plexi

babaidida

New member
zanima me di u RIJECI postoji butiga za plexi bio je jedan majstor u dragi koji je i prodavao i radio zanima me jer mi hitno trbe1/2 m (y)
 
Alo dida.
Taj majstor iz Drage je zatvorio radnju i više ne radi.
Sada mi se čini da su jedni od najačih Ri stakloplastika.
 
svaka firma koja se bavi izradom svjetlećih reklama ima i plexija ...  (y)

pa ako imaš neku u blizini, to je to
 
Ja sam radio u jednoj takvoj ali svi oni su u nekakvim gužvam i to im je mrvica od zarade (ustvari niti nije zarada) tako da dosta četo niti ne žele prodavati komade plexija.
 
Ljubo_01 said:
Ja sam radio u jednoj takvoj ali svi oni su u nekakvim gužvam i to im je mrvica od zarade (ustvari niti nije zarada) tako da dosta četo niti ne žele prodavati komade plexija.

hvala prijatelju cuo sam za tu butigu  jel to na vezici nemoraju oni meni nista raditi ja cu sam to napraviti a valjda imaju kakvih komada (y) (y)
 
Pozdrav !
Probaj u Peveca , ind. zona  (Kukuljanovo  :misli: ) valjda nije predaleko :wink:

Kotrlj !
 
babaidida said:
hvala prijatelju cuo sam za tu butigu  jel to na vezici nemoraju oni meni nista raditi ja cu sam to napraviti a valjda imaju kakvih komada (y) (y)

Njima je dio ispod MUP-a u gradu, pored one podzemne garaže ispod škol Nikola Tesla. Kada kreneš prema Korzu , lijevo od garaže prvaa ili druga vrata. A radiona im je navodno negdje na Pećinama.
 
Ljubo_01 said:
Njima je dio ispod MUP-a u gradu, pored one podzemne garaže ispod škol Nikola Tesla. Kada kreneš prema Korzu , lijevo od garaže prvaa ili druga vrata. A radiona im je navodno negdje na Pećinama.


ok pozdrav hvala kos jednom (y) (y)
 
ivbura said:
Pozdrav !
Probaj u Peveca , ind. zona  (Kukuljanovo  :misli: ) valjda nije predaleko :wink:

Kotrlj !

znam da ima u pevecu ali oni mislim prodaju cilu tablu a meni treba 75ox550 mm
 
Ljubo_01 said:
Njima je dio ispod MUP-a u gradu, pored one podzemne garaže ispod škol Nikola Tesla. Kada kreneš prema Korzu , lijevo od garaže prvaa ili druga vrata. A radiona im je navodno negdje na Pećinama.
pa šta im nije tamo i radiona, to su oni što uokviruju slike između ostalog?
 
babaidida said:
znam da ima u pevecu ali oni mislim prodaju cilu tablu a meni treba 75ox550 mm
provjeri te cijene jer ti se možda puno više isplati kupit veliku u pevecu nego malu u gradu  :misli:
 
NEKID said:
pa šta im nije tamo i radiona, to su oni što uokviruju slike između ostalog?

Da, to su ti.
Mislim da tamo je neka mala radiona za slike i slično ali veće stvari rade u izdvojenom pogonu na Pećinama