Plasti Dip-tehnika privremenog mjenjanja boje

Lolo said:
Veliki auti 16x520=8320

Moram priznati da to nije ni malo jeftin sport jer postoje rješenja koja su trajnija, bolja ali ne i nužno skuplja.

Raspitivao sam se za kvalitetnu foliju za SUV i onako odokativno su mi blebnuli 2 soma jureka.
Izbor boja je daleko veći. Metalik, mat, perla, svakakvih.

Ovo mi je jako interesantno za felge (na autu)  (y)
 
:D
dsc2990r.jpg

http://img850.imageshack.us/img850/9160/dsc2990r.jpg
 
Super Jura said:
Raspitivao sam se za kvalitetnu foliju za SUV i onako odokativno su mi blebnuli 2 soma jureka.
Izbor boja je daleko veći. Metalik, mat, perla, svakakvih.

Ovo mi je jako interesantno za felge (na autu)  (y)
meni reklo 1 000 eura
 
milanche said:
Jel ima prozirna kombinacija? To je zanimljivo,malo tamnija prozirna također za svjetla npr
imas prozirnu ali bas nesto sitno tamniju i ne bas ... jedino se moze u tu prozircnu dodat malo crne pa dobis malo tamnje
 
Sve super dok jednog dana ne ostaviš auto na parkiralištu i netko tko zna o čemu je riječ ti ga iz zajebancije oguli ko bananu
 
SuMo said:
Sve super dok jednog dana ne ostaviš auto na parkiralištu i netko tko zna o čemu je riječ ti ga iz zajebancije oguli ko bananu
hahahah ....ovog se nisam sijetio ali stvarno...kad se procuje za to,nazalost budala uvijek ima  :palacdolje:
 
luka737 said:
hahahah ....ovog se nisam sijetio ali stvarno...kad se procuje za to,nazalost budala uvijek ima  :palacdolje:
hehehe i to sto kazete ... jbg .... to ima samo tu kod nas
mislis da se folija teze skida? ako netko bas hoce napravit ce ti ovako i onako... isto kao i crte po autu ako netko bas zeli uzme kljuc i posara ti auto tako da si na istom
 
Francuzi u mirnodobskom razdoblju skure oko 200 automobila godišnje, a oni su jedna kulturna nacija sa dugogodišnjom europskom tradicijom tako da nismo mi tako loši kako se hoćemo prikazati  :mrgreen:
 
Lolo said:
Francuzi u mirnodobskom razdoblju skure oko 200 automobila godišnje, a oni su jedna kulturna nacija sa dugogodišnjom europskom tradicijom tako da nismo mi tako loši kako se hoćemo prikazati  :mrgreen:
nismo ni toliko blizu :) sala na stranu.... ako netko bas zeli ti nesto napravit na autu napravit ce ti neovisno ti imao plasti dip foliju ili na cisti lak i boju ...
 
Evo stigao plasti dip, ovih dana kad uhvatim vremena ću obojati handguardse pa da vidimo...  (y)
 
Lolo said:
Francuzi u mirnodobskom razdoblju skure oko 200 automobila godišnje, a oni su jedna kulturna nacija sa dugogodišnjom europskom tradicijom tako da nismo mi tako loši kako se hoćemo prikazati  :mrgreen:

Do prije 30-ak godina su i bili koliko toliko , al od kad se nakotilo svega tamo malo je drugačije. Prije izvjesnog vremena si po Place Pigalle si mogao nać lijepe dame noći , a sada samo crne ko ugljen nadrogirane jadnice :palacdolje:  Da se razmemo samo sam gledao i slušao  :D