Plasti Dip-tehnika privremenog mjenjanja boje

probano na felgama...sa bijelim dipom..što se tiče skidanja,stvarno nevjerovatno dobro..a farbanje,treba strpljenja..eto,neka on stavi slike kad stigne..  :smiley:
 
aha..onda smo svi susjedi skoro..  :mrgreen:
 
img3022ot.jpg


img3023wh.jpg


img3024hb.jpg


img3025er.jpg

 
petrić-r6 said:
Daj mi reci kolko bi trebalo za špricanje felgi na motoru i kakvih ima bijelih boja ? samo obićna ili?
mislim da s 2 spreja si i vise nego na miru.. iams sto se tice boja opcenito samo mat... mozes eventualno  naknadno pospricat s lakom pa da dobi neki sjaj
 
Dva spraya za felge, znaci za obruce je dosta i jedan, a jel bu primilo na krom, kod montaze gume moras opet ponovo.
 
vladof said:
Dva spraya za felge, znaci za obruce je dosta i jedan, a jel bu primilo na krom, kod montaze gume moras opet ponovo.
primit ce na crom .. ali kod montaze gume mislim da ce bit problema.. :/
 
jesu te to sponzorirali za fokusa pa već skinuo???ili se to reklamiraš??
znači kolko sam skužio,nema miješanja boja,ima ta paleta i to je to?zanimljivo je u svakom slučaju,rel.skupo,ali zanimljivo!!
 
josipvk said:
jesu te to sponzorirali za fokusa pa već skinuo???ili se to reklamiraš??
znači kolko sam skužio,nema miješanja boja,ima ta paleta i to je to?zanimljivo je u svakom slučaju,rel.skupo,ali zanimljivo!!
a moram reklamirat... narucio sam plavu mat :D
mozes mjesat za dobit druge nijanse tipa crnu i bijelu za sivu, ili akohoces zatamniti ili posvjetliti neku boju dodavajuci crnu ili bijelu...
 
a kolko otprilike treba za 4 felge onda??ako se guma skida,pokida se??možda bi probao sa felgama-barem ovim zimskim čeličnim jer ne mogu bit gore nego što jesu
 
josipvk said:
a kolko otprilike treba za 4 felge onda??ako se guma skida,pokida se??možda bi probao sa felgama-barem ovim zimskim čeličnim jer ne mogu bit gore nego što jesu
19" ide 4 spreja tocno... po tome se mozes ravnati...