Planovi za ovu godinu

Nekad sam mislio da smo mi prvaci u spajanju ali nakon godina rada sa Talijanima i Slovencima mogu reći da nitko ne zaostaje. :mrgreen:

Zar nije i kod nas za neki praznik vrijedilo to pravilo da se, ukoliko pada na vikend, prebacuje na prvi slijedeći radni dan?
Bilo, bilo...
 
Uskrsni ponedjeljak ako pada u subotu ili nedjelju se seli na ponedjeljak :mrgreen:, za ostale ne znam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Uskrs bi trebao zato biti fiksnog datuma,da bude i u tjednu,a dan poslije bi onda bio uskrsni,utorak,srijeda ili vec koji pada poslije uskrsa
 
Posto sam danas saznao da se u grcku moze samo iz bugarske,otpada za sada iz planova,mislili smo sa ohrida preko bitole do meteora,pa uci u albaniju iz grcke ,dole uz obalu...zanima me sa ohrida ova ceata u sredini,ovo preko tirane znam,prosao sam,kakva je to cest,prema ksamilu,makadam ,asfalt ili kombinacija?ili ova od tirane pa natrag dole?
 

Attachments

  • Screenshot_20210521-153942_Maps.jpg
    Screenshot_20210521-153942_Maps.jpg
    712.1 KB · Views: 0
Sh75 se zove,ovu do tirane sa prosao od ohrida,ali sam poslije isao prema crnoj gori...
 
Pozdrav
SH75, prosa prosle godine.
Korçe-Ersekë-Leskovik, alfalt, cesta dosta grbava.
Leskovik-Përmet-Këlcyrë asfalt, dosta ravnih dijelova, na nekim mistima grbava.
Kelcyrë do spajanja na SH4, odlicna cesta, uz rijeku. Kad se spojis na SH4 pa sve do Jorgucat je sve ravnica.
Jorgucat-Sarande, od Jorgucata krece uzbrdica na prijevoj i spust do Sarande.
 
Posto sam danas saznao da se u grcku moze samo iz bugarske,otpada za sada iz planova,mislili smo sa ohrida preko bitole do meteora,pa uci u albaniju iz grcke ,dole uz obalu...zanima me sa ohrida ova ceata u sredini,ovo preko tirane znam,prosao sam,kakva je to cest,prema ksamilu,makadam ,asfalt ili kombinacija?ili ova od tirane pa natrag dole?
Čitaj, ovi su to prošli par dana natrag

Ja sam je prevozio u 2013 i već je bio asfalt iako ne baš najbolji. :)
 
... Dolazak cestovnim putem: turistički ulazak u Grčku moguć je samo kroz Bugarsku, putem graničnih prijelaza Promachonas i Nimfea. Svi
 
...vidim da si iz slovenije...vjerovatno imas i kod vas u vanjskim poslovima nesto tako
 
... Dolazak cestovnim putem: turistički ulazak u Grčku moguć je samo kroz Bugarsku, putem graničnih prijelaza Promachonas i Nimfea. Svi
Ja sam u thessalonikiju, danas stigao. Ulaz na evzoni(gevgelija) sa negatibnim covid testom prwvedenim na eng(450kn) i ispunjen plf formular na netu(3min posla). Može se i preko albanije. Ugl otvoreno je ali samo sa covid testom
 
  • Like
Reactions: črnomerec
Ja sam u thessalonikiju, danas stigao. Ulaz na evzoni(gevgelija) sa negatibnim covid testom prwvedenim na eng(450kn) i ispunjen plf formular na netu(3min posla). Može se i preko albanije. Ugl otvoreno je ali samo sa covid testom
Dakle cijepljenje nije dovoljno?ili nisi ni pito?