Plasti Dip-tehnika privremenog mjenjanja boje

Donio mi jedan čovjek iz Trsta, imam doma još pola spreja mat crne. Nazovi ove sa www.plastidip.hr, vidim da imaju ponudu, ali nemaju cijene na netu.
 
Čox said:
Preskupo je to s obzirom da ti lazar može prek noći "odfarbat" cijeli auto  :huh:
Glupost. (y)
Kaj bi on novom Focusu ST trebao skidat tvornički lak?
S druge strane se slažem, preskupo je i ja bi puno prije presvukao auto folijom za tu lovu, možda i manje. (y)
Dakle ovome ne konkurira lakiranje nego folija. (y)
 
Čox je mislio da je preskupo budući ti preko noći neko može to pogulit, tako da ujutro opet imaš tvorničku boju, kad ljudi skuže da se guli...    :mrgreen:     
 
A mogu ti ja i auto zapalit prek noći kad skužim da gori. :mrgreen:
A kamoli izgrebat lak, manji problem nego skinut foliju il Plasti Dip. :mrgreen:
Mislim ipak da na takve devijantne poteze ne treba računati, uostalom tko će znat i pretpostavit da je to taj Plasti kaj se skida ili folija pak. :misli:
 
karadolo46 said:
Čox je mislio da je preskupo budući ti preko noći neko može to pogulit, tako da ujutro opet imaš tvorničku boju, kad ljudi skuže da se guli...    :mrgreen:   
Sad sam tek pročitao ponovno njegov post. :mrgreen:
Čitao sam ga sa mobitela u autu i odgovarao, sad sam tek doma na kompu. :skriven:
Uglavnom odgovorio sam, mislim da je stvarno bezveze računat na takve kretene.
 
kolko treba za celi auto? nissan navara...

taman da se kamufliram za weekend XD



i jel se moze limarija postojeca posmirglat i pokitat ak je sjebana (da se zravna i to) pa sa tim vragom prec prek toga svega?
 
rednyaW said:
kolko treba za celi auto? nissan navara...

taman da se kamufliram za weekend XD



i jel se moze limarija postojeca posmirglat i pokitat ak je sjebana (da se zravna i to) pa sa tim vragom prec prek toga svega?
PP
 
ja ga iz one baby blue plave ne bi ni mjenjao  :tongue:

onako je najljepši,plus ih nema..  :smiley: