Planovi za ovu godinu

črnomerec said:
Radimo plan za tursku i kombiniramo putovanje vlakom do skoplja ili jos bolje sofije,ima neko iskustva ?posto preko neta bas i ne pise o mogucnosti utovara motora i rasporeda voznje vlakova
U jutro kreneš- na večer si u Istambulu)))
 
NemoHR said:
U jutro kreneš- na večer si u Istambulu)))
neda mi se vozit ovaj dio koji sam proso nekoliko puta,autocesta i to,idelano bi bilo do sofije vkakom,ono tipa vagon za spavanje i onda 600 km do istambula
 
črnomerec said:
Radimo plan za tursku i kombiniramo putovanje vlakom do skoplja ili jos bolje sofije,ima neko iskustva ?posto preko neta bas i ne pise o mogucnosti utovara motora i rasporeda voznje vlakova


imas ovo ako ces to turske

https://www.seat61.com/Motorail.htm#Optima Tours

Villach (Austria) to Turkey (Edirne)
 
Nordkapp, cca 9500 km,  :0648:, plan, financije osigurane, samo zdravlja i  :021:  :021: u lipnju.  :D
 
esso_sa said:
Ove godine bi trebala biti Sicilija, ali nisam jos poceo detaljno planirati :mrgreen:

Ugrubo? Prebacit ce trajektom iz ST preko ili uci u IT kopnom, pa prema jugu?
 
Getriba said:
Ugrubo? Prebacit ce trajektom iz ST preko ili uci u IT kopnom, pa prema jugu?

Eh to mi je i najveca nedoumica... :mrgreen: Brod je definitivno najbrza varijanta, ali ja sam planinski covjek :mrgreen: i ne mogu spavati na brodu, sto bi znacilo da bi, po dolasku u Italiju, umoran i pospan morao voziti dalje, a to bas i nije pametno... U sustini, imam 2 opcije:
Opcija 1. Trajekt Dubrovnik - Bari, pa mozda prespavati negdje pored Barija i onda sljedeci dan svjez i naspavan nastaviti dalje prema Siciliji.
Opcija 2. Voznja kopnom pa spojiti ugodno sa korisnim i razgledati kopneni dio Italije, ali to bi znacilo 4000km voznje do trajekta za Siciliju i obrnuto u povratku, na sta bi sigurno otpalo min 7 dana...
 
esso_sa said:
Eh to mi je i najveca nedoumica... :mrgreen: Brod je definitivno najbrza varijanta, ali ja sam planinski covjek :mrgreen: i ne mogu spavati na brodu, sto bi znacilo da bi, po dolasku u Italiju, umoran i pospan morao voziti dalje, a to bas i nije pametno... U sustini, imam 2 opcije:
Opcija 1. Trajekt Dubrovnik - Bari, pa mozda prespavati negdje pored Barija i onda sljedeci dan svjez i naspavan nastaviti dalje prema Siciliji.
Opcija 2. Voznja kopnom pa spojiti ugodno sa korisnim i razgledati kopneni dio Italije, ali to bi znacilo 4000km voznje do trajekta za Siciliju i obrnuto u povratku, na sta bi sigurno otpalo min 7 dana...

Nema frke Odvozit to hehe

Svakako javljaj sto si odlucio, gdje, kad, kako :))))
 
Planova ko u priči....nešto će se i realizirati...prvo do Ljubljane na servis i nove gume !!
 
Nama je plan turska i uci u iran,da mozemo reci da smo bili tamo
 
Za 2018 imamo  u planu dva putovanja koja su još u razradi (i jedan rezervni):
- u Lipnju:  Sicilija 10-ak dana 
- u Srpnju:  plan radnog naziva "Odokativno 2018"  (cca 2-3 sedmice)

 

Attachments

  • Plan Odokativno 2018.png
    Plan Odokativno 2018.png
    165.8 KB · Views: 174
Ima tko planove oko 15.04 negdje nekamo?
 
Jedan produženi vikend u Lipnju definitivno će izgledati ovako :

Grossglockner - Zell am See - Werfen (dvorac Hohenwerfen i Ledena špilja) - Rosfeld - Orlovo gnjezdo - Konigsee - Insbruck - Cortina - doma

 

Attachments

  • Ruta 2.JPG
    Ruta 2.JPG
    278.9 KB · Views: 178
Ako bude sve po planu, ove godine Stelvio  :D

Žena ove godine ima pametnijeg posla :bebica:, pa ću solirat.
 
črnomerec said:
Radimo plan za tursku i kombiniramo putovanje vlakom do skoplja ili jos bolje sofije,ima neko iskustva ?posto preko neta bas i ne pise o mogucnosti utovara motora i rasporeda voznje vlakova

S kojim motorom  :misli: ?