Plominka!!!

i ja sam se malo danas provozao do plomina...dan ko iz snova,auta nigdje,pokoji motor(očekivao sam malo veću gužvu)...išao sam ujutro,pa je još cesta bila mokra u nekim dijelovima koji su u sjeni...evo slikica
 
Ajde,bar je nešto ostalo,nije sve obrisano,fali samo 15 dana.Ali i dalje ne kapin  di je zajeb,je netko prostačio ili koga uvrijedio ili je politika,pa nismo svi na kompu u 03,00 ujutro,moglo je bit neko objašnjenje!?
 
Moglo bi se sutra malo na magistralu,bar do Karlobaga,prognoza  (y)
Oko 10,00 da se krene kod Arube.
 
...stavrno  :shock:  :shock:  :shock:

...zbog čega i bez objašnjenja je netko izbrisao velik dio teme  :misli:  :misli:  :misli:

...jel to cenzura na Istru  :misli:  :misli:  :misli:

:mornar:  kuda plovi ovaj brod            :B:
 
Čera san se zabezeknuja kad san vidi da ni naše teme, stvarno kadi smo za...ali, prez beside!
ma :palacgore plominka je naša (y)
 
Pošto trka malo kasni,može kod Arube u 10,45 pa na vidikovac PLomin,kafe,pa ćemo vidit za dalje-magistrala?
 
Lucho 23 said:
Čera san se zabezeknuja kad san vidi da ni naše teme, stvarno kadi smo za...ali, prez beside!
ma :palacgore plominka je naša (y)
Moje skromno mišljenje je da je naš Tonči (od milja),nezadovoljan nekemi postovami ki se tiču njega pa je potegnu vezi gore i seh nas zbrisa i riješi  :LOL: :LOL:
Moremo bit trdo sretni ca nas Tonči ni bannira  :jesus:
 
ktm08 said:
Pošto trka malo kasni,može kod Arube u 10,45 pa na vidikovac PLomin,kafe,pa ćemo vidit za dalje-magistrala?

u 11 su kod ZEN-a Š i B i taman da se trefimo, uglavnom na vidikovcu kafe (y) jer ako fermamo kod OMV-a ne rivamo na magistralu :LOL:
 
dečki evo vraćene su snimke  (y)
al svejedno se očekuje da će uskoro biti novih  (y) možda od današnjeg đira  :wink:
 
adrenalina said:
dečki evo vraćene su snimke  (y)
al svejedno se očekuje da će uskoro biti novih  (y) možda od današnjeg đira  :wink:

ima nešto od danas, ali treba snimatelj najprije cenzurirati tablice :mrgreen:
 
Nema potrebe za cenzurom,brzina po propisu,svako toliko malo preko pune crte-ali na sigurno,vožnja prilagođena uvjetima na cesti!
Gužva na Vidikovcu-parking:
 
...auuuuuu, sam se uplašio neobrijanog  :mrgreen:

...kakav pogled  :shock: