Planovi za ovu godinu

Plan je ovaj (eventualno uz male korekcije) krajem 9./početak 10. pa nek ide sve u k.rac (osim ako ne proglasim bankrot do onda  :mrgreen: )
4Z6P44q.jpg
 
Ako je itko za put ... ide nas troje iz Karlovac , Vanecia...moto susret u blizini, stelvio pass http://en.wikipedia.org/wiki/Stelvio_Pass, insbruck , gross glockner , karlovac....
Postoji mogućnost da se jedan dio ekipe odvoji prema amsterdamu ... ali to je još upitno ...

Polazak 24.05.2014.  , prvi dan do motosusreta , drugi ... camping talijaska brda, freci okoliko zee al see i 4 doma ----

poz ,
Robert Lesić
 
Jako mi se svida ova tura....
Tko moze nece pozaliti...
 
Crna Gora, Albanija, Makedonija, Grčka, Turska .... nekih 12 dana, lipanj.
Italija .... cca 7 dana, rujan.
Požega, listopad
Vukovar, studeni
 
planiram posjetiti varazdin u sedmom mjeseceu,polazak brodom iz majorke do barcelone,a onda gas prema varazdinu :021:
 
Ajmo bikeri,jel tko ispunio svoje zamisli putovanja za ovu godinu.
Jeste ze zaputili na kavu turu???
Ja sam u 5 mj obisao korziku i sardiniju,7 mj hercegovina i dubrovnik,a u 8 mj dolomite.
 
:mrgreen:
Znas i sam da smo zemlja s puno neradnih dana.
Nisu te turneje dugo trajale.
Korzika 7 dana
Dubrovnik 3 dana
Alpe 3 dana.
Za sva ova putovanja nisam bio samo 7 dana na poslu (y)
 
kakve su ove godine planovi?

25.5 krecem za transfargasan i transalpinu u 16.6 Francuska,utakmica Hrvatska Ceska i onda na STELVIO!!!!!!!!!!!!!!!
jeb... me jedino datumi moze li me snjeg zamesti :mrgreen:
 
vlais ng said:
kakve su ove godine planovi?

25.5 krecem za transfargasan i transalpinu u 16.6 Francuska,utakmica Hrvatska Ceska i onda na STELVIO!!!!!!!!!!!!!!!
jeb... me jedino datumi moze li me snjeg zamesti :mrgreen:
Može itekako  :mrgreen:
 
vlais ng said:
kakve su ove godine planovi?

25.5 krecem za transfargasan i transalpinu u 16.6 Francuska,utakmica Hrvatska Ceska i onda na STELVIO!!!!!!!!!!!!!!!
jeb... me jedino datumi moze li me snjeg zamesti :mrgreen:

Tunel ti se na trasfargasan-u otvara 01.07, mi smo bili prosli tuda par dana prije 01.07, ali je tako zapuhalo da je bilo bezanije sa vrha  :mrgreen: + toplo se obuci  :mrgreen:
 
vlais ng said:
kakve su ove godine planovi?

25.5 krecem za transfargasan i transalpinu u 16.6 Francuska,utakmica Hrvatska Ceska i onda na STELVIO!!!!!!!!!!!!!!!
jeb... me jedino datumi moze li me snjeg zamesti :mrgreen:

Ja Rumunjsku planiram za 7. misec . Ovo mi je malo rano .
 
Nije problem ako je tunel na vrhu TF zatvoren :LOL: otvoris sam :mrgreen:
btw pocetak lipnja prosle godine 8)
 
vlais ng said:
kakve su ove godine planovi?

25.5 krecem za transfargasan i transalpinu u 16.6 Francuska,utakmica Hrvatska Ceska i onda na STELVIO!!!!!!!!!!!!!!!
jeb... me jedino datumi moze li me snjeg zamesti :mrgreen:

Ponesi lance i lopatu, a pitanje da li će i ralica biti dovoljna :wink: :mrgreen:
 
Jbti ovaj spori internet na brodu  :mrgreen:

Ako bude srice i zdravlja, ja i moja bolja polovica planiramo ove godine: Zadar - Beograd - Transalpina - Transfargasan (ovog puta sa sjevera na jug) - Bukurešt - Odessa - sredinom Moldavije - Lavov - Balaton - Zadar.

Kada ? Kad se vratim sa ove kante (najvjerovatnije sredinom sedmog)  i ako uspijemo klince uvaliti punici  :mrgreen: