Pocet s rs125, nekom 6-ciom, ducati-em 749 il nesto tipa r1

Koki

New member
Bok svima, novi sam na forumu, a malo sam čitao i vidim da ste pravi znalci o motorima...svaku pohvalu stranici i svemu...o cemu se radi?-nisam znao koga da pitam, pa se sjetih motori.hr i malo sam citao savjete mladim vozacima..san mi je kupiti si ducati-a 749 i prije par mjeseci sam mislio da ce mi to biti prvi i zadnji motor..al eto nakon citanja malo savjeta vidjeh da vi preporucate krenut s necim slabijim pa sad sta bi bilo bolje (posto nisam prvi put na 2 kotaca vec 3 god vozim skuter,al znam da to nije isto jer sam s braticem prosli vikend iznajmio gsxr-1000 i to je takav gust, nismo se vozili prek 1/3 gasa a max brzina 150, al i pri tim malim okretajima -do 6- taj motor je lud, ide ko blesav..) da si kupim prvo neku 6-icu il rs125 il 250?sta mi vi predlazete?

Hvala unaprijed!
 
ova tema ti je prezvakana 1000 puta tako da potrazi malo stare postove i naci ces razna misljenja, a odluka je na tebi.
 
999 s
Sobzirom da bog čuva određenu skupinu ljudi sačuvat će i tebe
 
gigi said:
999 s
Sobzirom da bog čuva određenu skupinu ljudi sačuvat će i tebe
Zaboravio sam reći da je mene sačuvao pa ti govorim iz vlastitog iskustva
 
Ja sam ti poceo sa Rs 125. Stvarno izvrstan motor za pocetnika ali sam ga vozio iskljucivo na trkacoj pisti. Moj savjet ti je da ga prije kupis. Cak bih se volio ponovno vratiti na taj bike. Inace sada vozim R1 koji doista ne oprasta pogreske jer su brzine enormne. Rs ipak dopusta vise vremena za razmisljanje sto je odlicno. Odluka je na tebi ni sa R1 neces nastradati ako si pametan i adrenalin ti ne poremeti razum, a to je vjeruj mi vrlo lako. U svakom slucaju javi se kada god sto kupis da napravimo par direva po pisti. Mozda ti u tome mogu pomoci.
Bikerski pozdrav!
 
Znam i ja sam si to mislio al kažu da se lako razleti motor, frend mi je imao nsr 125 i 3 put mu je crkla..kakva su tvoja iskustva s tim?I cuo sam da s njim nemozes otic do mora a ja sam ti iz Zg-a glupo mi je kada imam motor da ga vozim u kombiju il nes slicno..e i kolko ide rs125 a da ne bude u crvenom...
 
I ja sam si o tome razmišljao pa ako ima netko neka iskustva s rs250 il nešto slično..
 
...na 250 kubika 2T potrošnja je velika :cry: , tako bar kažu oni šta su vozili. Al' ide ka' metak :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Kupi odmah dukca. Holisteri takve zovu DONATORI djelova :mrgreen:
 
Pa ako prica o iskustvima na razlicitim motorima nije ozbiljna onda neznam sta je za tebe ozbiljno...
 
Prijatelj mi je vozio rs 250 (mislim da je od njega kupio spoox). Motor leti. Pogotovo nakon 9000 okretaja kad se otvori onaj drugi ventil ali tad potrosnja naraste i do 13-14 litara, a normalna voznja oko 10
 
pitaš šta bi neko drugi kupio na tvom mistu.Niko drugi nije na tvom mistu i niko drugi te neče pazit.Ako misliš da si pametan,da se znaš kontrolirat i da možeš vozit R6 poslin skutera kupi ga.ili očeš da te neko uvjerava kako je to dobro ili nije dobro
 
Svi znamo da ako imas lovu kupit ces si ono za gust. A sigurno se nebus prdekal sa cvajtaktom.
 
neznam za druge al ja sam počea sa skuterom i vozija sam ga 7-8 godina.onda sam kupija transalpa,zato jer sam to tija,iako prije nikad nisam vozija ništa osim svog skutera.