Pocet s rs125, nekom 6-ciom, ducati-em 749 il nesto tipa r1

Gle mozes ti do mora i na skuteru ili vespi , ako ti je do mora ili obrnuto ... ali se meni cini da bi ti htio bio faca na moru :misli:


Pamet u glavu i lagano redom...
 
Sa 125-ticom i bu faca. Kad dodje na igraliste Puntizele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sve curice od 7-9 u toplesima buju slinile za njim
 
linza said:
Sa 125-ticom i bu faca. Kad dodje na igraliste Puntizele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Sve curice od 7-9 u toplesima buju slinile za njim


:D A i ta 125-se -ebeno čuje,ko i tvoja pila ffrrrrrfffffrfrrrrrffffffffff!Ma nema šanse da vas neko ne primjeti!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Koki said:
Ma vi ste zakon...znao sam ja da vas treba pitat..usput kolka je max brzina duka?
Ja sam ga vozio sa auspusima otvorenim oko 180, i nece vise da ga jebes...ali da ces ga vozit 180kmh vise od 1 min, zaboravi. jednostavno se ne mozes drzati, ko da ti netko objesi torbu na ledja od 100 kg :shock:
Kad idem malo dalje (citaj max 150 km jer se vise neda izdrati od vibracija) ne vozim vise od 130...
To ti nije motor napravljen za brzine, nego za zavoje i ubrzanja...dovoljno je da ti kazem da mu od 0 do 100kmh treba 3.2 sec :twisted:
 
Fire Breath said:
Dr.DUKE said:
supermoto sto ujedno i najvise odgovara mojoj visini od 190 cm :)
Kak mislis najvise odgovara visini?
Ja imam 193-195 c(c)m :mrgreen: :mrgreen: , i jos nisam nasel motor koji mi ne odgovara.. ovaj, "po visini" ne? :D :roll: :wink: :mrgreen:
Da, istina, malo sam zajebo...
Uglavnom vidim da su suzili na sta sam mislio...
Sportive su me oduvjek privlacile, al jebes ti to kad izgledam kao da sam na nekom minimotu :D
 
Koki said:
A rs125 mi je preslabo..kak cu s tim otic iz Zg-a do mora..kolka mu je max uopce?-a neznam zbunjen sam sad..moram sjest i dobro razmislit...s jedne strane bi uzeo nesto ko duke jer si uspravan ko na skuteru a naucit cu se na brzine i to..a s druge strane s tim nemogu otic do mora...a s jurilicom mogu do mora al je teze po gradu...

Ja sam sa svojim Rs125 prošao cijelu hrvatsku pa mi nemoj s.... da ne možeš na more. Otišao sam iz zagreba u dubrovnik solo na apriliji, toliko za otić na more! To da se kvari pa hvala bogu nije savršen ko
:mrgreen: HONDA :mrgreen: , to šta im motori crkavaju je zato što nabrijavaju i kemijaju po motoru pokušavajući ne znam šta napravit od njega, očekujući da će trajat.
 
ja ti vozim 250 2t suzuki..

bio sam s njim u rijeci i zadru.. nemas problema.. samo ledjero i kreni na put s dosta vremena da nemoras divljat i kani se autoputa..
 
Kaskader said:
Koki said:
A rs125 mi je preslabo..kak cu s tim otic iz Zg-a do mora..kolka mu je max uopce?-a neznam zbunjen sam sad..moram sjest i dobro razmislit...s jedne strane bi uzeo nesto ko duke jer si uspravan ko na skuteru a naucit cu se na brzine i to..a s druge strane s tim nemogu otic do mora...a s jurilicom mogu do mora al je teze po gradu...

Ja sam sa svojim Rs125 prošao cijelu hrvatsku pa mi nemoj s.... da ne možeš na more. Otišao sam iz zagreba u dubrovnik solo na apriliji, toliko za otić na more! To da se kvari pa hvala bogu nije savršen ko
:mrgreen: HONDA :mrgreen: , to šta im motori crkavaju je zato što nabrijavaju i kemijaju po motoru pokušavajući ne znam šta napravit od njega, očekujući da će trajat.
istina, kod mene nema greske vec 6 000 km kolko sam prosao ovo ljeto...
a i zabavan je za vozit ako nisi pre visok i ne smetaju ti dooobre vibracije i tvrdoca :wink:
 
pa de ti poslusaj mene molim te kupi sebi brate dragi

suzuki hayabusu i turbinu sve to lijepo sklopis i to je za pocetnike

kakve 125 to je prejako ovo ti uzmi
 
MIRkoZwEr said:
pa de ti poslusaj mene molim te kupi sebi brate dragi

suzuki hayabusu i turbinu sve to lijepo sklopis i to je za pocetnike

kakve 125 to je prejako ovo ti uzmi
ma ti si :roll: znaći i ovdje ima ovakvih :?
 
Dr.DUKE said:
Da, istina, malo sam zajebo...
Uglavnom vidim da su suzili na sta sam mislio...
Sportive su me oduvjek privlacile, al jebes ti to kad izgledam kao da sam na nekom minimotu :D

Pa zato su za nas napravili ZX12r, Hayabusu, XX i sl. :D :mrgreen: :mrgreen:
A dalo se i na RR-ove samo treba bit prije 2004. :mrgreen: :mrgreen: :wink:
 
duka187 said:
MIRkoZwEr said:
pa de ti poslusaj mene molim te kupi sebi brate dragi

suzuki hayabusu i turbinu sve to lijepo sklopis i to je za pocetnike

kakve 125 to je prejako ovo ti uzmi
ma ti si :roll: znaći i ovdje ima ovakvih :?

da ode je sve puno ovih sa hajabusama i turbinama u njoj, nekih više ni nema :?