Plominka!!!

Koji to elementi čine tu vašu "zanimljivost ceste" i u čemu je ista toliko sada uništena da je - kada vas čovjek sluša - maltene neiskoristiva??
Osnovni element :
IMG_20230523_190201.jpg
 
Ja se od sad vozin samo iz pravca moscenicke pa na vozilici preko ucke doma da izbjegnem ove objesne bajkere jer sad ne mogu jurcati, a bilo je i vrijeme 🤣
Ja više ni ne idem u tom smjeru,previše gužve da bi se došlo do plominke,onda je i ona prepuna prometa i onda još te zmijice su kao šećer na kraju.
 
Pa sumnjam da ti pozicija iznad mora puno znači ako ležiš po zavojima.... možda sada više poklanjate pažnje prirodi i ljepotama...
Ja sam prosao 100 puta i sporo i malo brze jedino sad po ljeti mi nije neki gust radi guzve i turista, topline... Rade upalim motor i odem po Cicariji djir od Bresta pod Učkom do Jelovica pa natrag na Buzet. Nema prometa i par stupnjeva je hladnije nego uz obalu. Taman za poslje posla sat,dva prije zalaska sunca za se rashladiti dok na Plominu grije 30c...
 
  • Like
Reactions: MGS
Ja sam prosao 100 puta i sporo i malo brze jedino sad po ljeti mi nije neki gust radi guzve i turista, topline... Rade upalim motor i odem po Cicariji djir od Bresta pod Učkom do Jelovica pa natrag na Buzet. Nema prometa i par stupnjeva je hladnije nego uz obalu. Taman za poslje posla sat,dva prije zalaska sunca za se rashladiti dok na Plominu grije 30c...
Lako ti s onim tvojim kozletom........a kamo ću ja po Ćićariji s onom mojom kravicom 🐮
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ja se od sad vozin samo iz pravca moscenicke pa na vozilici preko ucke doma da izbjegnem ove objesne bajkere jer sad ne mogu jurcati, a bilo je i vrijeme 🤣
Mahni Mody ako je vidiš, jer ona koristi istu cestu, ali u suprotnom smjeru :mrgreen:...bit će. već odavno izbjegava divljake
 
  • Like
Reactions: Feis123
Aaaahhhhh. Neman ja baš neke alatke za ganjanje i gonjenje 😁.
Negoooooo....gre ki sutra prema jugu?

Sresti ćemo se možda - zavisi o vjetru. Danas je bilo zatvoreno, moglo bi biti i sutra!?

 
  • Like
Reactions: MGS
Očito "netko" sve radi da razjebe tu priču, prvo onaj zatvori vidikovac i hotel, sada unište cestu sa "non-R" popravcima, onda i pojačane kontrole... netko stvarno ne želi da tuda motori dolaze i prolaze...
 
Jble ih zmijice! Kad su to postavili? Ne sjećem se da je cesta bila oštećene na tom djelu i da ju je trebalo popraviti (pokvariti). Prošlu nedjelju sam se neugodno iznenadio s tim sranjem. Kad sam zadnji puta prolazio sredinom ožujka nije bilo zmijica i bilo je super.