Pocet s rs125, nekom 6-ciom, ducati-em 749 il nesto tipa r1

Koki said:
Mozda malo glup pitanje,al koji je to motor "transalpa"?
Honda Transalp.
http://www.motorbikes.be/en/Honda/2001/XL%20650%20V%20Transalp/

Kupi si nesto od cca 500 ccm i 50-tak konja. To ce te odvest svuda, a na iznenadne napade preseravanja odgovorit ce ti sa :B:. A mozes i Horneta ili nesto slicno od 600 ccm i 100-njak konja, ako mislis da mozes sam sa sobom izaci na kraj. Motor koji vozis je tu nebitan.
 
Koki said:
Mozda malo glup pitanje,al koji je to motor "transalpa"?
HONDA XL650V TRANSALP.
http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=115
:wink:
 
Tu sam naisao, http://www.motoring.co.za/index.php?fArticleId=226499 , na rs250 replica i ima oko 55kW , to je jaci model od obicnog ili...
 
Sad sam poceo razmisljati o necem slicnom ktm duke-u..frend mi je reko da bi se bolje na tome naucio voziti nego na jurilici...imate kakva iskustva?-znam da vas gnjavim,al jeb....neznam kome da se obratim!
 
Koki said:
Sad sam poceo razmisljati o necem slicnom ktm duke-u..frend mi je reko da bi se bolje na tome naucio voziti nego na jurilici...imate kakva iskustva?-znam da vas gnjavim,al jeb....neznam kome da se obratim!
Evo ja ti imam duke 2
A prije sam vozio vise-manje skutere...
Motor je malo tvrd za pocetnika ali se ubrzo naviknes, ovisi kakvog si temperamenta...
Ako si kao osoba relativno miran, moze sjesti odmah i na 1000ccm...ako si recimo malo hiperaktivan, dosta ti je 50 ccm za poginut...sve ti je to relativno...
Ja sam si uzeo duke-a jer se motor odlicno vozi, i naravno, jer je supermoto sto ujedno i najvise odgovara mojoj visini od 190 cm :)
Motor je meni za sad dovoljno snazan, ima oko 55 ks, dovoljno za na zadnji do 5-e :)
Drzi zavoje, ne skace ni malo, kocnice i vise nego zadovoljavajuce, dize na prednji sa jednim prstm na kocnici
Sad ti odluci sta oces :twisted:
 
Gle,ovak.Znam da te "cuka"nekaj brzog i opakog,ali razmisli :misli: Rossi je sigurno naj talent na kugli(to je sigurno bil kad je počel vozit sv.prvenstvo),ali nije počel odmah vozit GP klasu,neg je išel redom.Ne vidim razloga da i ti ne kreneš redom,pa kad vidiš kak to ide,eventualno preskočiš koju štengu do pravog R motora.Pamet u glavu i sretno.Bok.
 
Dr.DUKE said:
supermoto sto ujedno i najvise odgovara mojoj visini od 190 cm :)
Kak mislis najvise odgovara visini?
Ja imam 193-195 c(c)m :mrgreen: :mrgreen: , i jos nisam nasel motor koji mi ne odgovara.. ovaj, "po visini" ne? :D :roll: :wink: :mrgreen:
 
Koki said:
Ma vi ste zakon...znao sam ja da vas treba pitat..usput kolka je max brzina duka?

pa ovisi na/u što me sjedneš, inače ovako laganini pješke nekih 5 km/h.

ali kTm duke je več druga priča, nekih 190 km per h
 
Cuj ta rs 250 ide ko luda skoro kao neka sestica(samo sto trosi 3 puta vise),iz iskustva ti govorimm nije to za pocetnika tebi treba sta 4t ili pak rs 125
 
A rs125 mi je preslabo..kak cu s tim otic iz Zg-a do mora..kolka mu je max uopce?-a neznam zbunjen sam sad..moram sjest i dobro razmislit...s jedne strane bi uzeo nesto ko duke jer si uspravan ko na skuteru a naucit cu se na brzine i to..a s druge strane s tim nemogu otic do mora...a s jurilicom mogu do mora al je teze po gradu...
 
A zašto misliš da dukeom ne možeš do mora?
 
Koki said:
A rs125 mi je preslabo..kak cu s tim otic iz Zg-a do mora..kolka mu je max uopce?-a neznam zbunjen sam sad..moram sjest i dobro razmislit...s jedne strane bi uzeo nesto ko duke jer si uspravan ko na skuteru a naucit cu se na brzine i to..a s druge strane s tim nemogu otic do mora...a s jurilicom mogu do mora al je teze po gradu...

Stari, o cemu ti to pricas...? :?:
 
Koki said:
A rs125 mi je preslabo..kak cu s tim otic iz Zg-a do mora..kolka mu je max uopce?-a neznam zbunjen sam sad..moram sjest i dobro razmislit...s jedne strane bi uzeo nesto ko duke jer si uspravan ko na skuteru a naucit cu se na brzine i to..a s druge strane s tim nemogu otic do mora...a s jurilicom mogu do mora al je teze po gradu...
halo :shock: