Plasticari -kontakti, adrese...

nessuno

New member
..ne, nije rijec o ekipi iz dubrovnika, vec me zanima tko se sve bavi plastikom - tj. koga znate da se bavi izradom i popravcima oklopa...

kolega bas trazi nekoga za krpanje maske bandita, a kako mac nema kalupe za bandita, navodno da je nasao tamo nekoga negdje (ne znam ni ja)

molio bih vas da ako mozete napisete komu se sve obratiti za popravak i izradu oklopa - sto vise informacija, bolje ce nam koristiti

hvala
 
VAROPLAST Sveta Nedjelja(stara samoborska)
Broj neznam, al su meni dobro skrpali moj oklop! :cool:
 
ima broj u poslovnom imeniku

VAROPLAST d.o.o.
Samoborska 39
10437 Sveta Nedjelja - Bestovje

01/871507
 
Bremzek,kad dodjes kod mene u Obecanu zemlju :) ,ides kod moga rodje da vidis sta tip radi sa plastikom. Svoga SRAD-a je pokrpio perfektno,pa mu sada dolaze sa svih strana ljudi da i njima uradi oklope.
 
demza said:
..ne, nije rijec o ekipi iz dubrovnika, vec me zanima tko se sve bavi plastikom - tj. koga znate da se bavi izradom i popravcima oklopa...

kolega bas trazi nekoga za krpanje maske bandita, a kako mac nema kalupe za bandita, navodno da je nasao tamo nekoga negdje (ne znam ni ja)

molio bih vas da ako mozete napisete komu se sve obratiti za popravak i izradu oklopa - sto vise informacija, bolje ce nam koristiti

hvala
varenje plastike APH
51215 KASTAV
091/2529433- ZA BIKERE POPUST!!! (y)
 
prije

poslije

ja radio pa ne vidim zašto tražiš okolo kad sam ja tu
b.t.w delam sve kaj se tiče "limarije", tko got se razlupo ili poželil promjene u mom kvartu došal je meni i nije požalil.
 
Concept said:
prije

poslije

ja radio pa ne vidim zašto tražiš okolo kad sam ja tu
b.t.w delam sve kaj se tiče "limarije", tko got se razlupo ili poželil promjene u mom kvartu došal je meni i nije požalil.


Di nađe tu boju?? :?