Planovi za ovu godinu

Ova godina bila dobra....
Imao dam dvije ture:Balaton i Balkan.
Alpe su prvi puta izmakle zbog loseg vremena u teminu kad dam trebao ici....
Za 2017 godinu sam vec rezervirao smjestaj.
Rimmini i istocna obala italije i onda se bacam na drugu stranu prema Amalfiju,pompei,rim.....
Zaboravio sam napisati da nemam motor :LOL:
 
09/2017 do Moldavije jednim putem a natrag drugim... logično...  :mrgreen:
a do 9-tog mjeseca šta uleti...  :mrgreen: :LOL:
 
e, ja i prijatelj sa motorima ovu godinu napokon idemo na moto GP u Austriju.... inače pratim GP al nikad uživo nisam gledao, a imam strašnu želju godinama... nije neka velka relacija al opet imam preko 1500 naprid-nazad...
savjeti i prijedlozi su dobrodošli.... čak ako je netko bio nek se slobodno javi na PP da mi olakša posao ;) ;)
 
Krajem 07 mjeseca mislim malo detaljnije obići Rumunjsku na 15 dana....svaki savjet dobrodošao  :wink:
 
starac1 said:
Krajem 07 mjeseca mislim malo detaljnije obići Rumunjsku na 15 dana....svaki savjet dobrodošao  :wink:
Izbjegavat cestu 7A koja vodi na cca sredinu transalpine ,ne da je makadam nego je poprilicna katastrofa ,na nekim djelovima cijeli motor uđe u rupu :LOL: i pazit kaj jedeš gore u brdima,da ne otruješ želudac ko frend kaj je išo samnom..
 

Attachments

  • Screenshot_2017-01-06-20-52-55.png
    Screenshot_2017-01-06-20-52-55.png
    338.4 KB · Views: 166
starac1 said:
Krajem 07 mjeseca mislim malo detaljnije obići Rumunjsku na 15 dana....svaki savjet dobrodošao  :wink:
sretno! prošao rumunjskom u par navrata.
napravi okvirni plan pa ćemo nešto dodati/oduzeti.
 
A ja se nadam da moja najdraza sjedne samnom i napravi dir, pa makar i 5 minuta.
 
vlais ng said:
Ova godina bila dobra....
Imao dam dvije ture:Balaton i Balkan.
Alpe su prvi puta izmakle zbog loseg vremena u teminu kad dam trebao ici....
Za 2017 godinu sam vec rezervirao smjestaj.
Rimmini i istocna obala italije i onda se bacam na drugu stranu prema Amalfiju,pompei,rim.....
Zaboravio sam napisati da nemam motor :LOL:

jedna od želja za proći :)
 
Ništa određeno, ali ako bude sreće putovati će se negdje. U glavi se vrti ili Italija ili slovačke Tatre  :021:
 
shokac said:
sretno! prošao rumunjskom u par navrata.
napravi okvirni plan pa ćemo nešto dodati/oduzeti.

Naravno, nešto okvirno ću složiti, neznam niti sam kud ću i kako :) . Malo sam putopisa našao o Rumunjskoj, a moja polovica bi svašta išla gledati.
Kao šta sam već rekao bilo kakav savjet je dobrodošao jer mi je teren potpuno nepoznat  :misli:
 
Spori said:
A ja se nadam da moja najdraza sjedne samnom i napravi dir, pa makar i 5 minuta.
Samo malo truda i uvjeravanja....pitaj za savijet Prijevoz hr...on je uspio :) ...... a ovu moju ne trebaš nagovarati
 
Možda Albanija - Grčka do Galipola
Ili možda jug Italije i Sicilija
A i Škotska je već u planu par godina

Toliko za viditi, a tako malo vrimena  :D
 
koristan link... za one koji još neznaju gdje bi...  :wink:

http://www.motorcycle-diaries.com/en
 
Planovi se rade za kraj svibnja i početak lipnja gdje namjeravam spojiti Prag i Harley-Davidson susret u Brno,cca.pet dana.
I još krajem lipnja ili početak srpnja nekih dva tjedna po Europi s krajnjim ciljem u Irskoj.
Svi su dobrodošli.
Ove kraće rute po lijepoj  našoj i okolici dođu neplanirane...
Samo je zdravlje najbitnije,svega ostaloga će biti....
 
ako obaveze i vremenske prilike dopuste, možda giau i stelvio ove godine, onako ugrubo :misli:

alternativa, ruta preko slo (bovec, mangart) i IT (passo predil, lago predil) do grossglocknera i malo naokolo, pa spustiti se u IT posjetiti koji prijevoj (cortina d'ampezzo, giau passo), pa prema veneciji i doma, sve zavisi o količini slobodnog vremena i vremenskim prilikama - to bi bilo sa nekim vozikanjima naokolo ugrubo 1.200 km, nije veliki đir, jedan produženi vikend je dovoljan za komotno se provozati i još i nešto vidjeti...

za one koji su bili, kakva je situacija sa radarima oko grossglocknera i po talijanskim alpama (oko stelvia), čujem da više nema jurnjave kao nekada? :misli: