Plominka!!!

IMG_20230212_112131.jpg
 
Vjerojatno su mu svi pobjegli radit u Italiju i Austriju, sad je tamo sezona, plaće 3 puta bolje, ma ko ga ....
Nek ne cvili da mu nije išlo ... ;)
 
Mislim da je u novinama bio razgovor sa njim, linkove koje sam dao negdje i u ovu temu prije, gdje on veli da mu je prioritet hotel u Labinu ili Pazinu, gdje li već živi, i da je u Flanonu trebalo ulagati dosta da bi dobila kategoriju više (znači 4 zvjezdice), iako ne kužim u čemu je problem da ima i dalje 3 zvjezdice, što će mu 4, pa to je ipak samo mali hotel na prometnoj cesti kojemu je lijep pogled sve što ima i nudi...?

Što bi tu trebalo uložiti, zašto i koliko, nisam shvatio iz dostupnih tekstova, no sjećam se da je spominjao velika ulaganja, kategorizaciju i nekakve velike zahtjeve koje su stavili pred njega... zašto bi mu bilo pod svaku cijenu stalo da hotel ima 4 zvjezdice, ne znam, pomalo je to besmisleno, da se mene pita sasvim dovoljno bi bilo i da je samo kafić i restoran bez soba kao što je bio dugi niz godina nekada, to i je biznis gdje uz najmanje ulaganja može vući najveću lovu, čim zađeš u sobe i potrebu rada 00-24 ulaganja i troškovi rastu u nebo... prošlo ljeto kada sam nekoliko puta bio tamo, vanjske terase su uvijek bile solidno popunjene, prazan stol se nerijetko trebao čekati, tako da sumnjam da taj dio biznisa nije isplativ, a uzimanje sobe je tu u startu - pored silne ponude cijele rivijere od Opatije do tamo - upitne isplativosti za gazdu, odnosno je pitanje koliko bi pored tolke ponude uopće bilo zainteresiranih da uzmu sobu u Flanoni...
 
Tko se bavi turizmom (ima ili vodi neki turistički objekt) razumije problematiku dostupnosti kvalitetne radne snage (pa i one nekvalitetne).
Da, slažem se da su djelom za aktualnu situaciju zaslužni i vlasnici svojim ponašanjem (oni koji su u prošlosti radili u turizmu isto tako znaju onu staru "ako nećeš ti ima ih 100 drugih koji čekaju za posao") no priča je po meni tu puno dublja i kreće od samog društva i školstva i vrednovanja zanimanja/poslova.

Ja sam osobno napustio fakultet krajem 90-tih (šta sam kasnije sto puta požalio jer sam morao vanredno završiti) jer sam u Italiji dobio plaću za konobara (a nikad to nisam radio, samo sam znao pričati 3 jezika) 5 puta veću nego što sam imao u Rapcu kao recepcioner. Znači 5 puta veća plaća....znate šta to znači za jednog klinca. Uz to imao sam uvijek 1 slobodan dan na tjedan i radio sam 9 mjeseci na godinu, i imao plaćen smještaj (uredan i pristojan). Kod nas se radilo cijelo ljeto bez slobodnog dana i max 5 mjeseci.

E sada da bi poslodavac mogao pružiti takve uvjete mora biti u mogućnosti, a tu dolazimo do uređenja države, a tu dobro znamo gdje stojimo.

Lako je računati za drugoga (temeljem cijena u cjeniku) ali treba pokušati raditi, izgraditi objekt, urediti ga i voditi ..pa da vidiš kako je zabavno boriti se sa zahtjevnim tržištem, neangažiranom radnom snagom, zakonodavstvom itd... Osobno sam odustao od obiteljskog restorana baš iz razloga što nema više pouzdane radne snage, nije tu ni bitna plaća već jednostavno nedovoljan kadar.

Mogu primjetiti da su se uvjeti u turizmu i kod nas, za radnika, popravili, ali daleko je još to od onoga šta će većinu mladih motivirati da se obrazuju i požele raditi u tom sektoru.

Uglavnom, raspisao sam se ,a poanta je da mogu razumijeti bivšeg vlasnika "Fianone" što se odlučio "rasteretiti" i koncentrirati na hotel/restoran Peteani čijeg je vlasnik u Starom gradu......i to mu je više nego dovoljno.

A tko god želi zgrnuti "strašnu" lovu neka slobodno unajmi "Fianonu" od novog vlasnika :) ...ja ću rado doći na cugu i klopu (naravno mora me uslužiti vrhunski konobar/rica, klopa mora biti od svježih namjernica iz domaćeg uzgoja i ne smije biti skupo...)
✌️
 
Tko se bavi turizmom (ima ili vodi neki turistički objekt) razumije problematiku dostupnosti kvalitetne radne snage (pa i one nekvalitetne).
Da, slažem se da su djelom za aktualnu situaciju zaslužni i vlasnici svojim ponašanjem (oni koji su u prošlosti radili u turizmu isto tako znaju onu staru "ako nećeš ti ima ih 100 drugih koji čekaju za posao") no priča je po meni tu puno dublja i kreće od samog društva i školstva i vrednovanja zanimanja/poslova.

Ja sam osobno napustio fakultet krajem 90-tih (šta sam kasnije sto puta požalio jer sam morao vanredno završiti) jer sam u Italiji dobio plaću za konobara (a nikad to nisam radio, samo sam znao pričati 3 jezika) 5 puta veću nego što sam imao u Rapcu kao recepcioner. Znači 5 puta veća plaća....znate šta to znači za jednog klinca. Uz to imao sam uvijek 1 slobodan dan na tjedan i radio sam 9 mjeseci na godinu, i imao plaćen smještaj (uredan i pristojan). Kod nas se radilo cijelo ljeto bez slobodnog dana i max 5 mjeseci.

