Plasti Dip-tehnika privremenog mjenjanja boje

Ja na tim slikama ne vidim nedostatke  :misli:
osim oko kvake i štoka ... Ali to je do majstora a ne materijala ...
 
To na slikama NIJE PLSTI DIP!

Ovo je plasti dip!
plasti-dip-usa-5l-blaze-orange-neon.jpg


A ovo je neko slično sranje koje je black pearl koristio (DEEP PLAST :misli:).
1000889_468288619932620_2024130646_n.jpg
 
markookram said:
Ja na tim slikama ne vidim nedostatke  :misli:
osim oko kvake i štoka ... Ali to je do majstora a ne materijala ...
ja nedavno pitao za nabacit foliju na moj auto,kaze 7000 kn,obidjem malo njihov auto,nadjem bar 20 vidljivih gresaka....strasno 
necu rec ime firme  8)
 
loudpipes said:
ja nedavno pitao za nabacit foliju na moj auto,kaze 7000 kn,obidjem malo njihov auto,nadjem bar 20 vidljivih gresaka....strasno 
necu rec ime firme  8)
a ja pitao za svoj i rekose mi 12-13 za faking foliju... Ne bi da autobus folijam.
 
loudpipes said:
ja nedavno pitao za nabacit foliju na moj auto,kaze 7000 kn,obidjem malo njihov auto,nadjem bar 20 vidljivih gresaka....strasno 
necu rec ime firme  8)
frendu stavili foliju za 3500 ...
 
BeLa-Vg said:
Cijene folija i plasti dipa se ne mogu uspoređivat.
Cijeli auto možete dipat za svega 1000-2000kn a folije ne idu ispod 6-7kkn.

Pametnom dosta...
ako uspijes  moga za 1000 ja ti dam 2000  8)
 
markookram said:
frendu stavili foliju za 3500 ...
zbam i ja tipa koji folija za 3-4 hiljada ali folija u komadu samo vanjske dijelove auta,a gdje su kolone,pragovi,unutarnje površine,bunker iznutra itd... A za dipanje po hiljadu kuna mi je nekako nevjerojatno malo jer koliko sam skuzio samo krov ispadne vise
 
milanche said:
zbam i ja tipa koji folija za 3-4 hiljada ali folija u komadu samo vanjske dijelove auta,a gdje su kolone,pragovi,unutarnje površine,bunker iznutra itd... A za dipanje po hiljadu kuna mi je nekako nevjerojatno malo jer koliko sam skuzio samo krov ispadne vise
za kacigu kazu treba sprej i pol .....ne moze mi auto napravit ni za dvije milje  8)
 
@Bela-VG sta uzeti sada za blatobran,stapove vilica,zastitu lanca,plastiku rezervoara koja mi je plasticna,plastiku oko i iznad instrument tablet te zastitu auspuha kod nogu ( metal ) i plastika zastite masine i jos par sitnijih plastika i metalnih dijelova

motor je Pegaso Strada 2006.,ako nije problem da pogledas na google slike velicinu tih dijelova ili odokativno znas ?

nesto bi crno,nesto crveno i to je to,najvise radi zastite i par ogrebotina,koliko bi to bilo dovoljno i sto uzeti za starter ( pocetni ) rad ?  (y)
 
Gdje se moze vidjet paleta boja? Vidio sam netko je napisao da nije bilo zlatne. Jel stigla?
 
Mat crni plasti dip. Rezultat zapanjujuc. Sad cemo viditi postojanost

Evo sve na mistu

ydemy2u6.jpg


ydaju6us.jpg


mata7y7y.jpg


4ese6yty.jpg
 
Evo sada kada je prošlo nekoliko sezona imam par pitanja, upućena onima koji imaju iskustva iz prve ruke (vec sam pregledao razne filmice na YT), a prvenstveno me zanima ako je netko "dippao" motocikl:
- kako ste zadovoljni, kakvim se Plasti Dip pokazao nakon sezonu-dvije na vozilu?
- dali se nakon skidanja Plasti Dipa koji je dugo na vozilu (par sezona) i često je na jakom suncu ljeti vide kakve posljedice na laku ili boji?
- dali je prije farbanja u primjerice mat crnu potrebna kakva priprema, ili je dovoljno da je površina čista?
- dali Plasti Dip kako utječe na naljepnice koje su iznad tvorničkog laka, a bile bi ispod Plasti Dipa?
- dali se na Plasti Dip mogu lijepiti (manje) naljepnice?
- dali je opčenito netko primjetio kakve neželjene posljedice?

Unaprijed hvala. (y)
 
Plasti dip nije polozio na motoru.
- vjetar je odnio malo goriva pri lijevanju koje je totalno otopilo plasti dip
- nogmama sam izgrebao plastidip na bubrezima (bocnim poklopcima)
- dupli sic je izgrebao plasti dip svojim mekanim rubovima

Opcenito povrsina nije stabilna pa se vide sitni friži samo povrsinski ili do boje ispod
Slijedeci tjedan ide prava boja
 
Stavio si onoliko slojeva koliko je preporučeno? Radi se o performix-ovom plastidipu?

Malo mi je čudno, jer stvarno sam popratio bio taj proizvod i gledajući razne durability testove zaključio da nije baš tako slabašan. :misli:

http://www.youtube.com/watch?v=wOIG7zzsNZI

http://www.youtube.com/watch?v=q6CmiZu55iw

http://www.youtube.com/watch?v=vvkq-qyY9aY