Planovi za ovu godinu

biker4life said:
sa autoceste nečeš vidjeti ništa... tj. ta dionici ni nije autocesta nego brza cesta... tunel je skup kao da se po crvenom tepihu vozi...

evo ovako preko učke https://goo.gl/maps/xkkcz8c5rbx i ručak na pola puta https://goo.gl/maps/YYMsuBFaK5z

nakon veprinca spojiš se na brzu cestu i nastaviš do krčkog mosta gdje sa RI obilaznice ideš na D8

i pazi se kamera po RI obilaznici, te u selcu i jadranovu, slikaju i motore (slikaju i odlazne brzine)

Potpis na ovo....
em zanimljivija cesta, em prohladno jer je visoko, em fina papica u Dopolavoro....ko hebe tih sat vremena kliko je to duže nego kroz jedan od glupljih tunela U Hr.
 
djuka007 said:
Potpis na ovo....
em zanimljivija cesta, em prohladno jer je visoko, em fina papica u Dopolavoro....ko hebe tih sat vremena kliko je to duže nego kroz jedan od glupljih tunela U Hr.

Ako google maps ne laze, preko Ucke je 15min duza voznja nego kroz tunel. Ide u u rutu pa cemo vidjeti kakvi cemo biti sa vremenom i hocemo li moci priustiti gubitak par minuta vise da obidjemo tunel. (y) 
Za kamere sam vec upratio na drugim temama (plominka, karlobag i stacionarni radari) tako da cu pripaziti, hvala na upozorenjima :)
 
Evo ako netko ide na put nekuda prema Alpama nije odredeno gdje od 6. ili 7. kolovoza da se pridruzim pa do 11 ili 12 augusta posto ja sam na motoru sam a ima volje malo se vozati a neda mi se ici sam,polazak iz hrvatske meni svejdeno odakle
 
Plan za ovu godinu  ispunjen i prebačen.  (y)
  Od 08.05. do danas 15200 km na putovanjima:  Varaždin 1000km,  Španjolska-Portugal 7800km, Garmisch 2200 km, Rumunjska 3200km,
  Pula i Poreč 1000km .....  I to bi bilo to....nema više za ovaj godišnji, ljetu je mome kraj  :(     
 
 
Moj plan upravo u realizaciji  :021:

Pozdrav sa Korzike  :D
 
oceangoing said:
Plan za ovu godinu  ispunjen i prebačen.  (y)
  Od 08.05. do danas 15200 km na putovanjima:  Varaždin 1000km,  Španjolska-Portugal 7800km, Garmisch 2200 km, Rumunjska 3200km,
  Pula i Poreč 1000km .....  I to bi bilo to....nema više za ovaj godišnji, ljetu je mome kraj  :(     

(y) A gledaj to ovako, da ne radiš di radiš ne bi si ni moga priuštit toliko putovanja, ni vremenski ni novčano. Mi ostali smrtnici smo osuđeni uglavnom na samo jedno veće putovanje godišnje motorom. A neko ne ide ni to već se vrti oko iste županije, al šta sad, bitno da se vozi.  :021:
 
biker4life said:
Čekam(o) dojmove, jedna od potencijalnih destinacija kroz koju sezonu...
Evo ja obilazim EU, pa da znam za ubuduće di ciljano ići... Sad je poanta na vožnji....
 
i moj plan odrađen, vratili se u nedjelju... 4000 i kusur km... Mađarska, Ukrajina, Moldavija, Rumunjska, Bugarska, Srbija, Kosovo, Albanija, Crna Gora...  :mrgreen:
 
samo dva dana oporavka, dobar si  :mrgreen:
 
Ako ide sa xx, ide i sa Busom :wink:,mada mislim da ću se počastiti sa povišenim upravljačem vidim na oglasima u Njemačkoj skoro svaki drugi xx u oglasu ima povišeni upravljač  (y)
 
Radimo plan za tursku i kombiniramo putovanje vlakom do skoplja ili jos bolje sofije,ima neko iskustva ?posto preko neta bas i ne pise o mogucnosti utovara motora i rasporeda voznje vlakova
 
Planira se 9 dana - Hr, Mađarska, Rumunjska, Bugarska, Grčka, Albanija, Crna Gora, BiH pa HR - ugrubo nekih 4000km :021: