pocetak cb 900

bez grana samo top od Kucelja novi  :mrgreen: , mogao sam i birati oblik triovala pa sam izabrao ala yoshimura  :LOL:
Mislim da ce pasati jer je motor inace kackastijeg oblika a takav i auspuh , zbunjivanje protivnika  :mrgreen: iovako ih vec ove felge i diskovi zbunjuju pa ne mogu povezati o cemu je rijec :LOL:

Imam grane 4u1 i 4u2, ljepše mi je 4u2 ali mi je sad tlak davati tolike pare a da se ne vozim uopce,  tokom vremena se možda vratim na 4u2 tj samo narucim drugi trioval i malo ih prigusim a onda možda padne i koji drugi karburator  :misli: tko ce znati što ce pasti mojoj ludoj glavi  :mrgreen: možda sve i prodam  :mrgreen:

Budem postao slike kad postavim
 
Bravo, odličan posao   (y) - inače obožavam ove starce kada su u originalu a ne "prerade" skrpane od raznih ostataka a za vozača i okolinu opasne po život.

Inače, stvarno kakav će tu trioval biti?  :misli:



Pozdrav
 
nešto kao ovo samo pod drukcijem kutu su rubovi sa otvorom tj. kao  yoshimura

Mislim da ce se slagati a ako ne onda budem trube narucio  tj. njih sam i tražio ali kad sam vidio cijenu ovih morao sam probati prvo njih jer mislim da ce dati još moderniji štih motoru
 
treba još samo auspuh doci u utorak  :mrgreen, trebao je vec doci ali takvi su naši meštri :palacdolje:
Pa poslao bih da je gotov bar još 10 slika  :mrgreen:đ  :LOL:

Sjetio sam se da mi treba još prednji blatobran ali njega kupim kada spustim sa sela motor(u Dugopolju je trenutno)  u Split da mogu u švercera izabrati na licu mjesta koji mi najljepše izgleda
Mislio sam nešto kao od r6 ovaj je trenutno na prodaji za 150kn
 
Pozdrav i velike cestitke na ulozenom trudu!
Trenutno smo u istom poslu istog motora  :D
Gledao sam jednu CB750 sa USD vilicom i ovakav blatobran je previse strsao i upadao u oci.
Ja stavio 17" felge i sada na sredisnji nogar moze samo kad nas je bar dvoje  :mrgreen:
Tako su me zadnji puta ispred birtije zajebavali da sta se kur..m s motorom (sjedin na motoru ispred birtije) i da su me vec svi vidjeli i..blabla da dodjem na tu pivu, a ja ga mogu sam jedino na drvo naslonit  :LOL: :LOL: :LOL:
Sada sam konacno nabavio i bocni nogar
Kad sam gledao stavit siru felgu, lanac mi je bio previse na koso pa sam cak prednji zupcanik htio izbacit malo na van...
 
I ja sam morao skinuti također centralni nogar i ostao samo bocni zbog špirine gume, to je muka  :mrgreen:
Blaženi centralni što zbog natezanja lanca,podmazivanja........ a i sigurnosti
Moglo bi se malo njega proširiti i srediti ali sada želim još dok je malo sezone vozikati se tj 10-tak dana za razradu a onda malo u sjeverne i južne krajeve

Morati cu napraviti štender jer ovo je sada stvarno tlaka

Stavi koju sliku od svoje honde
 
Budem, trenutno je izgled da me se skoro sram voziti :))
Sada stavljam originalni tank da sve bude origigi.

Savjet??? Da ostavim 17" felge od cbr-a (guma pred 110/70, zadnja 140/70) ili da stavim neke od originalnih?

Trenutno mi je motor u garazi jer me izdao na putu do mora. Stao u Karlovcu i ni makac. Izgleda da je otisao regler jer sam ostao bez struje i jos mi ljeva gorivo na casici frgica malo na drugom, malo na trecem cilindru(cca 1,5l na 15km) Ekipa me pratila po mirisu benzina  :LOL:
 
a koji je to cbr sa tom dimenziom stražnje gume :misli:

Inace najbolje paše na hondu felge od cbr600 do 98g ona je 5" a može i ona starija samo je 4,5ˇ
Pašu skoro idealno jer nije potreban nikakav offset a niti promjena originalnih klješta

Kupi komplet ovjes jer za 600€-700€ dobiješ dosta toga i onda se samo igraš, samo paziš da prednje vilice budi iste dimenzije da ne mjenjaš previše međuosovinski i predtrag npr. idealno paše od fzr1000 ili xyr
Ja sam pobornik ili sve u detalj originalno ili komplet ovjes promjeniti a da nije previše uocljivo jer ovo classic bike dok za streetfightera kupi suzukia

Ako ti preliva može biti i banalna stvar kao npr šporkica u šokljama ili iglice, to riješi jer nije se baš sa preljevanjem zezati što zbog sviječica a prvemstveno ulja
Ja sam pobornik ili sve u detalj originalno ili komplet ovjes
 
Super, ajde onda cu probat stavit originalne felgice, a jos ovaj vikend u oresju ce bit ove.
Mislim da su felge negdje oko 88g

Imas koji prijedlog za originalne?
Imam mogucnost biranja svih modela i boja od onih zvjezdastih, onih s rupama u krakovima, srebrne, crne, zlatne...
Koje se vama najvise dopadaju?

Tako cu lakirat sve na novo da mi sve pase (rama je skroz spjeskarena i ofarbana u crno)
Frgice cu rjesit ovaj tjedan  :wink:
 
došao je i auspuh  :mrgreen:

1230kn sa poštarinom, inace je oko 950kn ali sam još dobio i nastavk tj. cijev sa federima što je povisilo cijenu
Sutra najvjerojatnije spuštam motor u Split pa onda direktno u meštra da mi cijev iskrivi direktno na motoru
Po izgledu ja sam prezadovoljan jedino što mi bode oci je naljepnica (sorry Kucelj  :mrgreen: )  koju možda i skinem sa fenom ali budem to vidio kad sve smontiram tj dali ce bosti oci
Mislim da bi trebao staviti u pola manju naljepnicu ako vec forsira da je crvene boje

 
ovisi o poslu tj. mislim da necu imati vremena a mešta sam vec našao da mi iskrivi cijev
 
Bas takav si htel,probaj stavit manju najljepnicu jer malo se " dosta " vidi ova crvendaca  (y)
 
Budem probao sa ovim a pošto i nisu neke pare ako mi se ne svidi budem kupio drugi a ovaj prodam.
Ovaj na slici mi se definitivno sviđe te ako mi se ne svidi experiment sa triovalom ovakakv bude napravljen
Misliš da se nece slagati ili....
 
meštre oce li brzo nastavak prerade  i mi "voajeri" smo pomalo nestrpljivi :D
 
za sada se samo vozim dok još lijepog vremena ima  :mrgreen:

Moram još par stvari riješiti a onda budem slike stavio , sad trenutno imam puno posla i obaveza tako da ne mogu ali kroz ovaj mjesec  :misli: cu morati ili ce mi se poceti sviđati i ovako nedovršen jer je navika zajeb... stvar

PS. drago mi je da netko prati napredovanje moga projekta  :mrgreen:  (y)