E sada da bi poslodavac mogao pružiti takve uvjete mora biti u mogućnosti, a tu dolazimo do uređenja države, a tu dobro znamo gdje stojimo.

Lako je računati za drugoga (temeljem cijena u cjeniku) ali treba pokušati raditi, izgraditi objekt, urediti ga i voditi ..pa da vidiš kako je zabavno boriti se sa zahtjevnim tržištem, neangažiranom radnom snagom, zakonodavstvom itd... Osobno sam odustao od obiteljskog restorana baš iz razloga što nema više pouzdane radne snage, nije tu ni bitna plaća već jednostavno nedovoljan kadar.

Mogu primjetiti da su se uvjeti u turizmu i kod nas, za radnika, popravili, ali daleko je još to od onoga šta će većinu mladih motivirati da se obrazuju i požele raditi u tom sektoru.

Uglavnom, raspisao sam se ,a poanta je da mogu razumijeti bivšeg vlasnika "Fianone" što se odlučio "rasteretiti" i koncentrirati na hotel/restoran Peteani čijeg je vlasnik u Starom gradu......i to mu je više nego dovoljno.

A tko god želi zgrnuti "strašnu" lovu neka slobodno unajmi "Fianonu" od novog vlasnika :) ...ja ću rado doći na cugu i klopu (naravno mora me uslužiti vrhunski konobar/rica, klopa mora biti od svježih namjernica iz domaćeg uzgoja i ne smije biti skupo...)
✌️
Svaka cast. Svi krive drzavu, plaće, poslodavce i da ne nabrajam, a malotko kreće od toga da smo svi jednako odgovorni za drustvo u kojem živimo.
 
  • Like
Reactions: Dene and Butko
ne treba tamo nikakav kafić
treba samo postaviti aparat za kavu da ekipa na zidiću ima zanimaciju kao i do sada
zapravo.....nekoliko ti aparata kako se zovu, wending machines s grickalicama i tako to....i to bi bio već business
 
ne treba tamo nikakav kafić
treba samo postaviti aparat za kavu da ekipa na zidiću ima zanimaciju kao i do sada
zapravo.....nekoliko ti aparata kako se zovu, wending machines s grickalicama i tako to....i to bi bio već business
Kavu piju mekušci lokalni,pravi muškarci kad se spuste iz zg popiju pivu ili gemišt...možda ima takav aparat?
 
Kavu piju mekušci lokalni,pravi muškarci kad se spuste iz zg popiju pivu ili gemišt...možda ima takav aparat?
je pa ne može svatko sjesti na onaj zidić, treba postojati neka distinkcija....ima kafića u bližoj okolici pregršt....ali nema takvog zidića
 
Nadam se da će se "vidikovac" otvoriti bar na ljeto, neće biti isto ako ostane zatvoreno. Kraj jedne ere svakako. Na Plominku, samim time i tamo, samo počeo dolaziti 2008., znači 15 moto sezona... nije te 2008. izgledao kao danas, u narednih par godina mislim da su renovirali (2009-2010?)i onda je poprimilo izgled i formu kakva je danas. Baš mi se čini da sam prvi put sa motorom tamo bio u društvu libertyja, ako me sjećanje dobro služi. Tada, ne pamtim ni da je bilo ovako popularno kao danas, bilo je puno manje motora. Isto treba imati na umu da je prije rekonstrukcije 2009. i 2010., dionica od Vozilići do Brseča bila u takvom stanju da je bila sve samo ne gušt.

E sad, koliko se isplatilo ili ne, to samo gazda zna, jer ne može se suditi po popunjenosti vikendom kad je muving, troškovi idu i ostale dane u tjednu. Možda nije samo pitanje isplativosti, nego možda i želje ili potrebe za promjenom na poslovnom planu. Ekipa, ova zadnja koja je radila, na čelu sa Đanijem, sve pohvalne, uslužni i uvijek voljni pomoći svi redom, ne jednom je Đani donosio alat i uskakao na sve načine, uz to kafić je uvijek bio koristan izvor informacija za zbivanja na samoj cesti koja bajkere mogu zanimati, od lokacija sačekuša do toga gdje su radovi, odroni, ulje po cesti, ako je netko pao i slično.

Zidić, mjesto gdje smo se intenzivnije počeli skupljati u doba lockdowna i navika je ostala. Prije toga se puno više sjedilo na terasi. Mislim da je i njima tako bilo okej, jer nismo uzimali mjesto turistima i u biti nismo nikome smetali na zidiću pa su nam kave, a i ne samo kave, nego krempite, pizze i svašta donosili na zidić. Bezbroj ljudi sam tamo upoznao, iz cijele Istre, Rijeke i šire. S vremenom je možda čak i cesta pala u drugi plan, išlo se i zbog druženja, u toplijim mjesecima i ako dođeš sam, uvijek je netko na zidiću, ljeti čak i preko tjedna uvečer bi bilo motora.

Mogao bih esej napisati sada o dogodovštinama u ovih 15 godina, imajući u vidu da sam veći dio tih sezona barem jednom tjedno bio tamo, a u toplijem dijelu godine često i 3-4 puta, ali drugom prilikom. S druge strane, upoznao sam tamo i nekolicinu koji su preko 40 sezona proveli na motoru, pa bi mogli ispričati puno više od mene.

Nemam puno slika tih svojih početaka na Plominki, ako netko ima starih slika, okačite slobodno.

2009
cQuxnug.jpg


2013., prije 10 godina:
vjnmzx2.jpg


mislim 2021:
JFoont3.jpg


i neke novije...
h1FHNqR.jpg


hnpq5Ut.jpg


KaMfAOBl.jpg
8zIhVNZl.jpg


83gwUEE.jpg


1x9Gmyc.jpg