Planovi za ovu godinu

Jel se sve prolazi bez problema uz potvrdu o ciepljenju? Crna gora, Albania, Makedonia? Bacili bi gir do Ohrida
 
Jel se sve prolazi bez problema uz potvrdu o ciepljenju? Crna gora, Albania, Makedonia? Bacili bi gir do Ohrida
krajem lipnja prošao crna gora, kosovo, makedonija i albanija. same po plinu, nitko ne pita ništa.
upozorenje, policija na kosovu aktivno koristi na prilazima gradovima lasere za mjerenje brzine.
 
krajem lipnja prošao crna gora, kosovo, makedonija i albanija. same po plinu, nitko ne pita ništa.
upozorenje, policija na kosovu aktivno koristi na prilazima gradovima lasere za mjerenje brzine.
Hvala na upozorenju (y)
 
Zna netko kakva je trenutno situacija sa fiksnim kamerama po Rumunjskoj. Jesu li česta pojava ? Ako jesu, da li funkcioniraju aplikacije tipa Radarbot i slično ?
 
Vozi prilagodjeno...pa te nije briga za kamere ...
 
planovi za ovu godinu djelomično ispunjeni.
5 mjesec Crna gora,Albanija Kosovo......
Ljetne voznje do mora,Bosna,Baranja.....
2 puta Faker see.
nabralo se nekih 9000 km....
kako ste vi zavrsili sezonu i koliko ste skupili km?
 
  • Like
Reactions: SpoRRi
2 puta oko bosne i hrvatske sam isao u razlici od 6-7 mjeseci... nisam puno...


sto se tice crne gore prije par dana sam bio i na hr granici su me pitali za covid putovnicu pa cisto da znate u slucaju. Pri ulasku hr granicna policija me upozorila da ce me crnogorci pitat na kraju samo naši pitali.


crnogorci pitaju slijedece: jel ti sto si sam? pa eto sam sam...aha...a kuda ides? vracam se u dubrovnik gdje i zivim...aha aj idi...
 
  • Like
Reactions: amante
2 puta oko bosne i hrvatske sam isao u razlici od 6-7 mjeseci... nisam puno...


sto se tice crne gore prije par dana sam bio i na hr granici su me pitali za covid putovnicu pa cisto da znate u slucaju. Pri ulasku hr granicna policija me upozorila da ce me crnogorci pitat na kraju samo naši pitali.


crnogorci pitaju slijedece: jel ti sto si sam? pa eto sam sam...aha...a kuda ides? vracam se u dubrovnik gdje i zivim...aha aj idi...
Pa ee..sto si sam🤣 sto ne zoves..nisam usao u CG ima ima dvije godine 😬
Prije sam stalno tamo bio,svakako mi je plan sad opet propicit 😎
 
Pa ee..sto si sam🤣 sto ne zoves..nisam usao u CG ima ima dvije godine 😬
Prije sam stalno tamo bio,svakako mi je plan sad opet propicit 😎


obaveze ovaj put nije bio gust
 
Sljedeci godine prvo bi otisao dolje do Barija pa preko mora u Dubrovnik.
E sad što posjetit u Italiji.Išao bi istočnom obalom i po unutrašnjosti. Maranelo mi je prvi na pameti no što dalje. Svega ima samo neznam odakle početi.
Može preporuka nekoga tko je išao.