Plominka!!!

Jble ih zmijice! Kad su to postavili? Ne sjećem se da je cesta bila oštećene na tom djelu i da ju je trebalo popraviti (pokvariti). Prošlu nedjelju sam se neugodno iznenadio s tim sranjem. Kad sam zadnji puta prolazio sredinom ožujka nije bilo zmijica i bilo je super.

ja mislim da su tako nekako i stavljali, mozda malo kasnije. ali usrali su par jako lijepoh zavoja prije vidikovca
 
Očito "netko" sve radi da razjebe tu priču, prvo onaj zatvori vidikovac i hotel, sada unište cestu sa "non-R" popravcima, onda i pojačane kontrole... netko stvarno ne želi da tuda motori dolaze i prolaze...

rekao sam i prije, za par godina svi u racing oklopima bez tablica, jedino cemo se tako moc vozit
 
  • Like
Reactions: Village
Sjetite se malo Plominke prije obnove ceste...e to je bila cesta, kao i ceste nekad po Puli...kao klizalište :)
Ovo je postalo previše "gay" sada....dobro da su malo začinili sa "zmijicama" da bude interesantno.
Još bi htjeli i one duple sigurne ograda...ma daj....
:mrgreen:
 
Meni te zmijice ne smetaju, meni je gore di ono po zavojima išpartaju, narežu cestu...
 
  • Like
Reactions: tegla and Spori
neugodno se iznenadio sa zmijama danas...motor klize na sve strane...bezveze...sta nitko u hrvatskim cestama ne vozi motor da mucne jebenom glavom i kaze da se to ne smije stavljat tamo di je glavna moto prometnica
 

Attachments

  • PB161225.jpg
    PB161225.jpg
    166.8 KB · Views: 0
Nije moja naravno, samo je poslužila kao ilustracija WraGGu.

 
  • Like
Reactions: Village
Sjetite se malo Plominke prije obnove ceste...e to je bila cesta, kao i ceste nekad po Puli...kao klizalište :)
Ovo je postalo previše "gay" sada....dobro da su malo začinili sa "zmijicama" da bude interesantno.
Još bi htjeli i one duple sigurne ograda...ma daj....
:mrgreen:

amico, jako mali broj nas je vozio motore onda, plominka je puna nekih novih klinaca :mrgreen:

nekad se išlo da bi se vozilo brseč - m. draga, put do tamo je bio pakao :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Butko
Xn4VGKs.jpg


15.08.2009., kaže datum na slici i moja yamaha xt660 supermoto... par sezona nakon sam kupio fz1
mislim da je to ljeto završen novi završni sloj asfalta na potezu od vozilići do brseča...
2008. znam da je još bio stari asfalt...

14.03.2012. i fz1
gXMlKD0.jpg



03.05.2013., prije malo više od 10 godina i R1 RN12
fgC8CMi.jpg


17.12.2013. isti zavoj i zimski đir do Vidikovca:
4r5tHG8.jpg


s vremenom sam se prebacio na ove slike u pokretu... RN22 lani...
moBw7Yy.jpg


Nekad nisam toliko slikao, šteta...