Plominka!!!

Ima po Istri lijepih cesta, ne nužno za divljati ali da se spojiti lijepih zavoja, npr. od Baderne do Buja, od Buzeta za Cerovlje, na Učki i sl., a usput se i nešto vidi.

Plominku izbjegavati po ljeti, zbog turista, kupača, biciklista... svega sam vidio u nekih 14-15 sezona koliko sam na 2 kotača. Nije ni mjesto ni vrijeme za divljati, prvo zbog sebe, a onda i zbog drugih. Da ne govorimo da je Grobnik tako blizu...
Spomenu sam ovu dionicu kao omiljenu zbog odličnih uvjeta ceste, gdje bez straha možeš voziti dinamičnije i tako reć u svakom zavoju polegnut motor do kraja, bez razmišljanja dali ću u sred zavoja naletit na kakvu rupetinu, ili fleku onog bijelog asfalta od savskog šodera gdje i žvakasta SF+ počinje plesati ko ruska balerina lagana. O divljanju nema ni govora.........znamo šta je divljanje 😁
 
Plominka prazna, sreo pet auta i tri motora. Na vidikovcu sam.
 

Attachments

  • IMG_20200718_131252.jpg
    IMG_20200718_131252.jpg
    164 KB · Views: 289
Evo i slikice :ROFLMAO:
 

Attachments

  • 20200719_130933.jpg
    20200719_130933.jpg
    205.1 KB · Views: 315
  • Like
Reactions: pikacu79
Navodno je netko pao jučer,neki r1,dal tko zna nešto više?
Kad sam ja prošao već su se makli s ceste, ali kolega koji je prošao prije kaže da je bila domaća r1, čini mu se plave boje, i da su dečka baš krcali u hitnu. Stranac mu u zavoju presjekao put, htio se parkirat........klasika.