Planovi za ovu godinu

pa3q

Well-known member
Jul 26, 2010
1,324
62
48
40
Kaštel Lukšić
Jel se sve prolazi bez problema uz potvrdu o ciepljenju? Crna gora, Albania, Makedonia? Bacili bi gir do Ohrida

shokac

Member
Nov 12, 2010
302
11
18
65
Zagreb
Jel se sve prolazi bez problema uz potvrdu o ciepljenju? Crna gora, Albania, Makedonia? Bacili bi gir do Ohrida
krajem lipnja prošao crna gora, kosovo, makedonija i albanija. same po plinu, nitko ne pita ništa.
upozorenje, policija na kosovu aktivno koristi na prilazima gradovima lasere za mjerenje brzine.

pa3q

Well-known member
Jul 26, 2010
1,324
62
48
40
Kaštel Lukšić
krajem lipnja prošao crna gora, kosovo, makedonija i albanija. same po plinu, nitko ne pita ništa.
upozorenje, policija na kosovu aktivno koristi na prilazima gradovima lasere za mjerenje brzine.
Hvala na upozorenju (y)

buena vista

Member
Feb 10, 2008
137
0
16
48
Labin
Zna netko kakva je trenutno situacija sa fiksnim kamerama po Rumunjskoj. Jesu li česta pojava ? Ako jesu, da li funkcioniraju aplikacije tipa Radarbot i slično ?

vlais ng

Active member
May 30, 2007
1,409
1
38
NOVA GRADIŠKA
planovi za ovu godinu djelomično ispunjeni.
5 mjesec Crna gora,Albanija Kosovo......
Ljetne voznje do mora,Bosna,Baranja.....
2 puta Faker see.
nabralo se nekih 9000 km....
kako ste vi zavrsili sezonu i koliko ste skupili km?

• Like
Reactions: SpoRRi

SpoRRi

Well-known member
May 7, 2015
3,415
791
113
37
Republic of Ragusa
2 puta oko bosne i hrvatske sam isao u razlici od 6-7 mjeseci... nisam puno...

sto se tice crne gore prije par dana sam bio i na hr granici su me pitali za covid putovnicu pa cisto da znate u slucaju. Pri ulasku hr granicna policija me upozorila da ce me crnogorci pitat na kraju samo naši pitali.

crnogorci pitaju slijedece: jel ti sto si sam? pa eto sam sam...aha...a kuda ides? vracam se u dubrovnik gdje i zivim...aha aj idi...

• Like
Reactions: amante

Faber

Well-known member
Feb 5, 2005
5,416
43
48
38
7Nm sjeverozapadno od Dubrovnika 8)
2 puta oko bosne i hrvatske sam isao u razlici od 6-7 mjeseci... nisam puno...

sto se tice crne gore prije par dana sam bio i na hr granici su me pitali za covid putovnicu pa cisto da znate u slucaju. Pri ulasku hr granicna policija me upozorila da ce me crnogorci pitat na kraju samo naši pitali.

crnogorci pitaju slijedece: jel ti sto si sam? pa eto sam sam...aha...a kuda ides? vracam se u dubrovnik gdje i zivim...aha aj idi...
Pa ee..sto si sam🤣 sto ne zoves..nisam usao u CG ima ima dvije godine 😬
Prije sam stalno tamo bio,svakako mi je plan sad opet propicit 😎

biker4life

Motorator
Jun 14, 2008
18,240
403
83
32
Road of Plominka Tourist Trophy :)
Lani su se planovi izjalovili zbog lockdowna, a ove godine nisam ni planirao puno zbog posla, obaveza i svega, međutim zato sam se po HR vozio kao nijedne sezone do sada. Ipak, nadam se iduće godine opet nekamo dalje... Francuske i/ili Švicarske Alpe ili Sardinija... vidjeti čemo...

• Like
Reactions: Feis123 and Paf

Boris87

Member
May 27, 2011
415
24
18
1017
Sljedeci godine prvo bi otisao dolje do Barija pa preko mora u Dubrovnik.
E sad što posjetit u Italiji.Išao bi istočnom obalom i po unutrašnjosti. Maranelo mi je prvi na pameti no što dalje. Svega ima samo neznam odakle početi.
Može preporuka nekoga tko je išao.