpostavljam da će te motore staviti na vlak??  :misli:
Svrha putovanja?  :misli:
Nemojte me krivo svatit ali kad budem pemzoner razmatrat ću putovanje vlakom ili avionom.  :D Neznam kako je drugim koi putuju motorom ali meni je sami put cilj pa gdje završim?

Rodorodo

Već sam u par navrata tumačio - iako je istina da mi se penzija približava - ali koristim auto-vlak iz dva razloga:
1. da dobijem na vremenu - jer u to vrijeme (početak ljeta) nikako ne mogu posložiti da žena i ja imamo istovremeno godišnji (ja radim u turističkoj branši, a ona u školi), tako da mi je svaki dan na putu važan
2. da budem čim odmorniji čim bliže destinaciji (to mi je bilo važno kad sam išao u Dansku ili do Osla ili u Stockholm).

Dakle, jednim udarcem ubijes dvije muhe. Jeste da to košta (i to masno, preko 250 €), ali sa vožnjom na moj način to je tri dana putovanja, pa je matematika čista ....
Vidi moje putopise pa će ti sve biti jasnije ....

Vojo
 
ove godine na nordkapp oko sredine 6 mj. preko švedske pa natrag preko finske. ako ima netko zainteresiran nek se javi na PP
 
u 5. mjesecu tura po Balkanu (Crna Gora, Albanija, Makedonija, BIH)  :021:
 
rodorodo said:
Sory možda sam nešto propustio???? Glupo pitanje, auto vlakom??? Predpostavljam da će te motore staviti na vlak??  :misli:
Svrha putovanja?  :misli:
Nemojte me krivo svatit ali kad budem pemzoner razmatrat ću putovanje vlakom ili avionom.  :D Neznam kako je drugim koi putuju motorom ali meni je sami put cilj pa gdje završim?

Imam samo 6 dana na raspolaganju.
Prosle godine isao za berlin...za popizdit koliko monotono i gubitak vremena...
Volio bi itaj auto vlak probati. (y)
Legnem  navecer probudim se ujutro odmoran i gass

U 6 mj idem za Barcelonu pa ce biti dosta km dosadnim autoputom...
 
vlais ng said:
Imam samo 6 dana na raspolaganju.
Prosle godine isao za berlin...za popizdit koliko monotono i gubitak vremena...
Volio bi itaj auto vlak probati. (y)
Legnem  navecer probudim se ujutro odmoran i gass

U 6 mj idem za Barcelonu pa ce biti dosta km dosadnim autoputom...

Pa Berlin je barem blizu. Ha..Ha.. Pa GP 800 juri preko 200km/h. A Njemači autoban sa 3-4 trake, da imam konja koi juri preko 300 doletio bi gore za par sati.
A što se tiče Barcelone, ima samo 1600 kilometara.Ovako do Genove si dosta brzo (ako uhvatiš neradni dan). San Remo, Monako, Nica, e tamo lagano, krivine, tuneli, krivine, i opet tunel. Koma, tamo sam skoro sletio u Ventimiglija i to sa autoputa ravno na glavni trg, Ha..Ha..E tu sam odma napravio pauzu (u prvom hotelu (hotel KOMA a košta kao da sam prenočio u Burj Al Arabu))pošto je kocentracija bila nula, hemeroidi samo što nisu iskočili, ha..Ha.. Francuska-Oprez policija ne kuži šalu a kazne su kao u hrvatskoj porezi i prirezi zajedno. A od Francuske granice do Barcelone mislim da ima nekih 150 kilometara to je dosta brzo. Mislio sam da ću uspjeti u jedno danu stići ali ništa od toga. Da sam imao Hayabusu možda bi i uspjeo. Ali drago mi je bilo da sam u Ventimgliji (I) sišao sa autoputa i da sam cjelu francusku obalu prošao lokalnim cestama uz more. Tolko mi se svidjelo da sam je prošao dva puta. Ali nazad sam išao Lyon,Dion, Strasburg, itd...itd... Jebiga sad sam otišao predaleko.
Ovako, hoću reći da je najljepši dio puta onaj koi nije u detalj isplaniran i prilagodiš se situaciju i prilagodiš rutu onom momentu u kojem se i nalaziš. Jer ako pre detaljno kao neki na forumu (vlak,hotel,muzei,znamenitosti, parkovi itd..itd..)isplaniraš uvjek si pod nekim presingom a kad sam na godišnjem onda neću o ničem razmišljat. Jedem kad sam gladan, uletim u hotel kad mi se spava, na kavi sam dokle mi se sviđa. Pozdrav i sretan put. Take it easy. (y)
 
Da ta ispravim 217 km/h (y)
Bio sam u nici prije 4 godine,znam sta me ceka.
I ja cu proci obalu do Barcelone strogo uz obalu i lokalnim cestama..