Planovi za ovu godinu

vlais ng

Active member
Iako ce biti teska godina......iako cemo tesko skupiti novce za regu,servis,gume....vjerujem da ce neki od nas otici ove godine na neku turneju.

Kakvi su vam planovi ili zelje za ovu godinu?
 
Kraj 7 i pocetak 8 mjeseca obala jadranskog mora od Umaga do Dubrovnika tura 10 tak dana i na povratku susreti Mk Vukovi Livno..to je ono sto je sigurno a ono sto je jos uvijek u pregovorima jest napravit jednu turiaticku voznjicu negdje u 5 mjesecu sjeverozapadno od Osijeka kroz madjarsku,slovacku,poljsku,austriju,sloveniju i nazad...
Ako Bog da srece,zdravlja,vremena i pokoju kunu vjerujem da bi sezona trebala biti super...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
 
laki19 said:
Kraj 7 i pocetak 8 mjeseca obala jadranskog mora od Umaga do Dubrovnika tura 10 tak dana i na povratku susreti Mk Vukovi Livno..to je ono sto je sigurno a ono sto je jos uvijek u pregovorima jest napravit jednu turiaticku voznjicu negdje u 5 mjesecu sjeverozapadno od Osijeka kroz madjarsku,slovacku,poljsku,austriju,sloveniju i nazad...
Ako Bog da srece,zdravlja,vremena i pokoju kunu vjerujem da bi sezona trebala biti super...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

Sam dubrovnik je dosta skup.
Ja sam spavao u mlinima blizu a jeftino.
 
u planu je makedonija i grčka na 49ccm, ako bude kakav posao do tada pa nebudem mogao isposlovati 10 dana, onda će se vjerojatno skratiti put
 
Kazu mi drugi da nije skupo,oni koji kazu valjda ce se dokazat....hhheheh

Samo jednu noc soba pa kako god ispalo bit ce dobro...

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
 
bili mi tako na kraju sezone 2011...  tura od Senja uz obalu do Dubrovnika...  3 dana...


al sad vidim da je tema planovi za ovu godinu... :LOL:          još niš u planu... :mrgreen:
 
Čim se snijeg otusi svaki vikend (petak-nedjelja) Aple od nemila do nedraga, 7. mjesec Nordkapp, 8. prema Turskoj u Aziju.
Livno prije 5.8. Čavoglave, 17/18.11. Vukovar i 21.12 odjava motora. Puca mi kurac za one koji nemaju para. NHF.
I da, sve to na R!
 
Planiram u svibnju u Austriju na koncert ,onda koji dan u Istru,đir do Budve i đir po Bosni,par vožnjica do Paga itd. neznam da li će sve biti ali nešto sigurno :021: :021:
 
proljeće tura po istri par dana.... pred kraj ljeta možda makedonija.... dogovori još u tijeku.... suisrete i ostalo tijekom sezone ne brojim :)
 
Marko8 said:
u planu je makedonija i grčka na 49ccm, ako bude kakav posao do tada pa nebudem mogao isposlovati 10 dana, onda će se vjerojatno skratiti put
Dane-ČK said:
Sa Markom u Makedoniju i Grčku na tomosu  :mrgreen:

Kapa do poda i još niže ako ide :naklon:  (y)