Plitvice

Gasho said:
Javi se prije ego sto odlucis da ides... :wink:

Idem pocetkom 6 mjeseca iduce godine. Zabavljam se polako idejama kud bih sve mogao odvesti stranu ekipu. Fala bogu, kod nas se ima sto vidjeti i izvoziti ;)
 
Sad mi je sinulo da je jedan kompić s Knežije rodom iz Zavalja. Bujanović Franjo zvani Buja i stalno ga *ebemo da je bosanac na kaj on popizdi :mrgreen:
Možda vam je to neki izgubljeni rođak.
 
gigi said:
Sad mi je sinulo da je jedan kompić s Knežije rodom iz Zavalja. Bujanović Franjo zvani Buja i stalno ga *ebemo da je bosanac na kaj on popizdi :mrgreen:
Možda vam je to neki izgubljeni rođak.

Ja sam s Knezije. Starci mi i dalje tamo stanuju. Stric je Franjo ali ne zivi na Kneziji i ima 60 godina ;) Koliko ga znam, njega nikad nitko nije jebal da je bosanac ;)

Inace, sva ta sela s druge strane Pljesevice su cisto Hrvatska i tako je odavna. Danas to podrucje pripada BiH. Tuzno ih je vidjeti jer su gotovo zamrla. Inace, priroda je predivna a Pljesevica zbilja opaka i mrka planina ;)
 
ib said:
gigi said:
Sad mi je sinulo da je jedan kompić s Knežije rodom iz Zavalja. Bujanović Franjo zvani Buja i stalno ga *ebemo da je bosanac na kaj on popizdi :mrgreen:
Možda vam je to neki izgubljeni rođak.

Ja sam s Knezije. Starci mi i dalje tamo stanuju. Stric je Franjo ali ne zivi na Kneziji i ima 60 godina ;) Koliko ga znam, njega nikad nitko nije jebal da je bosanac ;)

Inace, sva ta sela s druge strane Pljesevice su cisto Hrvatska i tako je odavna. Danas to podrucje pripada BiH. Tuzno ih je vidjeti jer su gotovo zamrla. Inace, priroda je predivna a Pljesevica zbilja opaka i mrka planina ;)

Hmmmm,sumnjivo mi je to tvoje Hrvatstvo!Pa ne bi se ti zval Igor da je tak! :mrgreen: :mrgreen: I još bil crnac! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
ib said:
Inace, sva ta sela s druge strane Pljesevice su cisto Hrvatska i tako je odavna. Danas to podrucje pripada BiH. Tuzno ih je vidjeti jer su gotovo zamrla. Inace, priroda je predivna a Pljesevica zbilja opaka i mrka planina ;)

A i tu Plješevicu bi mogli odraditi.
Već mi je dosta ove samoborske :konjic:
 
ib said:
gigi said:
Sad mi je sinulo da je jedan kompić s Knežije rodom iz Zavalja. Bujanović Franjo zvani Buja i stalno ga *ebemo da je bosanac na kaj on popizdi :mrgreen:
Možda vam je to neki izgubljeni rođak.

Ja sam s Knezije. Starci mi i dalje tamo stanuju. Stric je Franjo ali ne zivi na Kneziji i ima 60 godina ;) Koliko ga znam, njega nikad nitko nije jebal da je bosanac ;)

Inace, sva ta sela s druge strane Pljesevice su cisto Hrvatska i tako je odavna. Danas to podrucje pripada BiH. Tuzno ih je vidjeti jer su gotovo zamrla. Inace, priroda je predivna a Pljesevica zbilja opaka i mrka planina ;)

Zbilja je mali. Ja sam sa Srednjaka. :mrgreen:
 
ib said:
AnteK said:
Pazi koincidencije, nas nekoliko ide u subotu bash tamo, pa ćeš imati kvalitetne info. Po mojim saznanjima, cesta je full ok.

E super! Lijepo te molim za fotografije. Probaj koji put fogografirati i cestu (podlogu).

Inace, jako volim Pljesevicu. Kao dijete sam ju gledao ali s druge strane dok sam boravio kod djeda i bake, a pokojni djed je vadio drva iz pljesevicke sume. Oboje su pokopani u podnozju planine na malom mjesnom groblju. Divlja planina u kojoj jos uvijek ima divljih zvijeri ;) Uvijek je izazivala strahopostovanje. Svakako bih ju volio posjetiti iduce godine.

Evo info od danas, copy/past sa hrm :cry:

"...nece nitko najaviti, jer se gore NE MOZE!!!!
Zvao sam PP Korenica i covjek mi je rekao da ne mozemo do repetitora.
Totalna zabrana priblizavanja repetitoru i granici. Postavljeni su i znakovi
i ne vidi sto bi se mi isli vozati bas gore. Smije samo policija, sljakeri
koji rade na repetitoru i poneki sumski sljakeri. Smijemo se vozati po
sumskim cestama, ali samo do znaka zabrane. Prijava vise nije potrebna
(nekad je trebala), jer je promet skroz zabranjen. Ukoliko bi se priblizili
granici, odnosno ako bi prosli znak zabrane, najvjerojatnije bi nas
zaustavila granicna policija i onda bi bila neka stojaznamkakva procedura...."
 
dr.chala said:
Budi muško! :mrgreen:

Moram prvo odrasti :mrgreen:
Bili smo na Petrovoj i Zrinskoj gori, dobro se smrzli, mali bauljali po magli i šumi, pa na kraju na dobar grill. Sve skupa vrlo sadržajan dan, povremeno klizav, no to nam je feature :mrgreen:



 
Vidio fotke na newsima i osim grilla na ničem Vam ne zavidim!Manijaci-pogotovo ti! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Svaka čast...
 
I ja bi na neki djir.
Svi kukaju da je zima.
Svaka cast ekipo.