Plasti Dip-tehnika privremenog mjenjanja boje

Po meni ne isplativo. Radje bi se odlucil na pravu foliju.  Ovo mi ne ulijeva povjerenje :neznam:


Sent from my iPhone using Tapatalk 2
 
tko radi sa folijom i koliko bi koštalo hondu cb500 presvući u crnu boju?
 
toni-hfc said:
tko radi sa folijom i koliko bi koštalo hondu cb500 presvući u crnu boju?

Ako ti Sisak nije daleko, imaš ovu ekipu: https://www.facebook.com/folijestudio.camber?fref=ts

Daleko su jeftiniji od konkurencije.
 
Točno prije godinu dana sam se zahebavo sa gummi dipom i sve postao u ovoj temi.


Na kraju sam ga pojeo.. :D

Bolje da sam uze porciju janjetine sa krompirom , mladim lukom i kajmakom uz 2,3 ladna piva nego za ovo žešće njesra nakvadrat.

:mrgreen:
 
ja mislio farbat motor s plastidipom iz spreja i prvo kupio jedan sprej za stotinjak kuna tek tolko da probam prije nego kupim vece kolicine. Odlucio sam se posprejat kacigu da vidim kako se plastidip drzi protiv insekata i ciscenja vlaznom krpom. Sve lijepo odmastio kak pise na uputstvima i posprejo u 5 tanka sloja(na uputstvima pise 3). Potrosio cijeli sprej na jednu kacigu. Rezultat dobar, bar prvi dan, poslje katastrofa. Plastidip se poceo ljustit od stavljanja kacige na glavu s koznim rukavicama, a nedo bog da se stavila kaciga na stol s pofarbanom stranom prema dolje. Uglavnom katastrofa, s noktom se skine bez problema. Potrosio sam para i para na razne pizdarije ali tih 100kn za plastidip mi je i dan danas zao. Totalno promasen proizvod. Da se razumijemo taj plastidip je bio hrv proizvod i vjerovatno skart, uvjeren sam da ima puno boljih plastidipa, ali NIKAD se nece moc mjerit s kvalitetnom folijom. Istina da foliranje kosta ko i farbanje u komori ali super je za zastitu laka i lako se skida ( ne, ne ostaje ljepilo na laku kod kvalitetnih folija). Uglavnom plastidip vise nikad, jedino za sta je dobar je povrsine koje nisu u nikakvom utjecaju ljudske ruke, zivotinja, vremenskih uvjeta....dakle za cuvat iza stakla :LOL:

Kolega je isto imo na motoru neki kvalitetniji plastidip i drzo je neko vrijeme (citaj 2 mjeseca) jer je extremno pazio, ali se pocelo ljustit na spoju plastika od trenja, a i povuko je s ciferslusom po jednom dijelu i naravno ostala crta. Ko voli nek izvoli, ali od svih briga oko motora ne treba mi jos da moram pazit da ga slucajno ne dotaknem krivo :LOL: :LOL: :shock:
 
Još mi stoji pola spreja.. Sranje žešće. Izgleda super dok ne takneš ili ne daj bože opereš..  :mrgreen:
 
Ja sam na fz u s njim obojao prednje štapove i sve one sive plastike  i odlicno je drzao. Posebno ovo na štapovima.
Naručio kod nas bio je orginal u nekoj plavoj boci spreja .
Firma iz Poreča činimise il Rovinja

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

 
loudpipes said:
ja nedavno pitao za nabacit foliju na moj auto,kaze 7000 kn,obidjem malo njihov auto,nadjem bar 20 vidljivih gresaka....strasno 
necu rec ime firme  8)


interesira me zašto ljudi ne imenuju imenom i prezimenom tj imenom firme takve firme kao u slučajevima kada se nešto sfušari ili čak prevari kupca....stvarno ne vidim mjesta moralu i etici u takvim slučajevima, štoviše, imam dojam kao da ti ljudi koji uopće komentiraju o takvim firmama ne žele reći javno o kojim se firmama i ljudima radi jer kao da podsvjesno (ili svjesno) žele da se i drugi zajebu...kao i ona uzrečica;

"o bivšima sve najbolje, nek se i drugi zajebu"