Plastificiranje celjusti

frulex

Well-known member
Ekipa, trebam nekog provjerenog i pouzdanog za uredit celjusti s nosacem

Po mogucnosti da je Zg ili okolica i da ne traje mjesecima

THX
 
Mozes i u drvoplast u Soblinec, oni daju odmah i na pjeskarenje ako treba onom u moravcu pa naprave kroz tjedan dana. Iako su nesto malo digli cijene od prosle godine ali mislim da nebi trebo dat za dvije preko 150kn
Bitno je naravno gumice povadit i sve sta se moze istopit, zastiti trakom sve dijelove di ne smije boja doci, najbolje pik trakom, bude malo teze lijepilo skinut ali lagano uz aceton ili nesto i ide
 
091 2522172 Mladen (y)
nazovi i pitaj
 
Hvala na preporukama !

celjusti su umetalplastu, nisam ni znao za njih a na 10 minuta su mi od firme. Ugodan razgovor s covjekom koji tamo radi, vjerujem u dobar konacni rezultat
 
Samo da javim, metalplast je odradio stvar savrseno. Bilo gotovo za par dana (uletio sam na blef) i napravljeno je super (pjeskarenje, primer, plastifikacija).

Trebalo je malo pocistit rupe i finim smirglom pocistit unutrasnjost da klipic moze lagano ulazit i izlazit (to je mozda i greska prvog pokusaja sa lakiranjem)

Uglavnom, malo pimplanja da sve ide na finjaka, ja vise nego zadovoljan rezultatom, vlasnik motora sretan jer mu celjust i nosac opet izgledaju uredno kak i treba

Metalplastu svakako preporuke i definitivno ih koristim za svaki sljedeci slucaj di mi treba plastifikacija.