Plasti Dip-tehnika privremenog mjenjanja boje

Ajde neka netko pametan nađe internet stranicu s koje dostavljaju u HR taj dip po par funti...
Zato je i cijena kakva je... Akcija do 1.7.  :mrgreen:

:jesus: :mrgreen:
 
dovla said:
Ajde neka netko pametan nađe internet stranicu s koje dostavljaju u HR taj dip po par funti...
Zato je i cijena kakva je... Akcija do 1.7.  :mrgreen:

:jesus: :mrgreen:

imaš na amazonu ;)
 
milanche said:
to ti je zbog tečaja jena tako skupo kod nas... i trosarina :mrgreen:
cini mi se sad s ulaskom u EU da to sto nebude qarine bezuvjetno biti jos skuplje sve nego sto je bilo..
 
milanche said:
to ti je zbog tečaja jena tako skupo kod nas... i trosarina :mrgreen:
pad cijene zlata na forexu,cjene nafte padaju, derivati rastu,kompenzacijom prometa  :mrgreen: linearno povecavajuci  :mrgreen:
- da bas tako  :mrgreen: :LOL: :LOL:
 
Da ne citam sada sve da mi netko objasni koja je svrha tog Plasti Dip,zastitni sloj,estetika ili jer bi si ja narucio to samo da isprobam...  (y)
 
Kak koja je svrha? Pa si pogledao koji video?


Svrha je da "jeftino" prefrabaš kaj god hoćeš u koju god boju hoćeš i kasnije kad ti dojadi, skineš.
I ne samo prefarbaš, već i zaštitiš.

Odlična stvar!
 
BeLa-Vg said:
Kak koja je svrha? Pa si pogledao koji video?


Svrha je da "jeftino" prefrabaš kaj god hoćeš u koju god boju hoćeš i kasnije kad ti dojadi, skineš.
I ne samo prefarbaš, već i zaštitiš.

Odlična stvar!

nisam ni gledao video vec sam direkt pitao da mi netko objasni,lakse mi skuziti tako
znaci to se kupi u odredjenoj boji samo naspricas ili treba nositi kod nekoga da ti to napravi ?
ide na plastike ili na sve materijale od kojih je motor sastavljen ?
Htio bi si naruciti za probu,opcenito jel komplicirano nanijeti to da ne ispadne odvratno ako nemas pojma  :mrgreen:
 
KING RR said:
bin der dan det  ;)

jedino ni bas uvik pouzdana kupnja tako da sve sto radis radis na vlastitu odgovornost  :jesus:

Ne znam, daj linkaj s amazona dip koji dostavljaju u HR. Naručio bi svakako.  :misli:
 
a da te ne i jebo sad, trazi si, to je bilo prosle il pretprosle godine ili pitaj DADO+ za tocniji info, on pomno prati sve moje radnje  :LOL:
 
Pa zato ti i kažem da staviš jer naprosto nema prodavača koji dostavlja u HR, pregledao sve...
 
netrudis se dovoljno il vise nedostavljaju  :mrgreen:

mozda su im ovi nasi rvaCkistanski dileri stavili veto obzirom sam 400 ml platio sa postarinom ako se dobro sjecam unutar 10 dolara a tad je dolar bio oko 5 kn ili nesto sitno preko  8)
al dobro podavno je bilo  :misli:  aj ak se sjetim potrazit cu kad na lapu budem  ;)