Plominka!!!

nedjelja bez posebnog plana, jer su zvali kišu, na kraju od kiše ništa...

t90OtdK.jpg


Y4NxguG.jpg


ptcfRf7.jpg
 
nedjeljom poć u život :mrgreen: i korak dalje od plominke :cool:

c2YdFld.jpg


sliku sa ovog mjesta uvijek stavim, da novi na forumu misle da sam bio tko zna di:mrgreen:
4D6f6ew.jpg


DpFqVBH.jpg


u Senju od radova i Slovenaca se više nema ni di parkirati :mrgreen:
AiEWpZS.jpg


3YpJYvYl.jpg


viđena modesty u prolazu dok sam pio kavu...

samo pRRavi motori, klavijatura, uljara i ovaj sa manjkavom završnom obradom :mrgreen: suza fali ali bar smo benve sakrili
ATX91Lg.jpg


WmcVHVq.jpg


sačekuša bila kod Ribarice proć kameru, ali lokalci javljaju na vrijeme...

nadaleko hvaljena kava iz teme "svi putevi vode u karlobag" :mrgreen:
fDklKgN.jpg

nakon ove delikatese za nepce morate paziti da ne bude kakvih "situacija", puštanja prednje gume i slično, da ne napunite gaće:mrgreen:
da ne bude zabune, kava je odlična a i platio sam je 10 umjesto 11 kuna jer mala nije imala sitno :cool:

p.s. da ne prođe neopaženo, da je r1 kubikažom i snagom bila najslabiji motor ispred birtije, valjda mi na maketama trebamo doć preko tjedna...

7IznnH6.jpg


kupao sam se danas, ali samo u znoju... more za sada samo za ove 60+ šta jedva osjećaju puls :mrgreen::mrgreen:
fATn8Jb.jpg


Tribanj, Sv. Marija Magdalena, povratak...
Xlja0L0.jpg


f2dyKYy.jpg

stat u Floride na kavu, konkurencija je velika, ovoj prije...

obavezna slika guma, bez koje se briše post...
AMadLzT.jpg

danas turizam teški, nisam svaki dan na d8, gume nisu ni osjetile
lokalcima na sramotu, samo me ova sc59 prošla cijelim putem do starigrada... šta bi bilo da sam vozio a ne razgledavao...:mrgreen:

više slika nego kilometara danas, a kilometara svega 620
sad kad sam se resetirao, sutra poć delat

p.s. ovi šta me prate na fejsu i instashitu a čude se da nema objava, to je jer malo pauziram od svega...
samo ekipa sa moroni ha er ovaj put ima ekskluzivu... :rolleyes::mrgreen:

p.s. nit koga zvao nit se kome javio, solo danas
kažu ovi brzi da im se gume ohlade dok toliko slikam
:mrgreen:

ontopic, plominku prošao danas dvaput...
 
Pozz ekip, i sam vozim motor ali sada prosao dionicu u auti. Malo mi zal kaj nisam malo cimnul volanom, ali imati konja na duši se ne isplati, idijotima koji uredno izletavaju iz zavoja na suprotnoj traci pa ja moram bjezat u stijene ali valjda nas ima svakavih. Malo dalje je Grobnik ali valjda pojedinci nadoknađuju manjak ku...ca.
Lako sto cete sebe ubiti, to nije problem ali cete nakog pokupiti u suprotnom pravcu. Valjda bu Darwin izabral sebi za momcad, cim prije tim bolje.
Znam znam sada ce dusebriznici ali me ipak veseli da je velika vecina normalna.